SALOU, Hiszpania


Salou – miasto i gmina w północno-wschodniej Hiszpanii, we wspólnocie autonomicznej Katalonii, prowincji Tarragona i comarce Tarragonès.

Zlokalizowane na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowej części Costa Dorada, 10 km od Tarragony (stolicy prowincji) i 94 km od centrum Barcelony. Występuje tu typowy klimat śródziemnomorski.

09.04-12.04.2020


Czwartek – 09.04.
zakwaterowanie drużyn w hotelach od godz. 16:00, spotkania z trenerami
Piątek – 10.04.
rozpoczęcie turnieju, mecze grupowe
Soboty – 11.04.
runda kwalifikacyjna, finały
Niedziela – 12.04.
wręczanie nagród, ceremonia zamknięcia

Roczniki


CHŁOPCY
2012 (7v7)
2011 (7v7)
2010 (7v7)
2009 (7v7)
2008 (7v7)
2007 (11v11)
2006 (11v11)
2004/2005 (11v11)
DZIEWCZYNY
2008/2009 (7v7)
BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH (11v11)

Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Turniej

  Turniej piłki nożnej dla dzieci Mare Nostrum Cup, który corocznie organizowany jest w okresie Świąt Wielkanocnych to wręcz wymarzony turniej dla rodzin chcących spędzić ten czas na wspólnym wyjeździe w ciepłym klimacie. Drużyny zostaną zakwaterowane w ekscytującym ośrodku wczasowym "Cambrils Park Resort", miejscu wręcz wymarzonym do wspólnego spędzania czasu. Na terenie ośrodka znajduje się kilkadziesiąt domków wczasowych oraz apartamentów. Do wyłącznej dyspozycji gości będzie kilka stref basenowych ze sztucznymi plażami, falami i zjeżdżalniami. Goście mogą też korzystać ze strefy spa, siłowni lub boisk do różnych gier zespołowych. Boiska oddalone są tylko kilka minut drogi od ośrodku i jeżdżą tam regularnie buski przeznaczone dla drużyn.

  Podczas tego wspaniałego turnieju piłkarskiego każda drużyna ma zagwarantowane 4 mecze. Co ciekawe dla drużyn dziewczęcych jest m.in. kategoria otwarta bez ograniczeń dla rocznika. W tej kategorii mogą zagrać dziewczyny z różnych roczników. Faza kwalifikacyjna odbywa się w systemie ligowym. W fazie pucharowej następuje podział drużyn na grupę mistrzowską i grupę srebrną. Zespoły siedmioosobowe grają 2 razy po 20 min. Zespoły jedenastoosobowe grają 2 połowy po 25 min. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwać będzie wewnętrzny komitet turniejowy, a mecze sędziowane są przez sędziów z katalońskiego związku piłki nożnej. Organizator zadba podczas meczów o wodę dla zawodników. Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju są ubezpieczenie na wypadek jakiegoś urazu. Drobne urazy zostaną szybko zaleczone przez obecnych na turnieju fizjoterapeutów. Sercem całego turnieju jest ośrodek treningowy CE Futbol Salou z dziesięcioma profesjonalnymi boiskami, w dwoma boiska z naturalną trawą, sześcioma boiskami ze sztuczną trawą oraz dwoma boiskami piłkarskimi z hybrydową nawierzchnią. Dodatkowe boiska znajdują się na obiektach w Tarragonie.

  Oferta zawiera

  Drużyny mogą liczyć na pełne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja) od kolacji 09.04. do obiadu 12.04. Jako jedyny pośród wszystkich turniejów turniej piłkarski Mare Nostrum Cup oferuje darmowy pobyt trenera. Dzieci w  wieku 2-12 lat (jeżeli nie biorą udział w turnieju i są pod opieką dwóch dorosłych osób) mogą liczyć na rabat 50%. Dzieci do 2 lat przebywają w hotelu za darmo.

  Drużyny

  Biorą udział w turnieju 300 zespoły krajowe i międzynarodowe (USA, Francja, Irlandia, Cypr, Irlandia, Polska,
  Rosja, Liban, Wielka Brytania, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Japonia)

  Dodatkowe usługi

  Istnieje  możliwość odbycia treningów pod okiem hiszpańskich trenerów. Trenerzy natomiast mogą liczyć na staże trenerskie w renomowanych klubach i szkółkach piłkarskich. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży poprzez zakładkę kontakt.

  Atrakcje turystyczne w pobliżu

  Salou to duży kurort na Costa Daurada w południowej części Katalonii (Golden Coast). Miejsce idealne dla rodzin, które poszukują słońca i piasku. Wzdłuż całego wybrzeża znajdują się szerokie plaże oraz ukryte małe zatoczki. Wszelkie a udogodnienia, atrakcje oraz cała okoliczna infrastruktura idealnie oddaje klimat słonecznej Hiszpanii. Tuż obok Salou znajduje się największy park rozrywki w Hiszpanii, Port Aventura. Przylegają do niego liczne pola golfowe oraz światowej klasy park wodny.  Dla tych poszukujących spokojniejszych rozrywek idealna będzie Tarragona, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, która znajduje się tylko 10 minut jazdy pociągiem od Salou.

  Rejestracja drużyny

  8 osobowa

  €300

  od drużyny


  Rejestracja drużyny

  11 osobowa

  €350

  od drużyny


  Hotel | 3 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €251

  3 noce | od osoby


  Przedłużenie pobytu | 3 gwiazdki

  Cena za dodatkowy dzień

  €80

  1 noc | od osoby


  Hotel | 4 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €299

  3 noce | od osoby


  Przedłużenie pobytu | 4 gwiazdki

  Cena za dodatkowy dzień

  €80

  1 noc | od osoby


  Transport

  W cenie jest transport drużyny na terenie Salou.
  Transport za osoby towarzyszące dodatkowo płatny (25 EUR/osoba).

  Transport z lotniska do hotelu jest dodatkowo płaty. Cena zależy od wybranego lotniska.


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  brak turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów

  Marzec

  brak turniejów