Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Ibercup Cascais
Turniej piłkarski
w Portugalii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje dla dzieci
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2024śro27marAll Daypon01kwiIbercup Cascais 2024Portugalia

ibercup cascais

Ibercup to jeden z największych i najbardziej różnorodnych turniejów młodzieżowych piłki nożnej. Rozegraj ekscytujące mecze z drużynami z całego świata, zwiedź nowy zakątek świata i po prostu baw się dobrze ze swoją drużyną na tym niesamowitym turnieju. 

Dlaczego warto uczestniczyć w turniejach Ibercup?

 • Nagrody: Zbierz drużynę, zagraj w Ibercup i wygraj szansę na darmowe uczestnictwo w kolejnym turnieju
 • Rankingi: Drużyny, gracze i trenerzy mają możliwość znaleźć się w rankingu Ibercup, a ci najlepsi zostaną nagrodzeni.
 • Zaplanuj wyjazd: Zabierz ze sobą członków rodziny, aby oni też mogli uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.
 • Międzynarodowy zasięg: Pokarz swoje umiejętności grając przeciwko drużynom z pięciu kontynentów.
 • Turnieje na całym świecie: Zmierz się z lokalnymi drużynami w różnych zakątkach świata.

Opis turnieju Ibercup Cascais

Daj się zachwycić i zauroczyć przez jeden z najpiękniejszych kurortów na lizbońskim wybrzeżu. Świetna w tej części roku pogoda pozwoli każdemu cieszyć się odpoczynkiem na wielu plażach Cascais. Miasteczko znajduje się jedynie 20 km od Lizbony (oraz jej międzynarodowego lotniska), a cały rejon ma świetny system komunikacji. Dzięki niemu odwiedzisz także historyczne centrum stolicy, która z pewnością jest jednym z najciekawszych europejskich miast.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

W następnej edycji Ibercup Cascais weźmie udział ok. 225 drużyn z 30 krajów. Będzie to idealna okazja do zobaczenia jak inne kraje grają w piłkę!

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Uczestnicy mogą wybrać pomiędzy zakwaterowaniem w szkole, domku wypoczynkowym lub hotelu. W cenie zawarte jest pełne wyżywienie

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Podążając wybrzeżem od Rzeki Tejo, przez plażę Carcavelos aż do plaży Guincho zauważymy rejon wyróżniający się niesamowitym bogactwem. Wszystko to znajduje się w okolicy Parku Przyrodniczego Sintra-Cascais, który sam w sobie jest ważną atrakcją turystyczną.

Spokój i łagodność zatoki Cascais kontrastuje z mocą prezentowaną przez ocean na plaży Guincho, gdzie z pewnością ujrzymy widoki jedyne w swoim rodzaju. Krótki dystans do morza i znakomita pogoda pozwala zawodnikom spędzać niezapomniane chwile na plażach wybrzeża Cascais. 

Według UNESCO wybrzeże Cascais wyróżnia się na tle innych miejsc pod względem swojej bioróżnorodności, mikroklimatu, zróżnicowania krajobrazu, flory i fauny. Naturalne bogactwo i dziedzictwo Cascais, jak również wydarzenia kulturowe bez wątpienia zapewnią każdemu niezapomniane przeżycia. 

Dodatkowy punkt przyciągający turystów znajduje się tuż za rogiem. Jedyne 30 minut busem lub samochodem dzieli Cascais od jednej z najstarszych stolic w Europie, gdzie zanurzymy się w kulturze lub beztrosko spędzimy wolny czas.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Ibercup Cascais, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

Jak wygląda transport turniejowy?

Najłatwiejszym sposobem na poruszanie się po wybrzeżu Cascais to przejazd pociągiem. Większość obiektów znajduje się w niewielkiej odległości od stacji kolejowej, a wszyscy uczestnicy mogą korzystać z karty Iber Card, aby podróżować między obiektami a kwaterami za darmo. Linia kolejowa oferuje komfortową podróż z widokiem na ocean, a pociągi jeżdżą co 15 minut.

Pozostałe obiekty są połączone liniami autobusowymi i tramwajowymi.

Dla chętnych oferujemy również wynajem prywatnego busa, który przewiezie Twoją drużynie nie tylko do kompleksu sportowego czy hotelu, lecz również do wszelkich atrakcji turystycznych. 

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Dzień przyjazdu drużyn
  • Start turnieju
  • Mecze grupowe zgodnie z harmonogramem
  • Mecze grupowe zgodnie z harmonogramem
  • Mecz trenerów
  • Początek fazy playoff
  • Dalsza część fazy playoff
  • Mecze finałowe
   • Ceremonia wręczenia nagród
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w portugalii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  brak turniejów