Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Tallinn Cup
Turniej piłkarski w Estonii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje chłopięce
piłka nożna kobiet turnieje dla kobiecych drużyn
turnieje dziewczęce
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2024śro03lipAll Daynie07Tallin Cup 2024Estonia

Tallinn Cup

Tallinn jest stolicą i największym miastem Estonii. Znajduje się na północnym wybrzeżu kraju, na wybrzeżu Zatoki Fińskiej w hrabstwie Harju. Od XIII wieku do 1918 roku (i krótko podczas okupacji Estonii w latach 1941-1944), miasto było znane jako Reval. Tallinn zajmuje powierzchnię 159,2 km2 (61,5 mln m kw.) i liczy 453 033 mieszkańców. Stare Miasto w Tallinie jest jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w Europie i jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Tallinn jest głównym politycznym, finansowym, kulturalnym i edukacyjnym centrum Estonii. Często nazywany Doliną Krzemową Europy, ma największą liczbę startupów na osobę w Europie i jest miejscem narodzin wielu międzynarodowych firm, w tym Skype. Miasto ma być siedzibą agencji IT Unii Europejskiej. Zapewniając globalne bezpieczeństwo cybernetyczne, jest siedzibą NATO Cyber Defence Centre of Excellence. Miasto zostało Europejską Stolicą Kultury w 2011 roku.

Opis turnieju Tallinn Cup

Witamy na międzynarodowym turnieju piłki nożnej dla dzieci Tallinn Cup! Jest to największy tego typu festiwal piłki nożnej w tej części Europy. W turnieju może wziąć udział nie więcej niż 20 osób z jednej drużyny. Zawodnik może grać tylko dla jednej drużyny. W każdym zespole może być dwóch starszych zawodników. Pozwolenia będą automatycznie przyznawane dla dwóch zawodników na drużynę w drużynach grających 11 na 11. W przypadku innych kategorii zawodnicy nie będą z automatu uprawnieni do gry tylko muszą zostać zatwierdzeni przez biuro organizacyjne turnieju Tallinn Cup. Dziewczęta mogą grać w zespołach chłopców bez ograniczeń. Chłopcy natomiast nie mogą brać udziału w meczach zespołów dziewczęcych.

Głównym celem organizatora turnieju jest przekształcenie standardowego turnieju w barwną imprezę, na której wszyscy jej uczestnicy będą mieli dostęp do różnorodnej rozrywki dla dzieci i dorosłych. W tym celu organizator nawiązał współpracę z wieloma obiektami rozrywkowymi w Tallinie. Podczas turnieju można odwiedzić kilka ciekawych miejsc, które dla posiadaczy specjalnej opaski Tallinn Cup są bezpłatne, albo dostępne z dużym rabatem.

Nagrody: Podczas turnieju będzie można zdobywać specjalne naklejki w albumie Tallin Cup. Ci, którzy zbiorą je wszystkie otrzymają nagrodę od sponsorów turnieju. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa, a wygrani w każdej kategorii otrzymają puchary i medale.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju
Tallinn Cup?

W tym roku spodziewamy się udziału ponad 150 zespołów z 12 krajów Europy i różnych kontynentów.

Nasze turnieje piłkarskie są dostosowane do Twoich potrzeb, po prostu przejrzyj naszą stronę i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba.

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane podczas Tallinn Cup?

Tallinn Cup oferuje 3 typy zakwaterowania.

Zakwaterowanie w szkole: Jedna drużyna oraz pięć osób dorosłych może nocować w jednej klasie.  W cenę wliczone jest wyżywienie od obiadu pierwszego dnia do lunchu w dniu wyjazdu. Może jest wykupienie dodatkowych dób bez wyżywienia za opłatą. Spożywanie alkoholu oraz palenie jest ściśle zabronione na terenie szkoły. Każda drużyna jest zobowiązana do opłacenia depozytu w wysokości €70, który zostanie zwrócony po opuszczeniu kwatery.

Zakwaterowanie w hostelu: Nowoczesny i komfortowy hostel niedaleko centrum miasta w pokojach 2 do 4-osobowych. Łazienka jest dzielona między pokojami oraz jest dostęp do Wi-Fi i pralki. W cenę wliczone jest wyżywienie od obiadu pierwszego dnia do lunchu w dniu wyjazdu. Może jest wykupienie dodatkowych dób ze śniadaniem za opłatą. 

Zakwaterowanie w hotelu: Wiele hoteli do wyboru, śniadanie wliczone w cenę. Obiad można zjeść w hotelu, a tańszy lunch na terenie stadionu. Zostaw nam swój adres mailowy, a przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę.

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach na Tallinn Cup?

