Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Chcesz z nami pogadać?

Śmiało, zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Dzwoń

Mailuj

Pisz

Czatuj

email-1.png

A może już wybrałeś konkretny turniej?

Wybierz z listy turniej, na który chciałbyś pojechać z drużyną i wyślij do nas wiadomość. Podaj przybliżone liczby osób uczestniczących. Te liczby nie są zobowiązujące i możesz je na każdym etapie modyfikować. Są one dla nas natomiast niezbędne, żeby przygotować kalkulację cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  Poznaj nasze turnieje według rożnych kategorii

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Instagram turnieje piłkarskie dla dzieci

  Upoluj promocję Instagramie

  Śledź nasz profil na Instagramie i upoluj promocję. Do niektórych turniejów organizatorzy szykują niezłe promocje i niespodzianki, o których będziemy Was informować w naszych mediach społecznościowych.

  youtube turnieje piłkarskie

  Poczuj atmosferę na YouTube

  Obejrzyj na YouTube filmy z różnych turniejów i poczuj ich niezwykłą atmosferę. Nic nie odda tak dobrze klimatu danego turnieju jak film, na którym zobaczysz obiekty, okolice i pogodę.

  facebook turnieje piłkarskie

  Śledź nowości na Facebooku

  Obserwuj nasz profil na Facebooku i miej zawsze dostęp do wszystkich najświeższych informacji. Dowiedź się o nowych turniejach w naszej ofercie lub o promocjach.