Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
copa cataluna
Turniej piłkarski w hiszpanii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje dla dzieci
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2024pon24czeAll Daysob29Copa Cataluña 2024Hiszpania

Copa Cataluna

MARESME, Hiszpania

Międzynarodowy turniej piłkarski Copa Cataluna organizowany jest co roku w Costa del Maresme. Regionie turystycznym w północno-wschodniej Hiszpanii, który rozciągają się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. Wybrzeże Maresme stanowi fragment – południową część – słynnej Costa Brava. Sięga od Blanes na północy aż do Barcelony na południu i jest gęsto zaludniony, szczególnie w południowej części, gdzie rozciągają się duże przedmieścia Barcelony. Na południu Costa del Maresme graniczy z Costa del Garraf, z którym tworzy wybrzeże prowincji Barcelona. Wąski pas nadmorski, graniczący z pasmem górskim kryje w sobie długie i zapierające dech w piersiach piaszczyste plaże, malownicze wioski rybackie oraz ośrodki turystyczne z długoletnią tradycją. Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar, a zwłaszcza Calella de la Costa to tylko kilka od lat znanych na całym świecie kurortów. Ciekawostką jest fakt, że w każdej z tych nadmorskich miejscowości znajduje się co najmniej jeden stadion piłkarski, co dobitnie świadczy o znaczeniu społecznym piłki nożnej w tym regionie. W tym regionie również odbywają się wszystkie pozostałe turnieje piłkarskie dla dzieci, które fundacja “KOMM MIT” organizuje w Hiszpanii. Turnieje piłkarskie dla wszystkich.

Opis turnieju
Copa Cataluna

Międzynarodowy turniej piłkarski Copa Cataluna ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję. Jest to jeden z najstarszych turniejów piłkarskich odbywający się w Hiszpanii. Ten zagraniczny turniej piłki nożnej jest zorganizowany we współpracy z władzami miejskimi regionu. Mecze rozgrywane są na boiskach z trawy sztucznej w Pineda de Mar, Santa Susanna, Malgrat de Mar, Sant Pol de Mar, Canet de Mar, Arenys de Mar, Arenys de Munt, Sant Vicenca de Montalt i Mataró. Wszystkie stadiony posiadają przebieralnie i prysznice.

Turnieje piłkarskie dla dzieci z serii “KOMM MIT” są organizowane przez założoną w 1983 roku fundację o tej samej nazwie. Fundacja jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) ds. piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja organizuje młodzieżowe turnieje piłki nożnej. Głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Organizator skupia się na międzynarodowych turniejach piłkarskich dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) oraz wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. Celem nadrzędnym KOMM MIT jest promocja piłki nożnej na najniższym szczeblu i włączanie się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur. Co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT. Chcesz otrzymać ofertę na turnieje piłkarskie dla dzieci? Porozmawiaj z naszym ekspertem i otrzymaj pomocne wskazówki i informacje. Sprawdź również inne nasze młodzieżowe turnieje piłki nożnej w Hiszpanii.

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Mecze rozgrywane są na boiskach w Malgrat de Mar, Pineda de Mar, Arenys de Munt, Sant Vicenç de Montalt, S. Susanna, S. Pol i Mataró ze sztuczną murawą. Wszystkie obiekty są wyposażone w szatnie i prysznice.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

Co roku w Copa Cataluna uczestniczy średnio 90 drużyn młodzieżowych z następujących krajów: Egipt, Albania, Algieria, Argentyna, Chile, Dania, Anglia, Francja, Grecja, Indonezja, Irlandia, Izrael, Włochy, Kanada, Kazachstan, Kolumbia, Chorwacja, Macedonia, Norwegia, Panama, Peru, Polska, Rumunia, Rosja, Szkocja, Szwecja, Słowenia, Hiszpania, Ukraina, Stany Zjednoczone Ameryki, Walia, Białoruś. Turnieje piłki nożnej z pasją.

