Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Ibercup Christmas Portugal
Turniej piłkarski
w Portugalii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje chłopięce
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2023pon18gruAll Dayczw21Ibercup Christmas Portugal 2023Portugalia

Ibercup christmas portugal

Ibercup to jeden z największych i najbardziej różnorodnych turniejów młodzieżowych piłki nożnej. Rozegraj ekscytujące mecze z drużynami z całego świata, zwiedź nowy zakątek świata i po prostu baw się dobrze ze swoją drużyną na tym niesamowitym turnieju. 

Dlaczego warto uczestniczyć w turniejach Ibercup?

 • Nagrody: Zbierz drużynę, zagraj w Ibercup i wygraj szansę na darmowe uczestnictwo w kolejnym turnieju
 • Rankingi: Drużyny, gracze i trenerzy mają możliwość znaleźć się w rankingu Ibercup, a ci najlepsi zostaną nagrodzeni.
 • Zaplanuj wyjazd: Zabierz ze sobą członków rodziny, aby oni też mogli uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.
 • Międzynarodowy zasięg: Pokarz swoje umiejętności grając przeciwko drużynom z pięciu kontynentów.
 • Turnieje na całym świecie: Zmierz się z lokalnymi drużynami w różnych zakątkach świata.

Opis turnieju ibercup christmas portugal

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny i cudowny, a co lepsze, jest to doskonały czas do uczestnictwa w świątecznej edycji Ibercup w Portugalii. Przyjedźcie i doświadczcie wspaniałej, sportowej atmosfery, jak i pięknych widoków miasta. Przeciwko sobie staną drużyny z całej Europy, w sumie ponad 1500 zawodników. Doświadczcie niesamowitych wrażeń na żywo, uczestnicząc w meczu, który z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Dołączcie do nas i bawcie się doskonale w Lizbonie!

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

W Ibercup Christmans Portugal wezmą udział drużyny z 10 krajów, co gwarantuje międzynarodową atmosferę. 1500 graczy z 60 drużyn stanie do walki o ten świąteczny puchar. Który z nich zwycięży?

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Niezawodnym sposobem na poznanie innej kultury jest skosztowanie lokalnego jedzenia. Twoja lista smakołyków do spróbowania nie będzie kompletna bez kanapek bifanas oraz portugalskiej kiełbasy alheira. Na deser idealne będą słodkie babeczki pastéis de nata lub chrupiące ciasto Pastel de Tentúgal. Oczywiście warto udać się do miejsca polecanego przez mieszkańców Lizbony, aby uniknąć pułapek turystycznych.

Po małej przekąsce warto pomyśleć o odwiedzeniu jednego z najbardziej okazałych oceanariów w Europie – the Oceanario Lisboa. Zobaczysz tam ponad 8000 morskich stworzeń i 500 różnych gatunków, których widok przeniesie Cię do innego świata. Są one podzielone na cztery części, każda z których reprezentuje inną część globu. Czy uda Ci się zauważyć wszystkie stworzenia pływające w błękicie wody i poruszające się po dnie?

Nie odchodząc od wodnej tematyki możesz również przejechać się wagonikiem nad rzeką Tagus. Jego trasa ciągnie się 30 metrów nad taflą wody, a cała przejażdżka trwa 10 minut. Będzie to z pewnością gratka dla fanów pięknych widoków.

Jeśli jeszcze mało Ci unikalnych i inspirujących doświadczeń, odwiedź Planetarium Calouste Gulbenkian. Możesz tam zobaczyć tysiące gwiazd i przeżyć niezapomnianą podróż po kosmosie. Zapoznasz się z wyjątkowymi wystawami i wykładami, które przybliżą Ci wiedzę na temat nieba i astronomii. Planetarium oferuje również zajęcia z edukacji kosmicznej dla dzieci, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się wspólnie z całą rodziną.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Ibercup Christmas Portugal, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  Szczegółowy harmonogram zostanie udostępniony wkrótce.

  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w portugalii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Czerwiec

  2024śro26czeAll Daypon01lipIbercup Algarve 2024Portugalia

  Lipiec

  2024wto02lipAll Daynie07Ibercup Estoril 2024Portugalia