Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Costa Blanca Cup
Turniej piłkarski
w Hiszpanii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje dla dzieci
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2024nie30czeAll Daysob06lipCosta Blanca Cup 2024Hiszpania

COSTA BLANCA CUP

Benidorm – miasto i gmina we wschodniej Hiszpanii, we wspólnocie autonomicznej Walencja. (prowincji Alicante) Zlokalizowany nad wybrzeżem Morza Śródziemnego, w środkowej części Costa Blanca, 44 km od centrum Alicante i 55 km od portu lotniczego Alicante. Jeden z największych i najpopularniejszych kurortów turystycznych w Hiszpanii. W latach 1963–2014 w mieście wybudowano aż 46 wieżowców. Często nazywane BeniJork.

Liczba drużyn oraz różnorodność ich pochodzenia sprawia, że Costa Blanca Cup jest turniejem młodzieżowym, w którym jego uczestnicy mają możliwość przeżyć nie tylko niezwykłe sportowe emocje, ale również poznać różnorodność kultur, narodowości, ras i religii. To właśnie sport, w tym przypadku piłka nożna, staje się przekaźnikiem podstawowych wartości dla rozwoju osobistego młodych uczestników. Wszystko to, wraz z promocją sportu jako środka do promowania zdrowego stylu życia wśród młodzieży, określa istotę Costa Blanca Cup. Ciesz się wakacjami i uprawiaj swój ulubiony sport i zaproponuj swoim zawodnikom nagrodę za ich wysiłek w ciągu roku.

Opis turnieju costa blanca Cup

Organizatorzy turnieju oferują zakwaterowanie w różnych kategoriach cenowych, z pełnym wyżywieniem. Organizator zapewnia również opiekę medyczną oraz wodę pitną podczas meczów. Każdy zespół przed rozpoczęciem turnieju otrzyma spersonalizowaną teczkę z najważniejszymi informacjami o turnieju, regulaminie turnieju i zakwaterowaniu. Podczas turnieju będą też robione oficjalne zdjęcia drużynowe. Uczestnicy turnieju – niezależnie od osiągniętego wyniku – otrzymają dyplom pamiątkowy. Wszystkie drużyny mają darmowy wstęp na finały, wydarzenia towarzyszące oraz ceremonie otwarcia i zamknięcia turnieju. Dla najlepszych drużyn przygotowane są trofea i medale dla mistrzów oraz wicemistrzów w każdej kategorii wiekowej. Zawodnicy będą też indywidualnie wyróżniani, a dla najlepszego gracza w finale każdej kategorii wiekowej czeka trofeum. Warto też wspomnieć o specjalnej aplikacji Benidorm Cup, którą można pobrać w Appstorze i dzięki której na bieżąco będzie można śledzić rezultaty.

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Mecze odbędą się na boiskach z naturalną trawą lub najwyższej jakości sztuczną trawą.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju Costa Blanca Cup?

W Costa Blanca Cup wezmą udział drużyny z następujących krajów: Anglia, Argentyna, Australia, Brazylia, Kanada, Chiny, Egipt, Hiszpania, Finlandia, Francja, Meksyk, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, RPA, Singapur, Szwecja, USA, Włochy.

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Drużyny zostaną zakwaterowane w luksusowych hotelach 3 lub 4 gwiazdkowych, oferujących pełne wyżywienie, klimatyzację, telewizję oraz basen. Zapewniamy wygodne warunki pobytu, aby umożliwić uczestnikom komfortowe i przyjemne doświadczenie.

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Będziecie mogli też udoskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych hiszpańskich trenerów. Dla chętnych proponujemy treningi techniczne, zarówno dla całych drużyn, jak i indywidualne zajęcia. Na trenerów czekają w tym czasie staże trenerskie w Benidormie, Walencji oraz Alicante. W trakcie turnieju zostanie zorganizowana dla drużyn loteria, w której drużyny będą mogły wygrać atrakcyjną nagrodę pieniężną. Obok turnieju piłkarskiego równolegle jest organizowany turniej eSport FIFA.

W mieście znajdują się trzy piaszczyste i liczące łącznie 5 km długości plaże: Playa de Poniente, Playa de Levante i Playa de Mal Pas. Za sporą atrakcję uważa się również trzy parki rozrywki: TerraMítica, Aqualandia i Mundomar.

2 mile morskie od portu znajduje się wyspa Benidorm, która z uwagi na zróżnicowane dno przy brzegach i interesujące gatunki ryb, uczęszczana jest przez płetwonurków.

Nie przegap tej okazji, skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój udział w tym wspaniałym turnieju piłkarskim.

Jak się zarejestrować do turnieju Costa Blanca Cup?

Żeby wziąć udział w Costa Blanca Cup, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed wyznaczonym terminem.

Jak wygląda transport turniejowy?

Transport turniejowy dostępny na życzenie. Jeśli podróżujesz samodzielnie, weź pod uwagę, że na miejscu musisz być również mobilny.

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Przyjazd drużyn
  • Kontrola wieku
  • Zakwaterowanie
  • Wielka ceremonia otwarcia turnieju
  • Mecze grupowe
  • Oficjalne zdjęcia drużynowe

  • Mecze grupowe cały dzień
  • Mecze grupowe cały dzień

  • Mecz trenerów

  • Rozpoczęcie fazy Playoffów

  • Kolacja z przedstawicielami drużyn

  • Dalsza część fazy PlayOff

  • Mecze finałowe niektórych grup wiekowych

  • Impreza Futbolu

  • Finały pozostałych grup wiekowych
  • Wręczenie nagród
  • Wyjazd drużyn
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w hiszpanii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Październik

  2024sob12paźAll Dayczw17Trofeo Malgratense 2024Hiszpania

  2024sob19paźAll Dayczw24Copa Sant Vicenç 2024HISZPANIA