MEDULIN, Chorwacja


Medulin – Małe miasteczko, dawniej wioska rybacka, położone jest na południu Istrii, około 10 km od Puli. Pula, licząca 82.000 mieszkańców, jest największym miastem Istrii, a jednocześnie gospodarczym i kulturalnym centrum Istrii. Pula jest zawsze warta odwiedzenia ze względu na imponujący amfiteatr i wyjątkową atmosferę. Szczególnie miasto Medulin przyciąga młodych ludzi zróżnicowaną muzyką i promenadą portową z licznymi chorwackimi restauracjami i barami. Wykorzystaj tę piękną okolicę i ciesz się turniejem i Chorwacją na maksa.

10-14.10.2020


Sobota – 10.10.
dzień przyjazdu, przywitanie uczestników, bez meczów
Niedziela – 11.10. 
spotkanie wszystkich drużyn na Starym Mieście w Puli, parada do starożytnego amfiteatru, wielka ceremonia otwarcia turnieju, mecze według harmonogram
Poniedziałek – 12.10.
mecze grupowe, strefa zabawy z piłką przygotowana przez ALLtogether oraz ADIDAS, „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju. W czasie trwania spotkania degustacja typowych regionalnych potraw i napojów, wieczorny pochód z pochodniami dla dzieci i młodzieży
Wtorek – 13.10.
ćwierćfinały, mecze półfinałowe, wycieczki fakultatywne, finały oraz ceremonia zamknięcia turnieju z wręczaniem pucharów
Środa – 14.10.
wyjazd zespołów lub dodatkowy pobytu 3-dniowy

Roczniki


CHŁOPCY
2010 (7v7)
2008 (11v11)
2006 (11v11)
2004 (11v11)
DZIEWCZYNY
2003 (11v11)

Pliki do pobrania


Co to za turniej?

Arena Super Cup - na piłkarskiej mapie młodzieżowych turniejów, nowy turniej piłki nożnej w Chorwacji, który w 2020 roku zostanie rozegrany po raz pierwszy. Turniej organizowany jest przez klub piłkarski NK Uljanik we współpracy z dobrze znaną niemiecką fundacją KOMM MIT, która jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) ds. piłki młodzieżowej. Fundacja od kilkudziesięciu lat organizuje turnieje piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w całej Europie. To daje gwarancje sukcesu dla tego nowego turnieju. Mecze rozgrywane są na trawiastych boiskach oraz boiskach ze sztuczną nawierzchnią na terenie całego regionu.

SPECJALNA PROMOCJA - zarejestruj drużynę do 6 stycznia 2020 i odbierz jedno miejsce w gratisie. Dodatkowo do końca okresu rejestracji drużyny obowiązuje promocja, że jeśli drużyna zarejestruje 25 osób, to jedna osoba nie ponosi kosztów. Nie zwlekaj z rejestracją - możesz otrzymać dwa miejsca w gratisie.

Co na nas czeka?

Wasza przygoda w Chorwacji zacznie się od kolacji  w dniu 10.10. i potrwa aż do śniadaniu w dniu 14.10. Za niewielką dopłatą możecie też wykupić dodatkowe 3 dni pobytu. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce "cennik".

Z jakimi drużynami będziemy grali?

Ponieważ w tym roku turniej ten debiutuje na piłkarskiej mapie turniejów młodziezowych w Europie, trudno jest w tej chwili określić ile drużyn oraz z jakich krajów weżmie w nim udział. Z doświadczenia wiemy, że pażdziernikowe turnieje piłki nożnej organizowane przez KOMM MIT przyciągają średnio 40 drużyn z takich krajów jak Chorwacja, Niemcy i Dania. W debiutanckim turnieju nie może zabraknąć drużyny z Polski :)

Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

Zwiedzanie amfiteatru i zabytkowego centrum Puli. Jednym z symboli Puli jest szósty co do wielkości rzymski amfiteatr na świecie. Jest to najsłynniejsza i najważniejsza atrakcja w mieście. W tym miejscu rozpoczynają i kończą się wszystkie wycieczki krajoznawcze. W tym samym miejscu niegdyś odbywały się walki gladiatorów.

A może wycieczka łodzią z piknikiem? Zrelaksuj się i ciesz wspaniałą przyrodą. Posłuchaj szumu morza i naciesz się słońcem. Morze Adriatyckie zaprasza by skosztować jego bogactwa. Dla fanów adrenaliny proponujemy wyścigi kartingowe na najdłuższym torze gokartowym w Chorwacji, o długości ponad 1.000 metrów. Po wyścigu można poprawić swoje umiejętności strzeleckie podczas gry w paintballa. Wizyta w Labinie w jednym z najpiękniejszych średniowiecznych starych miast to kolejna fajna atrakcja na naszej liście. Miasto to zostało założone w V wieku. Cofnij się w przeszłość przechodząc przez jej małe uliczki lub wejdź na dzwonnice, z której możesz podziwiać niezwykły widok na półwysep.

Rejestracja drużyny

€130

od drużyny


Ośrodek wczasowy | 3 gwiazdki

Cena ze śniadaniem i kolacją

€199

4 noce | od osoby

zapytaj o cenę

7 nocy | od osoby


Hotel | 4 gwiazdki

Cena ze śniadaniem i kolacją

€239

4 noce | od osoby

zapytaj o cenę

7 nocy | od osoby


Transport

Cena obejmuje transfer na wszystkie mecze zespołu, transfer na ceremonię otwarcia i wręczenia nagród, transfer do pozostałych lokalizacji wynikających z programu turnieju.

€19

od osoby


Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

Październik

brak turniejów

Listopad

brak turniejów

Grudzień

2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

Styczeń

brak turniejów

Luty

brak turniejów

Marzec

brak turniejów