Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Ibercup algarve
Turniej piłkarski w portugalii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje chłopięce
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2024śro26czeAll Daypon01lipIbercup Algarve 2024Portugalia

Ibercup algarve

IberCup jest jednym z największych i najbardziej międzynarodowych turniejów piłki nożnej dla młodzieży na świecie. Biorąc w nim udział masz szansę zagrać przeciwko najlepszym klubom i akademiom piłkarskim. Turnieje organizowane są obecnie na trzech kontynentach w  pięciu krajach. Każda uczestnicząca drużyna zagra 4 mecze gwarantowane. W fazie kwalifikacyjnej drużyny rywalizują ze sobą w systemie ligowym. Po fazie kwalifikacyjnej następuje podział na grupę złotą i grupę srebrną. W grupie złotej swoje zmagania o tytuł najlepszej drużyny w swojej kategorii wiekowej kontynuować będą drużyny z dwóch pierwszych miejsc swojej grupy. Pozostałe drużyny będą walczyć o prymat najlepszej drużyny w grupie srebrnej.

Opis turnieju ibercup algarve

Międzynarodowy, młodzieżowy turniej piłkarski w Algarve jest idealnym miejscem do zorganizowania wakacji. W lipcu odbędzie się Ibercup Algarve, będący świetnym miejscem do aktywnego wypoczynku. Turniej ten jest dedykowany dla chłopców w wieku od 8 do 15 lat, a każdy uczestnik będzie miał możliwość grać w piłkę i spotkać się z fanami piłki nożnej z całego świata. Chcesz spędzić aktywne i pełne wrażeń wakacje? Zapraszamy Cię na międzynarodowy, młodzieżowy turniej piłkarski w Algarve!

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

Tegoroczna edycja Ibercup Algarve przewiduje około 150 drużyn z ponad 20 krajów. Międzynarodowa atmosfera gwarantowana!

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Zawodnicy będą mogli wybrać między zakwaterowaniem w szkole, domku wypoczynkowym lub hotelu. Bez względu na wybór nie będziesz chodził głodny — zapewnione jest pełne wyżywienie!

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Wybrzeże Algarve to dzieło rzeźbiarza. Na 60 km wybrzeża między Lagos a Albufeirą, niezliczona ilość plaż podąża jedna za drugą między klifami, z punktami widokowymi, które otwierają przejrzystość błękitów i zieleni morza.

Na najpiękniej wyrzeźbionych plażach często znajdziemy wystające z piasku lub wody głazy. Naturalnie ukształtowane przez naturę jaskinie, tunele i kamienne łuki dopełniają krajobraz — czasem na widoku, czasem widoczne tylko podczas rejsów łodzią.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Ibercup Algarve, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

Jak wygląda transport turniejowy?

Dla chętnych oferujemy wynajem prywatnego busa, który przewiezie Twoją drużynie nie tylko do kompleksu sportowego czy hotelu, lecz również do wszelkich atrakcji turystycznych. 

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Dzień przyjazdu drużyn
  • Zameldowanie w miejscu zakwaterowania
  • Pierwszy dzień meczów
  • Początek playoffów
  • Mecz trenerów
  • Dalsza część playoffów
  • Finały
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w portugalii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Czerwiec

  2024śro26czeAll Daypon01lipIbercup Algarve 2024Portugalia

  Lipiec

  2024wto02lipAll Daynie07Ibercup Estoril 2024Portugalia