Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
dana cup
Turniej piłkarski w danii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje dla dzieci
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2024pon22lipAll Daysob27Dana Cup 2024Dania

dana cup

Dana Cup Hjørring to piłka nożna i wszystko, co się z nią kojarzy. To turniej, na którym zawodnicy z całego świata mogą się zmierzyć z rówieśnikami, gdzie rywalizacja o zwycięstwo wyzwala niespotykane pokłady energii. Niejednokrotnie gwiazdy znane z najlepszych klubów rozpoczynały swoją karierę na Dana Cup, np. Zé Roberto znany z reprezentacji Brazylii oraz Duńczycy Brian Laudrup i Peter Schmeichel – mistrzowie Europy z 1992 roku. Każdego roku udział w Dana Cup bierze kilka z czołowych szkółek piłkarskich świata, Pequeninos do Jockey z São Paulo, Chivas, Guadalajara z Mexico, Cruz Azul z Mexico czy angielski Ipswich Town FC. Na Dana Cup przyjeżdżają drużyny ze wszystkich zakątków Europy i świata : od Uralu po Atlantyk i od koła podbiegunowego po równik. 

Z tego właśnie słynie Dana Cup.

Opis turnieju dana cup

Ponad 20,000 uczestników spędza tydzień w miasteczku, które normalnie liczy około 25 tys. mieszkańców. Właśnie to sprawia, że atmosfera na Dana Cup jest jedyna w swoim rodzaju. Można to poczuć od pierwszej chwili. Parada tysięcy uczestników, uroczyste powitanie na Hjørring Stadium przez mieszkańców miasta. Wszystko w atmosferze ogromnego przedstawienia, uwieńczone koncertem gwiazdy rocka.

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Dana Cup rozgrywany jest na ponad 50 doskonałych trawiastych murawach, tak aby zawodnicy mieli najlepsze z możliwych warunków. Grupa doświadczonych sędziów dba o przestrzeganie przepisów i zasady fair-play.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

Rozgrywki grupowe są ułożone w taki sposób, aby każdy zespół rozegrał jak najwięcej meczów międzynarodowych. Każdego roku w turnieju uczestniczy ponad 1100 drużyn, rozgrywanych jest około 2000 meczów, a 60 drużyn dociera do finałów A lub B. Niezależnie od umiejętności i szczęścia, każda drużyna rozegra co najmniej 4 mecze, mając możliwość porównania swoich umiejętności w międzynarodowej rywalizacji.

W nadchodzącej edycji wezmą udział drużyny z następujących krajów: Anglia, Argentyna, Australia, Brazylia, Kanada, Chiny, Egipt, Hiszpania, Finlandia, Francja, Meksyk, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Rosja, RPA,  Szwecja, Singapur, USA, Włochy.

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Drużyny zostaną zakwaterowane w szkole lub w hali. Dana Cup nie zapewnia mat ani śpiworów, ale jest możliwość wypożyczenia materaca lub łóżka.

Dana Cup pomoże Ci też znaleźć kemping, glamping czy hotel w najlepszej cenie.

Śniadania zostaną podane w miejscu zakwaterowania, a kolejne posiłki będzie można zjeść a terenie centrum Dana Cup. (wliczone w cenę)

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Współzawodnictwo, międzynarodowe spotkania, poznanie innych kultur. To wszystko można znaleźć na Dana Cup. Już ponad pół miliona uczestników z ponad 115 krajów rozsławiło Dana Cup na całym świecie. Największa impreza sportowa w Danii i trzeci pod względem rozmiarów młodzieżowy turniej na świecie zaprasza wszystkich chętnych. Dana Cup to niepowtarzalna, międzynarodowa atmosfera, piękna spokojna okolica w najpiękniejszym zakątku Danii. I tyle atrakcji, że każdy znajdzie coś dla siebie. W czasie całego pobytu do dyspozycji uczestników stoi wewnętrzna i bezpłatna sieć połączeń autokarowych, łącząca turniejowe centrum ze szkołami i boiskami. Rywalizacja i nowe doświadczenia w wyjątkowej formie. To właśnie znaczy Dana Cup. Kontakty z młodymi ludźmi z całego świata oraz granie w piłkę są niezapomnianym przeżyciem, jednakże zawsze powinno się znaleźć nieco czasu na krótką przerwę. W parku rozrywki Dana Cup będzie można zagrać w najnowsze gry komputerowe lub pobawić się w tradycyjnym wesołym miasteczku. W pobliżu głównego boiska znajdziecie ogromny namiot firmy New Balance, w którym piłkarz znajdzie wszystko to od czego przyspiesza bicie serca. W kilka minut spacerkiem można dojść do centrum Hjørring, oferującego wielki wybór sklepów i restauracji. Tylko godzina drogi samochodem lub autobusem dzieli Hjørring od wielkiego rodzinnego parku rozrywki Fårup Sommerland. Samochodem lub pociągiem można wybrać się na wycieczkę do Nordsøen Oceanarium w Hirtshals. To największe w północnej Europie słonowodne akwarium oferuje wyprawę w świat przyrody Morza Północnego i Oceanu. Nie zapomnijcie o plażach Północnej Jutlandii. To jedne z najpiękniejszych plaż na świecie, a zachwycający biały piasek i kąpiel w morzu zapewniają niezapomniane wrażenia. Dla wielu ciekawa będzie już sama wizyta w Danii, jednym z najbardziej przyjaznych krajów świata, z długą i wspaniałą historią.

Właśnie po to warto przyjechać na Dana Cup.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Dana Cup, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Jak wygląda transport turniejowy?

Transport między obiektami sportowymi jest możliwy oficjalnymi busami Dana Cup.

Jeżeli preferujesz jazdę samochodem, oferujemy też wypożyczenie pojazdu na czas turnieju. 

Możliwa jest również organizacja transportu do miejsca docelowego oraz organizacja powrotu. Napisz do nas wiadomość, a pomożemy Twojej drużynie w zaplanowaniu wyjazdu!

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • 19:30 pochód na Nord Energi Arena
  • Dzień bez meczów
  • Mecze grupowe cały dzień
  • Mecze grupowe cały dzień
  • Mecze cały dzień (runda eliminacyjna)
  • Mecze (runda eliminacyjna)
  • Pierwsze mecze finałowe
  • Mecze (runda eliminacyjna)
  • Ostatnie mecze finałowe
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w danii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Lipiec

  2024pon22lipAll Daysob27Dana Cup 2024Dania