Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Prague's barrel
Praga, piwo i piłka
turniej futsal
Mężczyźni 18+
piłka nożna kobiet turnieje dla kobiecych drużyn
kobiety 18+
turnieje piłki nożnej na trawie
piłka nożna

2024czw22sieAll Daynie25Prague’s BarrelCzechy

Prague's bARREL

Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej i dobrej zabawy do wzięcia udziału w serii turniejów Prague’s Barrel! Jest to świetna okazja do zmierzenia się z innymi drużynami, pokazania swojej umiejętności piłkarskich i poznania nowych przyjaciół. Uczestnicy tego turnieju nie muszą posiadać nadzwyczajnych umiejętności ani wrodzonego talentu – Prague’s Barrel wymaga jedynie miłości do sportu oraz pozytywnego nastawienia. Nie wachaj się i dołącz do nas podczas tego niesamowitego wydarzenia!

Oto 5 powodów, aby wybrać właśnie ten turniej:

Praga jest pięknym miastem! Praga ma wiele do zaoferowania turystom. Jest to przepiękne miasto o bogatej historii, kulturze i architekturze. Zawiera wiele zabytków i muzeów, które zachwycają zarówno mieszkańców, jak i turystów. Praga ma wspaniałą kuchnię, szeroką gamę restauracji, pubów i barów, a także wiele sklepów i sklepików. Jest to również świetnym miejscem na spędzenie weekendu lub nawet dłuższego urlopu, ponieważ można tu znaleźć wiele hoteli i apartamentów.

Dojazd do Pragi nie jest trudny! Praga jest łatwo dostępna z innych części Europy ze względu na swoje centralne położenie i doskonałe połączenia komunikacyjne. Miasto jest obsługiwane przez międzynarodowe lotnisko i ma bezpośrednie połączenia kolejowe z innymi głównymi miastami w Europie, takimi jak Wiedeń, Berlin i Budapeszt. Dodatkowo Praga jest dobrze połączona z innymi częściami Republiki Czeskiej poprzez rozbudowaną sieć transportu publicznego.

Zajmiemy się Tobą w 100 procentach! W cenę turnieju wliczone jest wszystko, co niezbędne do wykorzystania czasu w Pradze jak najlepiej.

Piwo bez limitu! Nic dodać, nic ująć 🙂

Organizator ma ponad 30 lat doświadczenia w branży! Dzięki temu doświadczeniu, a także zaangażowaniu wiele drużyn uwielbia Prague’s Barrel i wraca na niego co roku.

Opis turnieju Prague's bARREL

Aby zapewnić wszystkim uczestnikom komfortowy wypoczynek, w cenę uczestnictwa wliczone zostają takie rzeczy jak:

 • Trzy noce w wybranym hotelu
 • Transport busem z lotniska do hotelu
 • Trasport między hotelem a boiskiem
 • 3 mecze na boiskach z trawą naturalną lub sztuczną
 • Opieka ratowników medycznych podczas meczów
 • Pełne wyżywienie
 • Rozrywka wieczorami
 • Dodatkowe atrakcje dla uczestników nie grających w piłkę (duże grupy powyżej 30 osób)
 • Mała pamiątka dla każdego uczestnika
 • Nagrody dla każdej z drużyn
 • Przyjazny przewodnik, który zajmie się drużyną podczas pobytu (dla grup powyżej 10 osób)
 • Darmowe piwo z nalewaka na wszystkich wydarzeniach turniejowych
boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Wszystkie mecze zostaną rozegrane na najwyższej jakości boiskach z trawą naturalną i sztuczną.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

W poprzednich latach w turnieju uczestniczyly drużyny z większości krajów Europy, Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Izraela a nawet Chin. 

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Drużyny mogą wybrać miejsce zakwaterowania spośród hoteli 3, 4 i 5-gwiazdkowych. Wszystkie z nich oferują krótki spacer lub szybki dojazd do centrum pragi i innych atrakcji turystycznych.

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Praga jest urokliwym miejscem, które oferuje turystom wspaniałe zabytki, zabawne atrakcje i bogatą kulturę. Jest ona uważana za jedno z najpiękniejszych miast w Europie, a jej wspaniała architektura i klimat przyciągają ludzi z całego świata. Praga jest także pełna tajemniczych miejsc, a ponadto ma wiele restauracji, pubów i sklepów, które warto odwiedzić. Warto zobaczyć tam między innymi:

Most Karola jedna z najbardziej znanych atrakcji turystycznych w Pradze, Most Karola łączy Stare Miasto z Malą Straną. Z tego mostu można podziwiać piękne widoki na rzekę Wełtawę, okoliczne dzielnice i budynki.
Zamek Praski jest to jeden z najważniejszych zabytków w Pradze, który wznosi się nad miastem. Ma on ponad 1000letnią historię i jest domem dla muzealnych skarbów i dzieł sztuki.
taromiejski Ratusz jeden z najstarszych budynków w Pradze, zbudowany w 1338 roku. Obecnie jest to muzeum z wieloma zabytkami i eksponatami.0
Muzeum Kolejki miejsce, w którym można zobaczyć kolejki linowe, które były kiedyś używane w Pradze. Można także zobaczyć zabytkowe pojazdy.
Wyspa Kampa jest to malutka wyspa znajdująca się na rzece Wełtawie, która jest idealnym miejscem na spacer lub spotkanie ze znajomymi. Można tu również zobaczyć piękny widok na Most Karola
Wiszący Mężczyzna – Przechodząc jedną z uliczek starego miasta można zobaczyć niepokojący widok, lecz nie lękajcie się o życie wiszącego człowieka. Jest to jedynie rzeźba, którą stworzył David Černý w 1996 r. Obrazuje ona psychoanalityka Sigmunda Freuda, oraz pokazuje stosunek artysty do Intelektualizmu XX wieku. Podobnie jak inne dzieła Davida, rzeźba ta również szokuje i zadziwia. Wielu przechodniów nawet informowało policję o nieszczęsnym położeniu mężczyzny, biorąc eksponat za prawdziwą osobę.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Prague’s Barrel, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed wyznaczonym terminem.

Jak wygląda transport turniejowy?

Organizator turnieju, po uzgodnieniu z drużyną, zorganizuje transport z lotniska do hotelu. Będzie też możliwa podróż  busem turniejowym z hotelu do obiektu sportowego.

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • 14:00 przyjazd drużyn i zakwaterowanie
  • 18:00 obiad w tradycyjnej czeskiej restauracji
  • 22:00 czas wolny
  • 7:00 – 9:00 śniadanie w hotelu
  • 9:00 mecze zgodnie z harmonogramem (lunch w restauracji na stadionie)
  • 16:30 czas wolny
  • 19:30 kolacja na łodzi z przejażdżką po Wełtawie
  • 22:00 czas wolnly
  • 7:00 – 9:00 śniadanie w hotelu
  • 9:00 mecze zgodnie z harmonogramem
  • 16:00 czas wolny
  • 19:30 ceremonia zakończenia turnieju z wręczeniem nagród, kolacją i muzyką
  • 7:00 – 9:00 śniadanie w hotelu
  • do 11:00 wymeldowanie z hotelu, później czas wolny
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w czechach

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Sierpień

  2024czw22sieAll Daynie25Prague’s BarrelCzechy