Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Beachsoccer Cup Warnemünde
Turniej piłki plażowej
w niemczech
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje chłopięce
piłka nożna kobiet turnieje dla kobiecych drużyn
turnieje dziewczęce
turniej beachsoccer piłka plażowa
beach
soccer

2024pią16sieAll Daynie18Beachsoccer Festival Warnemünde 2024Niemcy

Beachsoccer Warnemünde Festival

Doświadcz niepowtarzalnej atmosfery turnieju Beachsoccer Warnemünde Festival i rywalizuj z drużynami z całego świata na piaszczystych plażach Bałtyku. 

Opis turnieju Beachsoccer Warnemünde Festival

Podczas tego wydarzenia czeka Cię wielka ceremonia otwarcia w piątek, uczestnictwo w emocjonującym turnieju piłki plażowej, dwie doby z częściowym wyżywieniem i wspólna weekendowa zabawa z zawodnikami w różnym wieku. Czerwcowy turniej piłki plażowej w Warnemünde oferuje unikatowy sposób na aktywny wypoczynek!

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Podczas Beachsoccer Warnemünde Festival zagrasz na szerokiej plaży Morza Bałtyckiego, która urzeknie Cię swoim klimatem i pięknymi zachodami słońca. 

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Drużyny biorące udział w turnieju Beachsoccer Warnemünde Festival będą mogły nocować w specjalnych namiotach przystosowanych dla 4-5 osób.

W naszej ofercie każdy uczestnik może skorzystać ze śniadania, obiadu i kolacji. Wszystkie posiłki zawierają opcje dla osób niejedzących wieprzowiny, mięsa czy produktów odzwierzęcych. 

Istnieje też możliwość wykupienia jedynie uczestnictwa w turnieju Beachsoccer Warnemünde Festival, bez miejsca zakwaterowania i wyżywienia. (polecane dla osób mieszkających niedaleko Warnemünde/Rostocku)

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Po zejściu z boiska bawimy się dalej!

Polecamy wizytę w największym pływającym muzeum w Niemczech. Można również udać się do Karls Erlebnis-Dorf, który jest parkiem inspirowanym farmą. Na koniec polecamy wizytę w Muzeum Historii Kultury i odwiedzenie wielu miejsc, które można zwiedzać pieszo.

Oprócz tego możesz liczyć na świetną zabawę na plaży w czasie wolnym oraz podczas codziennych plażowych imprez. Wyluzuj się po emocjonujących rozgrywkach i spędź niezapomniane chwile ze swoją drużyną!

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Beachsoccer Warnemünde Festival, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jak wygląda transport turniejowy?

Transport nie jest wliczony w cenę pakietu turniejowego. Jeżeli nie posiadasz samochodu, możemy pomóc Ci w zaplanowaniu dojazdów autokarem lub pociągiem podczas turnieju Beachsoccer Warnemünde Festival.

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • 16:00 przyjazd drużyn
  • 17:30 obiad
  • 19:30 ceremonia otwarcia i pierwsze mecze
  • 7:00 śniadanie
  • 9:00 mecze turniejowe i zabawa w strefie BALLFREUNDE
  • 18:00 obiad
  • 19:30 czas wolny
  • 7:00 śniadanie
  • 9:00 mecze turniejowe i zabawa w strefie BALLFREUNDE
  • 15:00 ceremonia wręczenia nagród i wyjazd drużyn
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w Niemczech

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Sierpień

  2024pią16sieAll Daynie18Beachsoccer Festival Warnemünde 2024Niemcy