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Drużyny zostaną zakwaterowane w hotelach i sporadycznie w apartamentach (według standardów krajowych) wzdłuż Costa de Barcelona-Maresme – np. w Calella, Pineda de Mar, Santa Susanna, Malgrat de Mar; częściowo także w Blanes i Lloret de Mar – w pokojach trzy- lub czteroosobowych z prysznicem/toaletą. Dorośli, podróżujący z zespołami, są zakwaterowani w pokojach dwuosobowych.

Za dodatkową opłatą można zarezerwować jeden pokój jednoosobowy na 20 osób lub na zespół w przypadku mniejszej grupy.

Wyżywienie pełne (kuchnia hiszpańska i międzynarodowa), gdzie pierwszym posiłkiem jest kolacja, a ostatnim pakowany lunch (zamiast lunchu w hotelu). Zazwyczaj posiłki podawane są w formie bufetu, a do śniadania podawane są napoje takie jak kawa, herbata i sok.

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Copa Cataluna to nie tylko zagraniczny turniej piłki nożnej, a Maresme i Barcelona to nie tylko oferta plaż i słońca. Możesz się cieszyć szeroką gamą atrakcji. Dla każdego coś się znajdzie. W końcu to Barcelona i Camp Nou – Poznaj stolicę Katalonii. Odwiedź słynną katedrę Sagrada Família, inne wspaniałe dzieła Antoniego Gaudiego, port olimpijski, Las Ramblas lub fantastyczną dzielnicę gotycką. Obowiązkowa wizyta na legendarnym stadionie FC Barcelona, “Camp Nou”. polecamy również wizytę w Parku przygód “Activ Natura” – Plenerowy park przygód “Activ Natura” w Santa Susanna oferuje wiele zajęć sportowych i rekreacyjnych, takich jak naturalna ściana wspinaczkowa, zip line, quady czy jazda konna. A co byście powiedzieli na Średniowieczną noc – Poddaj się atmosferze średniowiecznego zamku i ciesz się turniejem ku czci hrabiego Valtordery. Można również skosztować średniowiecznego posiłku. Hiszpańska noc z pokazem flamenco – Ten spektakl ze znanym hiszpańskim tenorem, tancerzami flamenco i hiszpańską gitarą oczaruje wszystkich w Gran Casino de Lloret de Mar. Park Port Aventura i Ferrari – Oferują one swoim gościom adrenalinę. Jeden z największych parków rozrywki w Europie. Sami widzicie, że ten międzynarodowy turniej piłkarski to idealnie połączenie wakacji i rywalizacji sportowej.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wsiąć udział w turnieju Copa Cataluna wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny przed 13 maja

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed 15 maja. 

Jak wygląda transport turniejowy?

Transport turniejowy Transfer KOMM MIT tylko na życzenie. Jeśli podróżujesz samodzielnie, weź pod uwagę, że na miejscu musisz być również mobilny.

Zaloguj się aby zobaczyć wycenę
email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Dzień przyjazdu drużyn
  • Spotkania organizacyjne z trenerami
  • Dzień bez meczów
  • Spotkanie na stadionie w Pineda de Mar oraz pochód przez miasto
  • Ceremonia otwarcia turnieju
  • Mecze zgodnie z harmonogram turnieju
  • Mecze grupowe według harmonogramu
  • Wycieczki do pobliskich atrakcji turystycznych
  • Mecze grupowe według harmonogramu
  • Wycieczki
  • Wieczorem: „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju
  • początek ćwierćfinałów i półfinałów
  • początek finałów
  • wielka ceremonia wręczenia nagród (z wręczeniem trofeów i fajerwerkami na zakończenie)
  • Dzień wolny z możliwością uczestniczenia w  wycieczkach
  • wyjazd drużyn piłki nożnej 
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w Hiszpanii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Październik

  2024sob12paźAll Dayczw17Trofeo Malgratense 2024Hiszpania

  2024sob19paźAll Dayczw24Copa Sant Vicenç 2024HISZPANIA