Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

2024pią23sie(sie 23)13:44nie25(sie 25)13:44Budapest International Cup 2024

bUDAPEST
International cUP

Budapeszt – jest jedną z najbardziej urokliwych stolic w Europie. Jest to cel podróży dla podróżników i turystów z całego świata. Znajduje się w centrum Węgier i jest przecięty przez Dunaj. Z populacją 1.800.000 mieszkańców jest to jedno z najbardziej fotogenicznych miast, jakie można odwiedzić.

Budapest International Cup

Turniej “Budapest International Cup” rozgrywany jest w UTE Academy, jednej z fantastycznych profesjonalnych akademii klubowych w Budapeszcie. Wszystkie mecze są sędziowane przez przedstawicieli Węgierskiego Związku Piłki Nożnej z Budapesztańskiej Kolyokliga Junior Football League i będą w nich uczestniczyć reprezentanci klubów z Węgier, Wielkiej Brytanii i całej Europy Środkowej. Porozmawiaj z naszym ekspertem i otrzymaj pomocne wskazówki i informacje.

Udział w “Budapest International Cup” pozwoli ci doświadczyć tego, co najlepsze w młodzieżowym turnieju piłkarskim, a także poznać bogatą kulturę jednego z najbardziej zachwycających architektonicznie miast w Europie.

Buda i Peszt leżą po obu stronach słynnego Dunaju, a miasto jest pełne pięknych historycznych budynków, mostów, zabytków i wszędzie jest coś do zobaczenia i zrobienia. Budapeszt szczyci się nowoczesną, wydajną usługą tramwajową z ponad 30 trasami i ponad 600 przystankami, które przecinają miasto. Z biletem tramwajowym all inclusive, dzięki uprzejmości ProSoccerGobal, będziesz mógł wsiadać i wysiadać z tramwaju w wolnym czasie i zobaczyć wszystko, co to niesamowite miasto ma do zaoferowania.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

W turnieju Budapest International Cup biorą udział drużyny głównie z Europy Środkowej. Ponieważ są tylko dwie kategorie U11 i U12, w tym roku celem jest osiągnięcie liczby 50 drużyn.

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

ProSoccerGlobal i “Budapest International Cup” zapewniają różne rodzaje zakwaterowania w hotelu lub apartamencie, aby zaspokoić potrzeby wszystkich drużyn . Zaspokajamy wszystkie wymagania dotyczące obłożenia pokoju, łóżka i śniadania, niepełnego wyżywienia lub wyżywienia we własnym zakresie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o “Budapest International Cup” i otrzymać broszurę z przykładowymi pakietami turniejowymi, w tym cenami za osobę i ofertami drużynowymi (grupowymi) skontaktuj się z nami.

BEZPŁATNE MIEJSCA dla grup liczących 25 lub więcej osób i zgłaszających 2 lub więcej drużyn.

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Po zakończeniu dnia turniejowego i/lub w dni wolne od turnieju można skorzystać z różnych zajęć zespołowych (grupowych) organizowanych przez ProSoccerGlobal. Do wyboru.

* Bilety dla drużyny (grupy) na mecz piłkarski najwyższej klasy rozgrywkowej na jednym z najnowocześniejszych stadionów w Budapeszcie.

* Wycieczka z przewodnikiem po stadionie Groupama Arena, na którym gra Ferencvaros.

A dlaczego nie dodać do pakietu Budapest International Cup Tournament kilku atrakcji poza boiskiem, które są zabawne, świetne do budowania zespołu i odpowiednie dla zawodników, trenerów, rodziców, takich jak:

* Neonis 3D MiniGolf

* Muzeum Flipper Pinball

* Spływ kajakowy wzdłuż Dunaju

* Stand-up Paddle Boarding

* Jezioro Levante

* Dom Terroru

* Park Tarzana

* Budapeszt Aquaworld

* Wyspa Małgorzaty

* Światowej sławy łaźnie i spa w Budapeszcie

* Budapeszt – wycieczka z duchami

I dużo więcej:)

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Budapest International Cup, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed wyznaczonym terminem.

Jak wygląda transport turniejowy?

ProSoccerGlobal będzie współpracować z Tobą w celu zorganizowania podróży na “Budapest International Cup”. Mogą zorganizować loty w obie strony i transfery lotniskowe lub podróż autokarem, jeśli podróżujesz drogą lądową. Możesz też samodzielnie zorganizować podróż.

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Dzień przyjazdu drużyn
  • Zakwaterowanie w hotelach
  • Spotkanie organizacyjne
  • Mecze kwalifikacyjne
  • Ciąg dalszy meczów
  • Finały
  • Ceremonia wręczeia nagród
  • wyjazd drużyn
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?