Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
costa blanca futsal cup
Turniej futsal w hiszpanii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje dla dzieci
turniej futsal
turnieje futsal

2024wto25czeAll Daynie30Costa Blanca Futsal Cup 2024Hiszpania

Costa blanca futsal cup

Międzynarodowy turniej futsalowy CBC Futsal jest organizowany corocznie w Benidorm — mieście i gminie we wschodniej Hiszpanii, położonym we wspólnocie autonomicznej Walencja (prowincji Alicante)

Ten futsalowy turniej zlokalizowany nad wybrzeżem Morza Śródziemnego, w środkowej części Costa Blanca, 44 km od centrum Alicante i 55 km od portu lotniczego Alicante i jest organizowany równolegle do międzynarodowego turnieju piłki nożnej.

Benidorm jest jednym z największych i najpopularniejszych kurortów turystycznych w Hiszpanii. W latach 1963–2014 w mieście wybudowano aż 46 wieżowców.  Stad często jest nazywany BeniJork.

Opis turnieju costa blanca futsal cup

Międzynarodowy turniej futsalowy rozgrywany jest corocznie w jednym z najpopularniejszych kurortów w Hiszpanii. W 2022 roku odbyła się 17 edycja tego turnieju futsalowego. Rocznie średnio ok. 50 drużyn z różnych krajów i kontynentów bierze udział w młodzieżowym turnieju futsalowym Costa Blanca Futsal Cup. Każda drużyna ma zagwarantowane 4 mecze. W fazie kwalifikacyjnej rywalizacja odbywa się w systemie ligowym. Następnie drużyny walczą w systemie pucharowym o tytuł najlepszej drużyny futsalowej w swojej kategorii wiekowej. Porozmawiaj z naszym ekspertem i otrzymaj pomocne wskazówki i informacje.

Organizatorzy tego niezwykłego turnieju oferują zakwaterowanie w różnych kategoriach cenowych i z pełnym wyżywieniem. Co ważne w kosztach zakwaterowania jest zawarta opłata rejestracyjna (tzw. wpisowe) dla drużyny. Godne uwagi jest, że organizator turnieju zapewnia również opiekę medyczną oraz wodę pitną podczas meczów. Każdy zespół przed rozpoczęciem rywalizacji otrzyma spersonalizowaną teczkę z najważniejszymi informacjami o regulaminie turnieju, zakwaterowaniu i samym turnieju. Podczas turnieju każdej drużynie będą robione oficjalne zdjęcia drużynowe.

Uczestnicy – niezależnie od osiągniętego wyniku – otrzymają dyplom pamiątkowy o udziale w tym niezwykłym zagranicznym turnieju futsalowym. Wszystkie drużyny mają darmowy wstęp na finały, wydarzenia towarzyszące oraz ceremonie otwarcia i zamknięcia turnieju. Dla mistrzów oraz wicemistrzów w każdej kategorii wiekowej przygotowane zostaną trofea i medale. Zawodnicy będą też indywidualnie wyróżniani, podczas gdy na najlepszego gracza finału każdej kategorii wiekowej czeka trofeum. Warto wspomnieć o specjalnej aplikacji Benidorm Cup, którą można pobrać w Appstorze i dzięki której na bieżąco Wy i Wasi znajomi będziecie mogli śledzić rezultaty wszystkich uczestników turnieju. W trakcie imprezy organizowana jest specjalna loteria, w której szczęśliwa drużyna może wygrać nagrodę pieniężną.

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Wszystkie mecze będą grane na światowej klasy halach sportowych.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

Na Costa Blanca Futsal Cup zmierzysz się z drużynami z ponad 10 krajów. Międzynarodowa atmosfera gwarantowana!

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Drużyny zostaną zakwaterowane w hotelach z klimatyzacją, TV, basenami i pełnym wyżywieniem (szwedzki stół).

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Wszyscy uczestnicy turnieju futsalowego mogą przedłużyć swój pobyt po preferencyjnych stawkach i tym samym po zakończeniu turnieju spędzić kilka dodatkowych dni w jednym z najpopularniejszych w Hiszpanii kurortów. Do Hiszpanii zapraszamy nie tylko zawodników futsal i sztab trenerski oraz działaczy klubowych, ale również rodziców. Jest to idealne rozwiązanie dla tych rodzin, które chcą połączyć turniej futsal z wypoczynkiem rodzinnym.

Nie samą piłką nożną się żyje. Oprócz samego turnieju piłkarskiego na uczestników czeka również szereg ciekawych atrakcji turystycznych. W mieście znajdziecie trzy piaszczyste i liczące łącznie 5 km długości plaże: Playa de Poniente, Playa de Levante i Playa de Mal Pas. Za sporą atrakcję uważa się również trzy parki rozrywki: TerraMítica, Aqualandia i Mundomar. Dwie mile morskie od portu znajduje się wyspa Benidorm, która z uwagi na zróżnicowane dno przy brzegach i interesujące gatunki ryb, często uczęszczana jest przez płetwonurków.

CEREMONIA OTWARCIA

Ceremonia otwarcia jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych i spektakularnych aktów Pucharu Costa Blanca Futsal Cup. Tysiące graczy paradujących za flagą swoich krajów, aż do miejsca, w którym odbywa się ceremonia. Impreza polega na podniesieniu flag i ogłoszeniu otwarcia turnieju, muzyce na żywo i tańcu oraz dużym pokazie sztucznych ogni. Festiwal jest pełen kolorów i emocji, który łączy w jednym miejscu wszystkich uczestników turnieju i jest czymś, co wszyscy uczestnicy na pewno zapamiętają.

FESTIWAL FUTSALU

Połączenie muzyki i tańca, miejsce wymiany pamiątek, pokazów, konkursów, loterii itp. Idealna okazja do spotkania z dawnymi przyjaciółmi i pożegnania się z nowymi.

Podczas imprezy odbędzie się finał COSTA BLANCA VIRTUAL CUP.

KOLACJA Z LIDERAMI ZESPOŁÓW

Jest to inna kolacja w miłej i odświętnej atmosferze, która ma dobre jedzenie i napoje, muzykę i rozmowę z dala od zgiełku boisk.

MECZ TRENERÓW

Jest to zabawny, przyjacielski mecz, w którym można uwolnić całą zgromadzoną w czasie adrenalinę.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Costa Blanca Futsal Cup, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Jak wygląda transport turniejowy?

Drużyny mogą wynająć oficjalny turniejowy bus, który zapewni transport z i na lotnisko, do kwater, obiektów sportowych i wszelkich atrakcji.

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Przyjazd drużyn
  • Kontrola wieku uczestników i akredytacja
  • Zakwaterowanie
  • Mecze zgodnie z harmonogramem
  • Zdjęcia drużynowe
  • Ceremonia otwarcia
  • Mecze zgodnie z harmonogramem cały dzień
  • Mecze zgodnie z harmonogramem cały dzień
  • Mecz trenerów
  • Mecze cały dzień
  • Kolacja trenerów
  • Mecze zgodnie z harmonogramem
  • Finały
  • Impreza futbolu z muzyką i tańcem
  • Wyjazd drużyn
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje we Włoszech

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Maj

  2024sob18majAll Dayśro22Riccione Football CupWłochy

  Czerwiec

  2024nie30cze(cze 30)00:00pią05lip(lip 5)23:59San Marino Cup 2024San Marino

  Październik

  2024nie13paź(paź 13)00:00czw17(paź 17)23:59Limone Cup 2024Włochy