LEIPZIG, Niemcy


Leipzig – jest najbardziej zaludnionym miastem w kraju związkowym Saksonia w Niemczech. Liczy około 600.000 mieszkańców i znajduje się 160 kilometrów na południowy zachód od Berlina. Wydarzenia w Lipsku z 1989 r. odegrały znaczącą rolę w przyspieszeniu upadku komunizmu w Europie Środkowej i Wschodniej. Obecnie jest Europejskim Miastem Roku 2019

27.12.-30.12.2019


Niedziela – 27.12.
dzień przyjazdu, bez meczów, konkursy techniki piłki nożnej, ceremonia otwarcia turnieju
Poniedziałek – 28.12.
mecze grupowe, wycieczka po Lipsku, mecze trenerów, impreza „ALLtogether”na basenie
Wtorek – 29.12.
runda półfinałowa i finałowa, wręczenie nagród, ceremonia zamknięcia turnieju
Środa – 30.12.
wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
2009 (5+bramkarz)
2007 (5+bramkarz)
2005 (4+bramkarz)
2003 (4+bramkarz)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82.

  Co to za turniej?

  Leipzig Indoor Trophy to jeden z najbardziej prestiżowych halowych turniejów piłki nożnej w Europie. Stał się tak popularny, że w tym roku odbywa się już jego 28. edycjia i wszystko wskazuje na to, że będzie to ponownie niesamowite święto piłki halowej. Lipsk jest gospodarzem tego turnieju już od przeszło 20 lat. W tym miejście w 2006r. gościł również piłkarski mundial, który wowczas był rozgrywany na stadionach w całych Niemczech. Piłka nożna w Lipsku ma bardzo długie tradycje. Tutaj w 1900 r. założono DFB, czyli Niemiecki Związek Piłki Nożnej, a szkoła piłkarska "Egidius Braun Leipzig", gdzie odbywa się turniej, oferuje znakomite warunki do rozegrania tego turnieju. Głównymi organizatorami tej imprezy sportowej są Saksoński Związek Piłki Nożnej i Lipski Związek Piłki Nożnej wraz z Prezydentem miasta Lipsk.

  Co na nas czeka?

  Wasza przygoda w Niemczech zacznie się od obiado-kolacji  w dniu 27.12. i potrwa aż do śniadaniu w dniu 30.12. Podczas tych 3 dni, czekają na Was niezapomniane piłkarskie emocje. Możecie być pewni, że wieloletnia tradycja organizacji tego turnieju oraz niemiecka perfekcją sprawią, że za rok będziecie chcieli tu wrócić.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  W latach ubiegłych w tym turnieju halowym brało udział średnio 59 drużyn piłkarskich z następujących krajów: Rosja, Austria, Egipt, Japonia, Szwecja, Niemcy, Albania, Indie

  Również w grudniu można zwiedzać, więc warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Do regeneracji gorąco polecamy Saksonia Term, gdzie przez chwile zapomnicie o -piłce nożnej i będziecie się cieszyć tymi niesamowitymi gorącymi i relaksującymi źródłami wszystkimi zmysłami. W Centrum Lipska znajdziecie Gewandhaus oraz liczne sklepy, restauracje, muzea i inne ciekawe miejsca. Lipsk jest obecnie bardzo ważnym ośrodkiem niemieckiej gospodarki i życia kulturalnego. Jest miastem targów, kongresów i handlu, ale także miastem kultury, sportu, życia nocnego i zakupów. W Lipsku gra czołowy niemiecki klub z Bundesligi RB Lips, którego akademia piłkarska uchodzi za jedną z najlepszych na świecie.

  Rejestracja drużyny

  €110

  od drużyny


  Schronisko

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €150

  3 noce | od osoby


  Centrum sportowe Egidius Braun

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €159

  3 noce | od osoby


  Hotel

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €174

  3 noce | od osoby


  Transport

  Transport po stronie organizatora tylko na żądanie. W przypadku podróży na własną rękę, nie zapominajmy, że podczas turnieju konieczne jest posiadanie środków transportu. Możesz się z nami skontaktować, jeśli przyjedziesz na turniej z lotnisk w sąsiednich miastach, takich jak Bonn, Berlin lub Frankfurt.


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  2022sob08paźAll Daysob15Copa Sant Vicenç 2022HISZPANIAMalgrat de MarROCZNIK:2012 chłopcy,2011 chłopcy,2010 chłopcy,2009 chłopcy,2008 chłopcy,2007 chłopcy,2006 chłopcy,2005 chłopcy,2004 chłopcy,2003 chłopcy

  Pokaż więcej turniejów