Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
helsinki cup
Turniej piłkarski w Finlandii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje dla dzieci
turnieje piłki nożnej na trawie
piłka nożna na trawie

2024pon08lipAll Daysob13Helsinki Cup 2024Finlandia

Helsinki cup

Helsinki to stolica i największe miasto Finlandii, a jednocześnie miasto gospodarz turnieju Helsinki Cup. Wraz z miastami Espoo, Vantaa i Kauniainen oraz otaczającymi je miastami podmiejskimi Helsinki tworzą metropolię wielkomiejską Helsinki, liczącą prawie 1,5 mln mieszkańców, a także najważniejszy w kraju ośrodek polityki, edukacji, finansów, kultury i badań naukowych.

Opis turnieju Helsinki cup

Helsinki Cup jest jednym z największych na świecie młodzieżowych turniejów piłki nożnej. Na tym niezwykłym wydarzeniu juniorskiej i amatorskiej piłki  gości co roku ponad 20.000 piłkarek i piłkarzy z całego świata. Pierwszy turniej został zorganizowany w 1976 roku i od tego czasu przez dekady przyczyniał się do rozwoju młodzieżowej piłki w całej Europie oraz stanowił przykład dla organizatorów podobnych juniorskich imprez piłkarskich. Helsinki Cup poza bardzo wysokim poziomem organizacyjnym uczy swoich uczestników tolerancji i szacunku wobec innych narodów, ras i religii. Turniej jest organizowany w ścisłej współpracy z miastem Helsinki, co oznacza, że Puchar Helsinek jest corocznie rozgrywany na 15 perfekcyjnie przygotowanych boiskach wokół miasta. Bardzo dobrze rozbudowany transport publiczny gwarantuje szybki i łatwy dostęp do miejsc rozgrywania meczów. Przez cały tydzień Helsinki Cup jest widoczny i słyszalny w całym mieście. Oprócz zawodników i trenerów na czas turnieju przybywa do Helsinek duża liczba skautów piłkarskich, menedżerów, matek i ojców, a także innych osób wspierających młodych adeptów piłki nożnej. Puchar Helsinek jest wydarzeniem miejskim, które rozpowszechnia przesłanie radości i jedności w całej Helsinkach. Atmosferę piłkarskiego święta czuć wówczas na każdym kroku.

W trakcie turnieju powalczycie o nagrody dla swojej drużyny, a najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni indywidualnie. Dla fanów statystyk dostępna będzie specjalna Appka turniejowa, w której Wy i Wasi bliscy będą mogli na bieżąco śledzić Wasze poczynania w turnieju. Wystarczy ją pobrać w Appstorze i śledzić swój zespół. W trakcie trwania zawodów będziesz mógł na bieżąco śledzić wyniki we wszystkich meczach, statystyki zawodników, rankingi drużyn i zawodników oraz dowiedzieć się np. kto został piłkarzem meczu. Organizator turnieju udostępnia streaming z meczów, co pozwala również z domu kibicować Waszej drużynie. W poprzednich latach programy z meczów nadawane na żywo zyskały dużą popularność wśród fanów piłki nożnej w Finlandii i na całym świecie. Transmisje pozwalają kibicom oglądać mecze i poczuć atmosferę na całym świecie. Oglądając telewizję Helsinki Cup TV można poczuć atmosferę turnieju poza boiskami piłkarskimi i cieszyć się ciekawymi historiami. To jak oglądanie wiadomości sportowych z Twoim udziałem!

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Wszystkie mecze Helsinki Cup odbędą się na najwyższej jakości boiskach z trawą naturalną i sztuczną murawą. Są one utrzymane w idealnym stanie oraz przystosowane specjalnie do turniejów takich jak Helsinki Cup. Do każdego obiektu można łatwo dojechać transportem miejskim. 

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

W ubiegłych latach Puchar Helsinek zgromadził uczestników z około 20 krajów, a liczba zawodników stale rośnie. Co ciekawe z roku na rok rośnie również procentowy udział w turnieju drużyn dziewczęcych i kobiecych. Obecnie z 1600 drużyn ponad 350 jest zespołami dziewczęcymi.

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Zawodnicy Helsinki Cup mają wybór między zakwaterowaniem w hotelach w okolicy centrum miasta oraz boisk lub nocowaniem w szkole. 

Goście hotelu zjedzą tam śniadania — skandynawski bufet, a pozostałe posiłki dostępne będą w turniejowej restauracji.

Pakiet z nocowaniem w szkole  obejmuje śniadania w miejscu zakwaterowania oraz dwa posiłki dziennie w restauracji turniejowej.  Opcjonalny pakiet premium zawiera również materac, poduszki i pościel. 

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Helsinki – to wyjątkowe i różnorodne miasto, w którym ciekawa historia spotyka się ze współczesnym stylem skandynawskim. Helsinki, oprócz tego, że są gospodarzem Helsinki Cup, jednego z największych turniejów piłkarskich dla dzieci, jest miastem bardzo urokliwym, ale specyficznym. Finowie uwielbiają naturę, co też widać na każdym kroku. W Helsinkach miejski kosmopolityczny styl życia jest w doskonałej harmonii z naturą. Helsinki to również kompaktowe i tętniące życiem miasto, które oferuje gościom nieskończoną ilość możliwości. Nawet jeśli zawitamy w Helsinkach – stolicy Finlandii – tylko na krótki czas, można łatwo i szybko zorientować się w głównych atrakcjach. W Helsinkach przyroda jest wszędzie tam, dokąd się wybierzesz. Tuż obok znajduje się morze, a w mieście jest mnóstwo parków i terenów rekreacyjnych. Koniecznie powinieneś spróbować jednej z wielu saun w Helsinkach. Natomiast w czasie trwania Helsinki Cup, piłka nożna jest dosłownie wszędzie. Mecze odbywają sie nie tylko na wszystkich dostępnych w mieście boiskach, ale również w parkach i na miejskich skwerach. Helsinki Cup to zdecydowanie niezapomniane chwile i obowiązkowa pozycja na liście każdej drużyny.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Helsinki Cup, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed wyznaczonym terminem.

Jak wygląda transport turniejowy?

Karta miejska Helsinki Region Transport (HRT) jest częścią pakietu turniejowego Helsinki Cup. Drużyny mogą korzystać z karty do bezpłatnego transportu podczas turnieju.

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  Harmonogram turnieju zostanie wkrótce udostępniony.

  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w Finlandii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Lipiec

  2024pon08lipAll Daysob13Helsinki Cup 2024Finlandia