Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Croatia Football fetival
Turniej piłkarski
w chorwacji
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
Turnieje dla dzieci
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2024sob18majAll Dayśro22Croatia Football Festival 2024Chorwacja

croatia football festival

Chorwacja to idealne miejsce, aby połączyć pasję do piłki nożnej z wakacyjnym wypoczynkiem.Croatia Football Festival to wyjątkowy turniej piłkarski dla młodzieży z całej Europy, który odbywa się nad wybrzeżem adriatyku. Dołącz do nas, aby zmierzyć się z innymi drużynami, zwiedzić malownicze zatoki i zabytkowe miasta, a także poznać kulturę i tradycje chorwackie. Przeżyj niesamowitą przygodę i ciesz się słońcem i morzem. Dołącz do nas i przekonaj się, dlaczego warto uczestniczyć wCroatia Football Festival“.

Opis turnieju croatia football festival

Croatia Football Festival  zorganizowany przez NK Uljanik Pula we współpracy z KOMM MIT. Mecze rozgrywane są w niesamowitym regionie, gdzie cieszyć się można dobrą pogodą i gościnnością mieszkańców. Dodatkowy atut to, że turniej jest rozgrywany w kompleksie sportowym z czterema boiskami z trawy naturalnej, położonymi na wybrzeżu Adriatyku i bardzo blisko miejsc noclegowych z pięknym widokiem na morze. Turnieje piłkarskie szyte na miarę.

Organizatorem turnieju jest powstała w 1983 roku fundacja KOMM MIT, która jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w zakresie piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja KOMM MIT organizuje międzynarodowe wydarzenia sportowe, głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Ponadto w przeszłości zainicjowała i wspierała kilka oddolnych projektów piłkarskich, które są kontynuowane do dziś. Organizator skupia się na turniejach piłkarskich zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt (od 8 roku życia) i wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. KOMM MIT promuje piłkę nożną na najniższym szczeblu i włącza się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur – co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, kompanami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT. Ten turniej piłkarski spełni Twoje marzenia, skontaktuj się z nami już teraz!

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Mecze rozgrywane są na boisku sportowym z trawą i boiskami z trawy sztucznej na chorwackim wybrzeżu Adriatyku z niepowtarzalnym widokiem na morze.

W razie potrzeby większej ilości boisk mecze będą rozgrywane na dodatkowych boiskach w okolicy.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

Na uczestników czeka niezapomniana przygoda, w której będą mogli zmierzyć się z około 38 drużynami z różnych krajów, takich jak Austria, Chorwacja, Niemcy, Włochy, Rumunia. Bądźcie częścią tego wyjątkowego wydarzenia!

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Zespoły są zakwaterowane w samodzielnych apartamentach z maksymalnie 5 łóżkami oraz w hotelach z pokojami dzielonymi z maksymalnie 3 łóżkami, prysznicem/WC, znajdujących się w Puli i Medulinie. Dorośli towarzyszący zespołom mogą zarezerwować pokoje jednoosobowe za dodatkową opłatą (jeden pokój jednoosobowy na 20 osób lub na zespół w przypadku mniejszej grupy).

Przez cały pobyt zapewnione będą dwa posiłki dziennie (kuchnia chorwacka i międzynarodowa): pierwszym posiłkiem jest śniadanie, a ostatnim kolacja. Na życzenie można zarezerwować pełne wyżywienie.

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Zwiedzanie amfiteatru i zabytkowego centrum Puli. Jednym z symboli Puli jest szósty co do wielkości rzymski amfiteatr na świecie. Jest to najsłynniejsza i najważniejsza atrakcja w mieście. W tym miejscu rozpoczynają i kończą się wszystkie wycieczki krajoznawcze. W tym samym miejscu niegdyś odbywały się walki gladiatorów.

A może wycieczka łodzią z piknikiem? Zrelaksuj się i ciesz wspaniałą przyrodą. Posłuchaj szumu morza i naciesz się słońcem. Morze Adriatyckie zaprasza, by skosztować jego bogactwa. Dla fanów adrenaliny proponujemy wyścigi kartingowe na najdłuższym torze gokartowym w Chorwacji, o długości ponad 1.000 metrów. Po wyścigu można poprawić swoje umiejętności strzeleckie podczas gry w paintballa. Wizyta w Labinie w jednym z najpiękniejszych średniowiecznych starych miast to kolejna fajna atrakcja na naszej liście. Miasto to zostało założone w V wieku. Cofnij się w przeszłość przechodząc przez jej małe uliczki lub wejdź na dzwonnice, z której możesz podziwiać niezwykły widok na półwysep.

Tego typu turnieje piłkarskie mogą być doskonałym pretekstem do odpoczynku i poznania innych miast i krajów.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w turnieju Croatia Football Festival, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed wyznaczonym terminem.

Jak wygląda transport turniejowy?

Transport turniejowy Transfer KOMM MIT tylko na życzenie. Jeśli podróżujesz samodzielnie, weź pod uwagę, że na miejscu musisz być również mobilny.

Zaloguj się aby zobaczyć wycenę
email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Przyjazd do  Chorwacji do południa.

  • Przyjęcie wszystkich uczestników w miejscu zbiórki, rozdanie dokumentów turniejowych i zameldowanie.

  • Wieczór: Odprawa turniejowa.

  • Przedstawienie zespołu KOMM MIT, programu i wyjaśnień dotyczących turnieju

  • Rano: Zbiórka wszystkich uczestników na starym mieście w Puli

  • Uroczysty pochód przez Pulę

  • Nastrojowa ceremonia otwarcia w Puli/Amfiteatrze

  • Ceremonia z udziałem wszystkich drużyn i hymnów narodowych

  • Południe: Wycieczki

  • Po południu: Mecze grupowe zgodnie z harmonogramem turnieju

  • Od rana: Mecze grupowe zgodnie z harmonogramem turnieju

  • Od południa: ALLtogether-football fun (kurs techniki dla wszystkich grup wiekowych)

  • Po południu: Wycieczki

  • „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju. W czasie trwania spotkania degustacja typowych włoskich potraw i napojów

  • Wieczorem: ALLtogehter – procesja z pochodniami dla “najmłodszych”, a następnie ognisko.

  • Rano: Początek ćwierćfinałów i półfinałów

  • Wycieczki

  • Od południa: Początek finałów

  • Wieczorem: Ceremonia wręczenia nagród z prezentacją trofeów

  • Rano: Podróż do domu
  • Trzy dni z takimi samymi opcjami wycieczek jak w dniach turniejowych.

  • Załoga KOMM MIT pozostaje na miejscu!

  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w chorwacji

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  brak turniejów