Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Beachsoccer Cup Cuxhaven
Turniej piłki plażowej
w niemczech
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje chłopięce
piłka nożna kobiet turnieje dla kobiecych drużyn
turnieje dziewczęce
turniej beachsoccer piłka plażowa
beach
soccer

Missing Event Data

Beachsoccer Cup Cuxhaven

Doświadcz niepowtarzalnej atmosfery turnieju Beachsoccer Cup Cuxhaven i zdobądź zwycięstwo na jedynym stadionie plażowym w Niemczech. 

Opis turnieju Beachsoccer Cup Cuxhaven

Podczas tego wydarzenia czeka Cię wielka ceremonia otwarcia w piątek, uczestnictwo w emocjonującym turnieju piłki plażowej, dwie doby z częściowym wyżywieniem i wspólna weekendowa zabawa z zawodnikami w różnym wieku. Czerwcowy turniej piłki plażowej w Cuxhaven oferuje unikatowy sposób na aktywny wypoczynek!

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Podczas Beachsoccer Cup Cuxhaven zagrasz zarówno na pięknej plaży Morza Północnego, jak i na jedynym w Niemczech stałym stadionie plażowym.

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Drużyny uczestniczące w turnieju będą mogły wybrać spośród pięciu opcji zakwaterowania, więc każdy znajdzie coś na swoją kieszeń!

Fani kempingu odnajdą się na polu namiotowym tuż przy plaży. Wystarczy przyjechać ze swoim namiotem, matą i śpiworem, aby móc odpoczywać i grillować tuż obok boisk. Śniadanie na plaży wliczone w cenę.

Alternatywą jest nocowanie w sali gimnastycznej tuż przy centrum miasta. Każda z drużyn będzie zakwaterowana w osobnej sekcji sali, a dojazd na plażę będzie możliwy transportem publicznym.

Istnieje również opcja zakwaterowania w hostelach w Cuxhaven i okolicach, hostelu przy stadionie plażowym oraz hotelach.

Wyżywienie częściowe (1 lub 2 posiłki dziennie) jest wliczone w cenę zakwaterowania, a jedzenie i napoje można kupić na terenie turnieju. Wszystkie posiłki zawierają opcję dla osób niejedzących wieprzowiny, mięsa czy produktów odzwierzęcych. 

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Po zejściu z boiska bawimy się dalej!

Sprawdź swoje umiejętności w zabawach i grach BallFreunde podczas Beachsoccer Cup Cuxhaven. Na boisku liczy się współpraca, ale zobaczymy też jak radzisz sobie z wyzwaniami w pojedynkę. Jak silny jest twój strzał? Czy masz dobrego cela? Zmierz się z wyzwaniami w sekcji gier BallFreunde!

Oprócz tego możesz liczyć na świetną zabawę przy grze w golfa typu adventure, relaksujący spacer podczas odpływu i wyluzowanie się na plażowych imprezach każdego wieczoru.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Beachsoccer Cup Cuxhaven, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed wyznaczonym terminem.

Jak wygląda transport turniejowy?

Transport nie jest wliczony w cenę pakietu turniejowego Beachsoccer Cup Cuxhaven. Osoby zakwaterowane poza terenem turnieju powinny mieć sposób poruszania się po mieście. Jeżeli nie posiadasz samochodu, możemy pomóc Ci w zaplanowaniu dojazdów busem lub pociągiem. 

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • 16:00 przyjazd drużyn
  • 17:30 obiad
  • 19:30 ceremonia otwarcia i pierwsze mecze
  • 7:00 śniadanie
  • 9:00 mecze turniejowe i zabawa w strefie BALLFREUNDE
  • 18:00 obiad
  • 19:30 czas wolny
  • 7:00 śniadanie
  • 9:00 mecze turniejowe i zabawa w strefie BALLFREUNDE
  • 15:00 ceremonia wręczenia nagród, potem wyjazd drużyn
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w niemczech

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Sierpień

  2024pią16sieAll Daynie18Beachsoccer Festival Warnemünde 2024Niemcy