Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Ibercup
Sao paulo
Turniej piłkarski w brazylii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje dla dzieci
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2024pon22lipAll Daynie28Ibercup Sao Paulo 2024Brazylia

Ibercup Sao Paulo

IberCup jest jednym z największych i najbardziej międzynarodowych turniejów piłki nożnej dla młodzieży na świecie. Biorąc w nim udział masz szansę zagrać przeciwko najlepszym klubom i akademiom piłkarskim. Turnieje organizowane są obecnie na trzech kontynentach w  pięciu krajach. Każda uczestnicząca drużyna zagra 4 mecze gwarantowane. W fazie kwalifikacyjnej drużyny rywalizują ze sobą w systemie ligowym. Po fazie kwalifikacyjnej następuje podział na grupę złotą i grupę srebrną. W grupie złotej swoje zmagania o tytuł najlepszej drużyny w swojej kategorii wiekowej kontynuować będą drużyny z dwóch pierwszych miejsc swojej grupy. Pozostałe drużyny będą walczyć o prymat najlepszej drużyny w grupie srebrnej.

Opis turnieju Ibercup Sao Paulo

Witaj w Sao Paulo! Czy wiesz, że jest to jedno z najbardziej znanych miast w Brazylii? To tutaj odbywa się wiele atrakcji, w tym turniej piłkarski, na który zapraszamy Cię gorąco. Jest to doskonała okazja, aby zarówno zrelaksować się, jak i zwiedzić jedno z najpiękniejszych miast w Brazylii. Turniej piłkarski w Sao Paulo to wspaniała okazja do dobrej zabawy, a także doskonała okazja do poznania nowych ludzi i lepszego poznania kultury brazylijskiej.

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Wszystkie mecze zostaną rozegrane na znakomitych  trawiastych boiskach Uniwersytetu Sao Paulo. 

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

Podczas Ibercup Sao Paulo będziesz miał szansę zmierzyć się z drużynami wybranymi z puli około 300 zespołów z ponad 20 krajów świata. Międzynarodowa atmosfera gwarantowana!

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Sao Paulo jest miastem tak bogatym, że z pewnością nie będziesz w stanie zwiedzić wszystkich interesujących Cie atrakcji. 

Sama główna aleja miasta, Paulista Avenue, oferuje wystarczająco atrakcji, aby zaplanować kilka dni rozrywki. Dopiero tam zrozumiesz czym jest życie na wysokich obrotach!

Twoja drużyna będzie mogła też poznać tajniki brazylijskiej i światowej piłki nożnej w muzeum futbolu. Znajduje się ono w znanym stadionie Pacaembu i oferuje informacje zarówno o historii, jak i praktyce tego sportu na świecie. 

Fani sztuki odnajdą się w Muzeum Sztuki Sao Paulo, które uważane jest za najznakomitsze w tej kategorii na całej południowej półkuli. Ponad 8000 eksponatów pochodzących z Brazylii, Europy, Azji i Afryki zadowoli nawet najbardziej wymagających turystów. 

Po odwiedzeniu tych muzeów warto zaznać trochę odpoczynku w parku Ibirapuera, który został uznany przez The Guardian za jeden z najbogatszych parków na świecie. Ponad 18 milionów turystów rocznie przechadza się jego ścieżkami i korzysta z licznych atrakcji. Opisany jako „zielona oaza w sercu betonowej dżungli”, jest on idealny zarówno dla osób chcących zaznać ruchu na świeżym powietrzu, jak i tych zainteresowanych historią i kulturą. 

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Ibercup Sao Paulo, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  Harmonogram zostanie wkrótce udostępniony!

  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w brazylii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Lipiec

  2024wto16lipAll Daynie21Ibercup Rio de Janeiro 2024Brazylia

  2024pon22lipAll Daynie28Ibercup Sao Paulo 2024Brazylia