Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Ibercup Estoril
Turniej piłkarski
w Portugalii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje dla dzieci
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2024wto02lipAll Daynie07Ibercup Estoril 2024Portugalia

Ibercup Estoril

IberCup jest jednym z największych i najbardziej międzynarodowych turniejów piłki nożnej dla młodzieży na świecie. Biorąc w nim udział masz szansę zagrać przeciwko najlepszym klubom i akademiom piłkarskim. Turnieje organizowane są obecnie na trzech kontynentach w  pięciu krajach. Każda uczestnicząca drużyna zagra 4 mecze gwarantowane. W fazie kwalifikacyjnej drużyny rywalizują ze sobą w systemie ligowym. Po fazie kwalifikacyjnej następuje podział na grupę złotą i grupę srebrną. W grupie złotej swoje zmagania o tytuł najlepszej drużyny w swojej kategorii wiekowej kontynuować będą drużyny z dwóch pierwszych miejsc swojej grupy. Pozostałe drużyny będą walczyć o prymat najlepszej drużyny w grupie srebrnej.

Opis turnieju Ibercup Estoril

Podczas Ibercup Estoril drużyny będą miały szansę wziąć udział w emocjonującym turnieju i sprawdzić swoje umiejętności. Uczestnicy doświadczą też wspaniałej atmosfery miasta Estoril. Turniej ma na celu zapewnienie zawodnikom z całego świata niezapomnianych wrażeń, a także zapewnienie im wakacyjnego wypoczynku. Będzie też możliwość zwiedzenia pięknych plaż, zabytków miasta i złotej ścieżki wzdłuż morza oraz wybór z bogatej oferty gastronomicznej. Wszystkie drużyny będą miały szansę doświadczyć prawdziwej atmosfery Portugalii, a to będzie wspaniałym prezentem na wakacje.

Wasza przygoda w Portugalii potrwa aż tydzień, podczas którego będziecie mogli zachwycić się portugalskimi smakołykami. W trakcie turnieju będziecie mieli okazje powalczyć o nagrody dla swojej drużyny, a najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni indywidualnie. Dla fanów statystyk dostępna będzie specjalna Appka turniejowa, w której Wy i Wasi bliscy będą mogli na bieżąco śledzić Wasze poczynania w turnieju. Wystarczy ją pobrać w Appstorze i śledzić swój zespół. W trakcie trwania zawodów będziesz mógł na bieżąco śledzić wyniki we wszystkich meczach, statystyki zawodników, rankingi drużyn i zawodników oraz dowiedzieć się np. kto został piłkarzem meczu.

Istnieje też możliwość poniesienia swojego poziomu sportowego poprzez indywidualne treningi techniczne zawodników lub treningi grupowe dla całej drużyny.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

W następnej edycji Ibercup Estoril weźmie udział ok. 300 drużyn z 30 krajów. Będzie to idealna okazja do zobaczenia jak inne kraje grają w piłkę!

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Uczestnicy mogą wybrać pomiędzy zakwaterowaniem w szkole, domku wypoczynkowym lub hotelu. W cenie zawarte jest pełne wyżywienie

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Estoril to nadmorski kurort na zachód od portugalskiej stolicy Lizbony, Jest on tradycyjnie uważany za enklawę bogatej klasy wyższej, a od początku XX wieku malownicze wybrzeże wokół Estorilu było jedną z atrakcji portugalskiej turystyki. Centrum miasta składa się głównie z modnych hoteli położonych wzdłuż palmowych alei i kończy się na często uczęszczanej w lecie plaży.

Oprócz niezapomnianych sportowych emocji na uczestników turnieju czeka mnóstwo atrakcji. Jest ich tak wiele, że nie sposób o wszystkich napisać. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego programu. Dla każdego coś znajdziemy.

Polecamy wizytę na stadionach dwóch najlepszych klubów piłkarskich w Lizbonie, czyli stadionach Benfiki oraz Sportingu Lizbona. Wychowankiem tego ostatniego klubu jest Cristiano Ronaldo.

Dla osób uduchowionych polecamy natomiast wizytę w sanktuarium w Fatimie.

Fani adrenaliny i sportów wodnych powinni natomiast skorzystać z lekcji surfowania lub zawodów kartingowych na jednym z najlepszych torów w Europie

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Ibercup Estoril, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

Jak wygląda transport turniejowy?

Najłatwiejszym sposobem na poruszanie się po wybrzeżu Cascais to przejazd pociągiem. Większość obiektów znajduje się w niewielkiej odległości od stacji kolejowej, a wszyscy uczestnicy mogą korzystać z karty Iber Card, aby podróżować między obiektami a kwaterami za darmo. Linia kolejowa oferuje komfortową podróż z widokiem na ocean, a pociągi jeżdżą co 15 minut.

Pozostałe obiekty są połączone liniami autobusowymi i tramwajowymi.

Dla chętnych oferujemy również wynajem prywatnego busa, który przewiezie Twoją drużynie nie tylko do kompleksu sportowego czy hotelu, lecz również do wszelkich atrakcji turystycznych. 

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Dzień Przyjazdu
  • Zameldowanie
  • Rozpoczęcie turnieju
  • Wielka Ceremonia Otwarcia
  • Mecze grupowe zgodnie z harmonogramem
  • Kontynuacja fazy grupowej
  • Mecz trenerów
  • Ostatnie mecze grupowe
  • Początek fazy playoff
  • Playoffy
  • Możliwe pierwsze mecze finałowe
  • Mecze finałowe
  • Ceremonia wręczenia nagród
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w portugalii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Czerwiec

  2024śro26czeAll Daypon01lipIbercup Algarve 2024Portugalia

  Lipiec

  2024wto02lipAll Daynie07Ibercup Estoril 2024Portugalia