Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Oranje cup
młodzieżowy turniej
w holadii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
TURNIEJE DLA DZIECI
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2024czw30majAll Daynie02czeOranje Cup 2024Holandia

oranje cup

To już 21. edycja młodzieżowego turnieju piłki nożnej „Oranje Cup”, który  rozgrywany jest w Holandii w regionie Salland. Turniej jest współorganizowany przez klub OZC Ommen, Urząd Miasta Ommen i fundację KOMM MIT. 

Jesteś zainteresowany tym turniejem? Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

Opis turnieju
oranje cup

Ommen – Witamy w małym i aktywnym mieście. Pięć odrestaurowanych starych wiatraków, z których dwa wciąż funkcjonują, oraz brzeg rzeki Vechte (w sumie 113 km długości) rysują krajobraz miasta i jednocześnie naszą ideę Holandii. Spacer po mieście Ommen, gdzie liczne małe sklepiki i kawiarnie zapraszają do poruszania się i zabawy, wypożyczania rowerów lub żeglowania wzdłuż rzeki Vechte z kajakiem lub łyżworolkami, o ile nie widzisz swoich chłopców na boiskach OZC Ommen! 

Organizatorem turnieju jest powstała w 1983 roku fundacja KOMM MIT, która jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w zakresie piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja KOMM MIT organizuje międzynarodowe wydarzenia sportowe, głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Ponadto w przeszłości zainicjowała i wspierała kilka oddolnych projektów piłkarskich, które są kontynuowane do dziś. Organizator skupia się na turniejach piłkarskich zarówno dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) i wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. KOMM MIT promuje piłkę nożną na najniższym szczeblu i włącza się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur – co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, kompanami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT.

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Wszystkie mecze rozgrywane są na nowym kompleksie treningowym drużyny OZC Ommen, na którym znajdują się wysokiej jakości boiska z trawy naturalnej i sztucznej. Do dyspozycji drużyn będą również szatnie z prysznicami. Turniej piłkarski szyty na miarę.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

Co roku w Oranje Cup uczestniczy średnio 75 drużyn młodzieżowych z następujących krajów: Holandia, Hiszpania, Szwajcaria, Kosowo, Włochy, Niemcy, Chorwacja i Turcja.

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Zakwaterowanie znajduje się w parku rozrywki SLAGHAREN w odległości ok. 20 km od Ommen. Można nocować w namiotach „Wigwam deluxe” lub w bungalowach „Hacienda / Domek kowbojski” dla maksymalnie 6 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w sprzęt kuchenny, lodówkę i własne zaplecze sanitarne. Uczestnicy mogą bezpłatnie korzystać z całego parku rozrywki z ponad 40 atrakcjami (z wyłączeniem Aqua Mexicana).

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

W czasie wolnym pomiędzy meczami możecie się wybrać do Slagharen Theme Park, gdzie przeżyjecie z całą drużyną dzień pełen przygód. Lecąc, jeżdżąc, ślizgając się, wspinając się, pływając czy nurkując. Wszystko to jest możliwe w parku rozrywki Slagharen. Czeka na Was ponad 40 atrakcji. Odpocząć możecie w Giethoorn – wsi liczącej 2.500 mieszkańców. Ze względu na liczne kanały Giethoorn jest znany właśnie jako holenderska Wenecja. Wieś ta znajduje się w środku chronionego obszaru „De Wieden”. W pobliżu znajduje się Park Narodowy „De Weerribben”. Ogólnie rzecz biorąc, jest to największy obszar nizinny w Europie. Co ciekawe Giethoorn to wioska bez samochodów. Zupełnie odmiennym miejscem jest Kartplaza Action World, który znajduje się w Nijverdal (18 km od Ommen). Oprócz najdłuższego krytego toru kartingowego w Europie (ponad 1000 metrów), znajdziesz w tym miejscu również nowoczesną kręgielnie Magic-Bowling-Centrum z 10 torami. Dodatkowo, masz możliwość zabawy z grami laserowymi i odkrycia wielu innych rzeczy.

Jak już przeczytałeś, ten turniej piłkarski jest wspaniały, ma wszystko.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w turnieju Oranje Cup wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny przed 27 kwietnia

Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed 27 kwietnia. 

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz, skontaktuj się z nami!

Jak wygląda transport turniejowy?

Transport turniejowy Transfer KOMM MIT tylko na życzenie. Jeśli podróżujesz samodzielnie, weź pod uwagę, że na miejscu musisz być również mobilny.

Zaloguj się aby zobaczyć wycenę
email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Przyjazd zespołów
  • Ceremonia otwarcia turnieju
  • Mecze grupowe
  • Mecze grupowe
  • „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju
  • Wycieczki
  • Mecze grupowe
  • Rundy półfinałowe i mecze finałowe
  • Wręczenie nagród
  • Ceremonia zamknięcia
  • Fakultatywne wycieczki
  • Później wyjazd zespołów w południe
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w holandii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Maj

  2024pią24majAll Daypon27Dutch Soccer Youth Cup 2024Holandia

  2024czw30majAll Daynie02czeOranje Cup 2024Holandia

  Czerwiec

  2024sob29czeAll Daynie30Brabant Summer Cup 2024Holandia