MEDULIN, Chorwacja


Medulin – Małe miasteczko, dawniej wioska rybacka, położone jest na południu Istrii, około 10 km od Puli. Pula, licząca 82.000 mieszkańców, jest największym miastem Istrii, a jednocześnie gospodarczym i kulturalnym centrum Istrii. Pula jest zawsze warta odwiedzenia ze względu na imponujący amfiteatr i wyjątkową atmosferę. Szczególnie miasto Medulin przyciąga młodych ludzi zróżnicowaną muzyką i promenadą portową z licznymi chorwackimi restauracjami i barami. Wykorzystaj tę piękną okolicę i ciesz się turniejem i Chorwacją na maksa.

10-14.10.2020


Sobota – 10.10.
dzień przyjazdu, przywitanie uczestników, bez meczów
Niedziela – 11.10. 
spotkanie wszystkich drużyn na Starym Mieście w Puli, parada do starożytnego amfiteatru, wielka ceremonia otwarcia turnieju, mecze według harmonogram
Poniedziałek – 12.10.
mecze grupowe, strefa zabawy z piłką przygotowana przez ALLtogether oraz ADIDAS, „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju. W czasie trwania spotkania degustacja typowych regionalnych potraw i napojów, wieczorny pochód z pochodniami dla dzieci i młodzieży
Wtorek – 13.10.
ćwierćfinały, mecze półfinałowe, wycieczki fakultatywne, finały oraz ceremonia zamknięcia turnieju z wręczaniem pucharów
Środa – 14.10.
wyjazd zespołów lub dodatkowy pobytu 3-dniowy

Roczniki


CHŁOPCY
2010 (7v7)
2008 (11v11)
2006 (11v11)
2004 (11v11)
DZIEWCZYNY
2003 (11v11)

Pliki do pobrania


Bądź z nami w kontakcie

Jesteś zainteresowany turniejem Arena Super Cup? Zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Kontakt

Zapraszamy na nasz kanał YouTube

tanie podróżowanie turnieje piłkarskie turnieje piłki nożnej turniej piłkarski turniej piłki nożnej łączy nas piłka kobieca turnieje piłkarskie dla dzieci międzynarodowe turnieje piłki nożnej

Arena Super Cup

Co to za turniej?

Arena Super Cup – na piłkarskiej mapie młodzieżowych turniejów, nowy turniej piłki nożnej w Chorwacji, który w 2020 roku zostanie rozegrany po raz pierwszy. Turniej organizowany jest przez klub piłkarski NK Uljanik we współpracy z dobrze znaną niemiecką fundacją KOMM MIT, która jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) ds. piłki młodzieżowej. Fundacja od kilkudziesięciu lat organizuje turnieje piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w całej Europie. To daje gwarancje sukcesu dla tego nowego turnieju. Mecze rozgrywane są na trawiastych boiskach oraz boiskach ze sztuczną nawierzchnią na terenie całego regionu.

SPECJALNA PROMOCJA – zarejestruj drużynę do 6 stycznia 2020 i odbierz jedno miejsce w gratisie. Dodatkowo do końca okresu rejestracji drużyny obowiązuje promocja, że jeśli drużyna zarejestruje 25 osób, to jedna osoba nie ponosi kosztów. Nie zwlekaj z rejestracją – możesz otrzymać dwa miejsca w gratisie.

Co nas czeka na miejscu?

Wasza przygoda w Chorwacji zacznie się od kolacji  w dniu 10.10. i potrwa aż do śniadaniu w dniu 14.10. Za niewielką dopłatą możecie też wykupić dodatkowe 3 dni pobytu. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce cennik.

Z jakimi drużynami będziemy grali?

Ponieważ w tym roku turniej ten debiutuje na piłkarskiej mapie turniejów młodzieżowych w Europie, trudno jest w tej chwili określić ile drużyn oraz z jakich krajów weźmie w nim udział. Z doświadczenia wiemy, że październikowe turnieje piłki nożnej organizowane przez KOMM MIT przyciągają średnio 40 drużyn z takich krajów jak Chorwacja, Niemcy i Dania. W debiutanckim turnieju nie może zabraknąć drużyny z Polski 🙂

tanie podróżowanie turnieje piłkarskie turnieje piłki nożnej turniej

Atrakcje poza boiskiem

Co warto zobaczyć w okolicach?

Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.
Zwiedzanie amfiteatru i zabytkowego centrum Puli
. Jednym z symboli Puli jest szósty co do wielkości rzymski amfiteatr na świecie. Jest to najsłynniejsza i najważniejsza atrakcja w mieście. W tym miejscu rozpoczynają i kończą się wszystkie wycieczki krajoznawcze. W tym samym miejscu niegdyś odbywały się walki gladiatorów.

A może wycieczka łodzią z piknikiem? Zrelaksuj się i ciesz wspaniałą przyrodą. Posłuchaj szumu morza i naciesz się słońcem. Morze Adriatyckie zaprasza by skosztować jego bogactwa. Dla fanów adrenaliny proponujemy wyścigi kartingowe na najdłuższym torze gokartowym w Chorwacji, o długości ponad 1.000 metrów. Po wyścigu można poprawić swoje umiejętności strzeleckie podczas gry w paintballa. Wizyta w Labinie w jednym z najpiękniejszych średniowiecznych starych miast to kolejna fajna atrakcja na naszej liście. Miasto to zostało założone w V wieku. Cofnij się w przeszłość przechodząc przez jej małe uliczki lub wejdź na dzwonnice, z której możesz podziwiać niezwykły widok na półwysep.

KRAJ

ROCZNIK

MIESIĄC

CENA (EUR)

KATEGORIA

zastosuj filtry

Kwiecień

brak turniejów

Maj

brak turniejów

Czerwiec

brak turniejów

Lipiec

brak turniejów

Ile kosztuje wyjazd na Arena Super Cup?

turnieje piłkarskie dla dzieci piłki nożnej tanie podróżowanie turniej piłkarski

Cennik

Rejestracja drużyny

€130

od drużyny


Ośrodek wczasowy | 3 gwiazdki

Cena ze śniadaniem i kolacją

€199

4 noce | od osoby

zapytaj o cenę

7 nocy | od osoby


Hotel | 4 gwiazdki

Cena ze śniadaniem i kolacją

€239

4 noce | od osoby

zapytaj o cenę

7 nocy | od osoby


Transport

Cena obejmuje transfer na wszystkie mecze zespołu, transfer na ceremonię otwarcia i wręczenia nagród, transfer do pozostałych lokalizacji wynikających z programu turnieju.

€19

od osoby


Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

Jesteś zainteresowany turniejem Arena Super Cup?

Zamów darmową kalkulację kosztów