Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Istria-Cup
Turniej piłkarski
w chorwacji
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje chłopięce
piłka nożna kobiet turnieje dla kobiecych drużyn
turnieje dziewczęce
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2024czw28marAll Daypon01kwiIstria Cup 2024Chorwacja

Istria Cup

Medulin – Małe miasteczko, dawniej wioska rybacka, położone jest na południu Istrii, około 10 km od Puli. Pula, licząca 82.000 mieszkańców, jest największym miastem Istrii, a jednocześnie gospodarczym i kulturalnym centrum Istrii. Pula jest zawsze warta odwiedzenia ze względu na imponujący amfiteatr i wyjątkową atmosferę. Szczególnie miasto Medulin przyciąga młodych ludzi zróżnicowaną muzyką i promenadą portową z licznymi chorwackimi restauracjami i barami. Wykorzystaj tę piękną okolicę i ciesz się turniejem i Chorwacją na maksa.

Opis turnieju Istria Cup

Istria Cup to turniej zorganizowany przez NK Uljanik Pula we współpracy z KOMM MIT. Mecze rozgrywane są w niesamowitym regionie, gdzie cieszyć się można dobrą pogodą i gościnnością mieszkańców. Dodatkowy atut to, że turniej jest rozgrywany w kompleksie sportowym z czterema boiskami z trawy naturalnej, położonymi na wybrzeżu Adriatyku i bardzo blisko miejsc noclegowych z pięknym widokiem na morze.

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Mecze zostaną rozegrane na terenie obiektu sportowego z boiskami z trawą naturalną i sztuczną murawą. Położenie na wybrzeżu Adriatyku z pięknym widokiem na morze gwarantuje niezapomniane chwile.

W razie potrzeby zostaną użyte dodatkowe boiska w okolicy.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju Istria Cup?

Przewidujemy uczestnictwo około 80 drużyn z krajów, takich jak Austria, Chorwacja, Finlandia, Niemcy, Rumunia, Słowenia, Szwajcaria.

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Drużyny na Istria Cup zostaną zakwaterowane w apartamentach maksymalnie 5-osobowych, oraz hotelach wypoczynkowych w pokojach z trzema łóżkami, prysznicem/WC na terenie Puli i Medulina. Dorosłe osoby towarzyszące mogą zarezerwować pokoje jednoosobowe za dodatkową opłatą. (jeden pokój na każde 20 osób lub na drużynę w przypadku mniejszej grupy).

Podczas pobytu zapewnione są 2 posiłki dziennie. Pełne wyżywienie tylko na życzenie.

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach na Istria Cup?

Wasza przygoda w Chorwacji zacznie się od kolacji pierwszego dnia i potrwa aż do śniadania 3 dni później. Za niewielką dopłatą możecie też wykupić dodatkowe 3 dni pobytu. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce “cennik”. Ten turniej piłkarski oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się prawdziwym widowiskiem.

Zwiedzanie amfiteatru i zabytkowego centrum Puli. Jednym z symboli Puli jest szósty co do wielkości rzymski amfiteatr na świecie. Jest to najsłynniejsza i najważniejsza atrakcja w mieście. W tym miejscu rozpoczynają i kończą się wszystkie wycieczki krajoznawcze. W tym samym miejscu niegdyś odbywały się walki gladiatorów.

A może wycieczka łodzią z piknikiem? Zrelaksuj się i ciesz wspaniałą przyrodą. Posłuchaj szumu morza i naciesz się słońcem. Morze Adriatyckie zaprasza by skosztować jego bogactwa. Dla fanów adrenaliny proponujemy wyścigi kartingowe na najdłuższym torze gokartowym w Chorwacji, o długości ponad 1.000 metrów. Po wyścigu można poprawić swoje umiejętności strzeleckie podczas gry w paintballa. Wizyta w Labinie w jednym z najpiękniejszych średniowiecznych starych miast to kolejna fajna atrakcja na naszej liście. Miasto to zostało założone w V wieku. Cofnij się w przeszłość przechodząc przez jej małe uliczki lub wejdź na dzwonnice, z której możesz podziwiać niezwykły widok na półwysep. Ten turniej piłkarski jest obowiązkowym punktem programu podróży. Ty i Twój zespół zapamiętacie to na zawsze.

Jak się zarejestrować do turnieju Istria Cup?

Żeby wziąć udział w Istria Cup, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turniej Istria Cup, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed wyznaczonym terminem.

Jak wygląda transport turniejowy?

Transport turniejowy Transfer KOMM MIT tylko na życzenie. Jeśli podróżujesz samodzielnie, weź pod uwagę, że na miejscu musisz być również mobilny.

Zaloguj się aby zobaczyć wycenę
email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Przyjazd drużyn do Medulia około południa
  • Sportkanie z uczestnikami, rozdanie dokumentów turniejowych i zakwaterowanie
  • Omówienie turnieju z trenerami
  • Przedstawienie drużyny KOMM MIT, programu i szczegółów turnieju
  • Zgromadzenie uczestników w starym mieście Puli
  • Uroczysty pochód przez miasto
  • Ceremonia otwarcia turnieju w Amfiteatrze ze wszystkimi drużynami i hymnami narodowymi
  • Opcjonalne wycieczki
  • Mecze grupowe zgodnie z harmonogramem
  • Mecze grupowe według harmonogramu
  • ALLtogether-football fun (warsztaty rozwijające umiejętności piłkarskie dla wszystkich grup wiekowych)
  • Opcjonalne wycieczki
  • Procesja z pochodniami dla maluchów oraz ognisko
  • Wieczorem: „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju
  • Runda ćwierćfinałowa
  • Mecze półfinałowe
  • Wycieczki
  • Mecze finałowe
  • Wręczenie nagród
  • Wyjazd zespołów 
  • Wyjazd zespołów, które zarezerwowały i opłaciły trzy dodatkowe dni pobytu
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w chorwacji

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Maj

  2024sob18majAll Dayśro22Croatia Football Festival 2024Chorwacja