MEDULIN, Chorwacja


Medulin – Małe miasteczko, dawniej wioska rybacka, położone jest na południu Istrii, około 10 km od Puli. Pula, licząca 82.000 mieszkańców, jest największym miastem Istrii, a jednocześnie gospodarczym i kulturalnym centrum Istrii. Pula jest zawsze warta odwiedzenia ze względu na imponujący amfiteatr i wyjątkową atmosferę. Szczególnie miasto Medulin przyciąga młodych ludzi zróżnicowaną muzyką i promenadą portową z licznymi chorwackimi restauracjami i barami. Wykorzystaj tę piękną okolicę i ciesz się turniejem i Chorwacją na maksa.

09.04.-13.04.2020


Czwartek – 09.04.
dzień przyjazdu, przywitanie uczestników, bez meczów
Piątek – 10.04. 
spotkanie wszystkich drużyn na Starym Mieście w Puli, parada do starożytnego amfiteatru, wielka ceremonia otwarcia turnieju, mecze według harmonogram
Sobota – 11.04.
mecze grupowe, strefa zabawy z piłką przygotowana przez ALLtogether oraz ADIDAS, „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju. W czasie trwania spotkania degustacja typowych regionalnych potraw i napojów, wieczorny pochód z pochodniami dla dzieci i młodzieży
Niedziela – 12.04.
ćwierćfinały, mecze półfinałowe, wycieczki fakultatywne, finały oraz ceremonia zamknięcia turnieju z wręczaniem pucharów
Poniedziałek – 13.04.
wyjazd zespołów lub dodatkowy pobyt 3-dniowy

Roczniki


CHŁOPCY
2011 (7v7)
2009 (7v7)
2007 (11v11)
2005 (11v11)
2003 (11v11)
2001 (11v11)
DZIEWCZYNY
2003 (11v11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  Istria Cup to 23 edycja turnieju zorganizowany przez NK Uljanik Pula we współpracy z KOMM MIT. Mecze rozgrywane są w niesamowitym regionie, gdzie cieszyć się można dobrą pogodą i gościnnością mieszkańców. Dodatkowy atut to, że turniej jest rozgrywany w kompleksie sportowym z czterema boiskami z trawy naturalnej, położonymi na wybrzeżu Adriatyku i bardzo blisko miejsc noclegowych z pięknym widokiem na morze.

   

  1 osoba za darmo - jeżeli drużyna zarejestruje się przed 06.01.2020 r.
  Dodatkowo każda 25 osoba gratis - niezależnie od terminu rejestracji drużyny.

  Co na nas czeka?

  Wasza przygoda w Chorwacji zacznie się od kolacji w dniu 09.04. i potrwa aż do śniadania w dniu 13.06. Za niewielką dopłatą możecie też wykupić dodatkowe 3 dni pobytu. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce "cennik".

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  W turnieju Croatia Football Festival co roku bierze udział średnio 88 drużyn z następujących krajów: Austria, Włochy, Chorwacja, Rumunia, Niemcy, Finlandia, Słowenia, Szwajcaria.

  Wspomnieliśmy o wakacjach? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Zwiedzanie amfiteatru i zabytkowego centrum Puli. Jednym z symboli Puli jest szósty co do wielkości rzymski amfiteatr na świecie. Jest to najsłynniejsza i najważniejsza atrakcja w mieście. W tym miejscu rozpoczynają i kończą się wszystkie wycieczki krajoznawcze. W tym samym miejscu niegdyś odbywały się walki gladiatorów.

  A może wycieczka łodzią z piknikiem? Zrelaksuj się i ciesz wspaniałą przyrodą. Posłuchaj szumu morza i naciesz się słońcem. Morze Adriatyckie zaprasza by skosztować jego bogactwa. Dla fanów adrenaliny proponujemy wyścigi kartingowe na najdłuższym torze gokartowym w Chorwacji, o długości ponad 1.000 metrów. Po wyścigu można poprawić swoje umiejętności strzeleckie podczas gry w paintballa. Wizyta w Labinie w jednym z najpiękniejszych średniowiecznych starych miast to kolejna fajna atrakcja na naszej liście. Miasto to zostało założone w V wieku. Cofnij się w przeszłość przechodząc przez jej małe uliczki lub wejdź na dzwonnice, z której możesz podziwiać niezwykły widok na półwysep.

  Rejestracja drużyny

  €130

  od drużyny


  Hotel | 2 gwiazdki

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €195

  4 noce | od osoby

  €320

  7 nocy | od osoby


  Ośrodek wczasowy | 3 gwiazdki

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €205

  4 noce | od osoby

  €350

  7 nocy | od osoby


  Hotel | 3 gwiazdki

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €220

  4 noce | od osoby

  €360

  7 nocy | od osoby


  Hotel | 4 gwiazdki

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €259

  4 noce | od osoby

  €400

  7 nocy | od osoby


  Transport

  Cena obejmuje transfer na wszystkie mecze zespołu, transfer na ceremonię otwarcia i wręczenia nagród, transfer do pozostałych lokalizacji wynikających z programu turnieju.

  €19

  od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  brak turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów

  Marzec

  brak turniejów