Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

2024sob18majAll Dayśro22Riccione Football CupWłochy

Riccione Football Cup

31. Edycja Riccione Footbal Cup odbywa się corocznie w regionie o tej samej nazwie. Riccione położone jest w prowincji Rimini, Emilia-Romagna, w północnych Włoszech. Liczba mieszkańców wynosi  ponad 34500 osób. Początki sławy turystycznej Riccione sięgają końca XIX wieku. Turystów przyciągały głównie budowane przez bogatych Bolończyków rezydencje. W latach trzydziestych XX wieku do Riccione przyjeżdżało już około 30.000 turystów rocznie, korzystając wówczas z bazy hotelowej na którą składało się ok. 80 istniejących hoteli. Obecnie tych hoteli można tu znaleźć kilkaset. Z ciekawostek warto odnotować, ze włoski dyktator Benito Mussolini również docenił piękno tego regionu i wybudował w 1934 roku w Riccione swoją willę.

Opis turnieju Riccione Football Cup

Riccione Football Cup odbywa się cyklicznie w północnej części Włoch. Mimo, że turniej ma już ponad 30 lat tradycji jest to jednocześnie jeden z najnowszych turniejów naszego niemieckiego partnera KOMM MIT.
Ten turniej oprócz emocjonujących meczów z drużynami z całego świata oferuje też ciekawe wycieczki, na przykład do San Marino lub Acquario di Cattolica.
Kolejną zaleyta tego turnieju są ciągnące się kilometrami zadbane piaszczyste plaże, na lktórych po dniu meczowym można idealnie zregenerować siły.

Turniej organizowany jest przez lokalne władze FYA 3 Villaggi Riccione i Municipio di Riccione oraz lokalne kluby i we współpracy z KOMM MIT. Fundacja KOMM MIT organizuje międzynarodowe turnieje piłkarskie dla dzieci w całej Europie. Głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji oraz Niemczech. Fundacja ta powstała w 1983 roku i jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w zakresie piłki młodzieżowej. 

Jesteśmy oficjalnym partnerem partnerem KOMM MIT na Polskę.

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej Riccione Football Cup?


Mecze rozgrywane są na obiektach sportowych miasta Riccione oraz na stadionie FYA 3 Villaggi Riccione ze sztuczną murawą. Dodatkowo turniej jest rozgrywany na jeszcze kilku innych boiskach z wysokiej jakości sztuczną murawą oraz na kilku boiskach z naturalną trawą. Przy obiektach sportowych dostępne są szatnie i prysznice.

Dodatkowo w okolicach Riccione do dyspozycji są inne boiska z naturalną oraz sztuczną murawą, na których m.in. są rozgrywane mecze na niepełnowymiarowych boiskach.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju
Riccione Football Cup?

Co roku w turnieju bierze udział średnio 50 drużyn z Chorwacji, Francji, Grecji, Niemiec, Włoch, Malty, Palestyny, Rumunii, Serbii, Hiszpanii, Szwajcarii i Turcji. Najwyższy czas na drużynę z Polski.

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Zespoły są kwaterowane w przytulnych rodzinnych hotelach oraz pensjonatach, które są zlokalizowane w rejonie między Cattolicą, Riccione do Rimini. Pokoje są zazwyczaj trzy lub czteroosobowe. Dorosłe osoby towarzyszące mogą za dodatkową opłatą zarezerwować pokoje jedno- lub dwuosobowe (jeden pokój jednoosobowy na 20 osób lub w przypadku mniejszej grupy jeden pokój na zespół ) dla zainteresowanych dostępne są również hotele o wyższym standardzie. 

Przez cały pobyt drużyny organizatorzy Riccione Football Cup zapewniają wyżywienie (kuchnia włoska). W cenie jest śniadanie oraz obiadokolacja. Pierwszym posiłkiem po przyjeździe drużyny jest kolacja. Ostatnim posiłkiem przed wyjazdem będzie śniadanie. Na prośbę drużyny możliwe są modyfikacje w harmonogramie posiłków. Menu na obiadokolacje jest z góry ustalone. Organizator oferuje też kilka alternatywnych posiłków. Na śniadanie śniadanie jest tradycyjny szwedzki bufet, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Do śniadania wliczone są napoje takie jak kawa, herbata i sok. Podczas kolacji wliczone jest 0,5l wody na osobę.

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach na turniej
Riccione Football Cup?

Piłka nożna, plaża i słońce. Tak w skrócie można opisać turniej Riccione Football Cup. Przyjedź ze swoją drużyną nad wybrzeże Adriatyku we Włoszech i odkryj jego piękno. Turniej rozgrywany jest w Riccione, które położone jest tuż obok Cattolica i znanego na całym świecie Rimini. Te znane miasta turystyczne oferują odwiedzającym nie tylko kawiarnie, pizzerie i dyskoteki, ale także niezliczone miejsca oraz możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Pobyt Twojej drużyny na turnieju zostanie zwieńczony pełnymi emocji meczami i możliwością porównania siebie z drużynami z całej Europy i zaprzyjaźnienia się poza boiskiem. Skontaktuj się z nami! Nie przegap tego doświadczenia!

Jak się zarejestrować do turnieju Riccione Football Cup?

Żeby wziąć udział w Riccione Football Cup, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.
Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie.
Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed wyznaczonym terminem.

Jak wygląda transport turniejowy Riccione Football Cup?

Transport turniejowy Transfer KOMM MIT tylko na życzenie. Jeśli podróżujesz samodzielnie, weź pod uwagę, że na miejscu musisz być również mobilny.

Zaloguj się aby zobaczyć wycenę
email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Dzień przyjazdu drużyn
  • Spotkania organizacyjne z trenerami
  • Dzień bez meczów
  • Ceremonia otwarcia turnieju
  • Mecze zgodnie z harmonogram turnieju
  • ALLtogether-football fun zaprezentowany przez adidas (kurs techniczny)
  • Wycieczki do pobliskich atrakcji turystycznych (więcej informacji znajdziesz w opisie atrakcji)
  • Mecze grupowe według harmonogramu
  • Wycieczki do pobliskich atrakcji turystycznych
  • strefa zabawy z piłką przygotowana przez ALLtogether oraz ADIDAS
  • Wieczorem: „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju
  • Runda ćwierćfinałowa
  • Mecze półfinałowe
  • Mecze finałowe
  • Wręczenie nagród
  • Ceremonia zamknięcia turnieju
  • Fajerwerki
  • Wyjazd zespołów
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje we Włoszech

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Maj

  2024sob18majAll Dayśro22Riccione Football CupWłochy

  Czerwiec

  2024nie30cze(cze 30)00:00pią05lip(lip 5)23:59San Marino Cup 2024San Marino

  Październik

  2024nie13paź(paź 13)00:00czw17(paź 17)23:59Limone Cup 2024Włochy