To całkiem spore zadanie, żeby wybrać miejsca, które trzeba koniecznie zobaczyć w Tallinnie. Z wielu intrygujących zabytków miasta, te wybrane przez nas wyróżniają się tym, że każdy z nich ma swoją unikalną historię i nie można ich znaleźć nigdzie indziej na świecie.

Podobnie jak w średniowieczu, Rynek Ratuszowy jest sercem Starego Miasta. Historycznie służył jako miejsce targowe, ale dziś jest sceną dla różnych wydarzeń, z których najbardziej znanym jest Rynek Bożego Narodzenia. Latem można wspiąć się na wieżę ratusza na 34-metrowy balkon z widokiem na Stare Miasto.

Naprzeciwko ratusza znajduje się apteka ratuszowa, najstarsza działająca apteka w Europie. Jeśli nie boisz się wysokości, odkryj pionowe cuda Starego Miasta. Kościół św. Olafa oraz jego wieża pozostaje najbardziej charakterystycznym elementem panoramy Tallina, na który w sezonie letnim można wejść, aby podziwiać wspaniałe widoki.

Platforma widokowa Kohtuotsa jest jednym z najczęściej fotografowanych miejsc w Tallinie. Stąd rozciąga się panorama z iglicą św. Olafa, nowoczesnym centrum miasta, wieloma wieżami obronnymi Muru Miejskiego i wieloma innymi. Mur miejski w Tallinie jest jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych murów obronnych w Europie, więc warto skorzystać z okazji, aby z bliska go poznać. Można zwiedzić północno-zachodnią część muru, jak również niektóre z 20 wież obronnych.

Idąc Pasażem św. Katarzyny można sobie wyobrazić, jak to było być bałtyckim rzemieślnikiem 500 lat temu. Warsztaty Gildii św. Katarzyny prowadzą na romantyczny pasaż, gdzie rzemieślnicy produkują i sprzedają ręcznie robione wyroby. Aby przybliżyć średniowieczne zabytki Tallina, odwiedź Wielką Salę Gildii Muzeum Historii Estońskiej. Można tu podróżować przez czasy prehistoryczne aż do końca XX wieku. Sama wzniosła sala pochodzi z XV wieku, z którego niemieccy kupcy przewodniczyli Radzie Miasta.

Pałac Kadriorg znajduje się w odległości krótkiego spaceru lub jazdy tramwajem od Starego Miasta i jest wspaniałym klejnotem architektury barokowej. Został zbudowany w czasach cara Piotra Wielkiego i nazwany imieniem jego żony Katarzyny. Jego zadbane ogrody są domem dla wielu muzeów, w tym Muzeum Sztuki Kumu. Będąc w parku Kadriorg, warto również odwiedzić tereny festiwalu Piosenki Tallińskiej. Na tej łukowatej scenie odbywają się największe estońskie wydarzenia – np. Święto Piosenki i Tańca. To właśnie tutaj w 1988 roku Śpiewająca Rewolucja zapoczątkowała drogę Estonii do odzyskania niepodległości.

Port Samolotu Morskiego jest najpopularniejszym muzeum w Tallinie i to nie bez powodu. W stuletnim hangarze na samolocie morskim znajdują się nowoczesne eksponaty morskie, które będą kształcić i bawić gości w każdym wieku. Poznaj historię Estonii poprzez jej połączenie z morzem i wejdź na prawdziwy okręt podwodny!

Każda drużyna otrzyma dwie karty trenerów, które uprawniają do wstępu na imprezę oraz do baru sportowego na stadionie. Trzeciego dnia turnieju odbędzie się impreza trenerów, gdzie będzie można się zapoznać z pozostałymi trenerami i odpocząć po intensywnych rozgrywkach. 

Jak się zarejestrować do turnieju Tallinn Cup?

Żeby wziąć udział w Tallinn Cup, wystarczy zarejestrować swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie.

Jak wygląda transport turniejowy podczas Tallinn Cup?

Opaska Tallinn Cup uprawnia do poruszania się po mieście autobusami oraz tramwajami bez dodatkowych opłat.

Prosimy o poinformowanie, czy drużyna ma zostać odebrana z dworca autobusowego czy z lotniska!

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Dzień przyjazdu drużyn
  • Zakwaterowanie
  • Mecze grupowe zgodnie z harmonogramem oraz ceremonia otwarcia
  • Mecze grupowe zgodnie z harmonogramem
  • Pierwsze mecze finałowe
  • Disco dla uczestników
  • Impreza trenerow
  • Mecze finałowe
  • Ceremonia wręczenia nagród
  • Wyjazd drużyn
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w Estonii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Lipiec

  2024śro03lipAll Daynie07Tallin Cup 2024Estonia