Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Ibercup
Río de Janeiro
Turniej piłkarski w brazylii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje dla dzieci
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2024wto16lipAll Daynie21Ibercup Rio de Janeiro 2024Brazylia

ibercup rio de janeiro

IberCup jest jednym z największych i najbardziej międzynarodowych turniejów piłki nożnej dla młodzieży na świecie. Biorąc w nim udział masz szansę zagrać przeciwko najlepszym klubom i akademiom piłkarskim. Turnieje organizowane są obecnie na trzech kontynentach w  pięciu krajach. Każda uczestnicząca drużyna zagra 4 mecze gwarantowane. W fazie kwalifikacyjnej drużyny rywalizują ze sobą w systemie ligowym. Po fazie kwalifikacyjnej następuje podział na grupę złotą i grupę srebrną. W grupie złotej swoje zmagania o tytuł najlepszej drużyny w swojej kategorii wiekowej kontynuować będą drużyny z dwóch pierwszych miejsc swojej grupy. Pozostałe drużyny będą walczyć o prymat najlepszej drużyny w grupie srebrnej. Połączenie emocji sportowych z wczasami? Czemu nie!

Opis turnieju ibercup rio de janeiro

Rio de Janeiro w lipcu to wspaniałe miejsce na wypoczynek i doświadczenie niesamowitych wrażeń! W tym czasie odbędzie się tam międzynarodowy młodzieżowy turniej piłkarski Ibercup Rio de Janeiro. Uczestnicy będą mieli okazję do gry w piłkę nożną na najwyższym poziomie, a także doświadczenia wielu atrakcji. Oprócz piłki nożnej zawodnicy będą mieli okazję do zwiedzania miasta i odwiedzenia plaż. Turniej będzie wspaniałą okazją do spotkania z innymi uczestnikami z całego świata i wymiany doświadczeń. Będzie to także doskonała okazja do poznania kultury i tradycji Brazylii. Turniej będzie niezapomnianą przygodą dla wszystkich uczestników.

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Wszystkie mecze zostaną rozegrane na najwyższej klasy boiskach z trawą naturalną i sztuczną.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

Około 200 drużyn z ponad 20 krajów zmierzy się o puchar Rio de Janeiro. Międzynarodowa atmosfera gwarantowana!

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Napisz do nas o szczegółowe informacje dotyczące zakwaterowania!

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Główna atrakcja Rio de Janeiro to bez wątpienia Copacabana słynna plaża z piękną złotą piaskową plażą, która ciągnie się wzdłuż wybrzeża. Na plaży można zrelaksować się na słońcu, popływać w morzu lub spróbować swoich sił w jednym z licznych sportów wodnych.

Jeśli chce się zobaczyć jeszcze więcej piękna Rio de Janeiro, warto wybrać się w podróż do Corcovado słynnego wzgórza z wielkim posągiem Chrystusa. Z tego miejsca można podziwiać panoramę miasta.

Innym miejscem, które warto zobaczyć, jest Pão de Açúcar słynna góra zwanąChlebem z Cukrem. Wejście na szczyt jest możliwe za pomocą kolejki linowej, co daje niesamowite widoki na miasto.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Ibercup Rio de Janeiro, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz darmową wycenę!

Jak wygląda transport turniejowy?

Na życzenie oferujemy pomoc w transporcie!

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  Harmonogram zostanie wkrótce udostępniony!

  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w brazylii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Lipiec

  2024wto16lipAll Daynie21Ibercup Rio de Janeiro 2024Brazylia

  2024pon22lipAll Daynie28Ibercup Sao Paulo 2024Brazylia