Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

turnieje piłkarskie dla dzieci rocznik 2014

Szukasz turnieje piłkarskie dla dzieci rocznik 2014? – każdy sportowiec kocha pokonywać wyzwania, bić rekordy i dawać z siebie wszystko – dotyczy to również piłkarzy. Idealnym miejscem do rozwoju młodych graczy są turnieje piłkarskie, szczególnie te międzynarodowe. Jeżeli szukasz turnieju piłkarskiego dla twojej drużyny, to trafiłeś idealnie! Jeżeli jeszcze nie podjąłeś decyzji, to może przeczytanie poniższych wskazówek dotyczących treningu piłkarzy z rocznika 2014 pomoże Cię przekonać.

Piłkarze z rocznika 2014 na zawodach i podczas treningów

Jak trenować piłkarzy z rocznika 2014?

OGÓLNE PODEJŚCIE DO TRENINGU

Gracze w wieku 10 lat wciąż nie wiedzą, na jakiej pozycji będą grać i czy będą grać przez wiele lat. Osiągnięcia w tym wieku powinny być generowane w formie gier, a nie rywalizacji. Dążenie do dobrej zabawy to podstawa. W przyszłości przyjdzie czas na rywalizację bardziej “na poważnie”.

Rola trenera jest w tym wieku ogromna, a jego wsparcie może poprowadzić młodych graczy do następnego, tym razem dużo poważniejszego etapu ich kariery. Młodzi zawodnicy muszą zdać sobie sprawę, że jeśli dobrze się bawisz, możesz zajść dalej, ale musisz słuchać swojego trenera. Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby określić charakter zawodnika, jego pozycję na boisku i predyspozycje fizyczne.

Międzynarodowe turnieje piłkarskie to świetny sposób na dobrą zabawę i dodatkową motywację.

ważne aspekty treningu

  • znaleźć sposoby na dobrą zabawę
  • bawić się z piłką i bez niej
  • szukanie koordynacji z piłką
  • wykonywanie krótkich i łatwych indywidualnych ćwiczeń technicznych
  • wdrażać wartości gry zespołowej
  • nauczyć się, że nie zawsze się wygrywa

Jaką piłką powinien grać rocznik 2014?

Piłkarze z rocznika 2014 powinni grać piłką niepełnowymiarową. Zalecane jest, aby gracze korzystali z piłkę rozmiaru 3, która ma średnicę 64 cm i waży 360g. Bardzo dobrze dostosowuje się do wielkości i siły dzieci.

boiska piłkarskie

Co z rozmiarem boiska?

Piłkarze urodzeni w roku 2014 powinni grać w składzie 7 osób, czyli 6+1 bramkarz. Według zasad FA, zalecana jest gra na boisku rozmiarów 50-60 m długości na 26-30 m szerokości. Dzięki temu można grać i cieszyć się z wielu bramek i zmian podczas meczów. 

funino

Turnieje piłkarskie dla dzieci rocznik 2014 - zalety

W międzynarodowych turniejach piłkarskich świetne jest to, że rozwijają one graczy bez względu na to, czy staną oni na podium czy nie. Dzięki nim można zbudować zaufanie dla pozostałych członków drużyny, nauczyć się podejmowania decyzji i obierania celów. Każdy rozegrany mecz pozwala na zabawę, małą analizę stosowanych taktyk oraz oszacowanie umiejętności graczy.

Jest to też okazja na obserwowanie innych kultur i języków, umiejętności innych graczy, nowych taktyk i nie tylko. Podczas turniejów często odbywają się też wydarzenia, (ceremonie, imprezy, spotkania) na których spędzimy czas z innymi drużynami poza boiskiem. Pomaga to promować tolerancję i rozwijać ciekawość dotyczącą różnic kulturowych i sportowych. 

Międzynarodowy turniej jest również dużym wyzwaniem oraz szansą na reprezentowanie naszego miasta czy kraju. Każdy sukces to duży powód do dumy, a motywacja jest na zupełnie innym poziomie niż podczas treningów. Gracze poczują wtedy, że warto było spędzać długie godziny na boisku oraz otrzymają solidną dawkę motywacji.

KRAJ

ROCZNIK

MIESIĄC

CENA (EUR)

KATEGORIA

zastosuj filtry

Maj

2024sob18majAll Dayśro22Croatia Football Festival 2024Chorwacja

Czerwiec

2024pią14czeAll Daynie16ASB Futsal International 2024Hiszpania

2024wto25czeAll Daynie30Costa Blanca Futsal Cup 2024Hiszpania

2024nie30czeAll Daysob06lipSpain Trophy 2024Hiszpania

Październik

2024sob12paźAll Dayczw17Trofeo Malgratense 2024Hiszpania