Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Hanse Ijssel Cup
Turniej piłkarski w Holandii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje chłopięce
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

Missing Event Data

Hanse Ijssel Cup

Jeśli szukasz niezapomnianego doświadczenia sportowego i pragniesz poznać piękne miasto Holandii, młodzieżowy turniej piłkarski Hanse Ijssel Cup jest idealnym wyborem. Turniej odbędzie się w Zutphen, malowniczym mieście położonym nad brzegami rzeki Ijssel. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które zapewni wspaniałe wspomnienia dla całej rodziny.

Opis turnieju Hanse Ijssel Cup

Podczas turnieju możesz się cieszyć z energetycznych meczów piłkarskich i zmierzyć się z drużynami z całej Europy. Poza grą będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby zwiedzać miejsce, odkrywać jego uroki i odpocząć z rodziną. Zutphen oferuje wiele pięknych zabytków, takich jak zamek Radboud, średniowieczna latarnia morska i wiele innych. Możesz też wybrać się na spacer po starym mieście i delektować się wspaniałymi widokami. Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń sportowych i pragniesz poznać niezwykłe miasto, Hanse Ijssel Cup to idealny wybór. Zapewniamy niezapomniane wspomnienia, które na długo pozostaną w Twojej pamięci. Dołącz do nas i doświadcz prawdziwej radości piłkarskiego turnieju w Zutphen!

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Podczas tego europejskiego turnieju w Zutphen oferujemy niezapomniane wrażenia sportowe na siedmiu boiskach z trawą sztuczną i naturalną.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

W Hanse Ijssel Cup corocznie bierze udział ponad 100 drużyn z różnych krajów. Świetna, międzynarodowa atmosfera jest gwarantowana!

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Hanse Ijssel Cup oferuje 5 rodzajów zakwaterowania, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie!

Pole namiotowe na terenie obiektu sportowego to najtańsza z opcji, lecz z pewnością przypadnie miłośnikom kempingu. Wyżywienie to śniadanie lub dwa posiłki dziennie. Dobry wybór dla osób bez samochodu.

Nocowanie w szkole oferuje jedną klasę dla drużyny oraz śniadanie na miejscu. Można wybrać również dwa posiłki dziennie. Szkoła znajduje się w odległości 10-15 minut samochodem od obiektu sportowego.

Domek w resorcie wypoczynkowym oferuje większy poziom komfortu. Jest on wyposażony w kuchnię, jadalnie i salon, a tuż przy resorcie znajdziemy dużo atrakcji. 10 minut samochodem od obiektu sportowego.

Hostele znajdują się 10-30 minut od obiektu sportowego i oferują pyszne śniadania w formie szwedzkiego stołu. 

Można też wybrać spośród świetnych hoteli w pobliżu boisk. Będzie to komfortowa kwatera ze śniadaniem w formie szwedzkiego stołu w odległości 10-30 minut od obiektu sportowego. 

Większość opcji ma już w cenie wliczone śniadanie i kolację, a przekąski i napoje łatwo znajdziesz na terenie obiektu sportowego.  Zadbaliśmy też o osoby unikające takich produktów żywnościowych jak mięso, produkty odzwierzęce czy wieprzowina. 

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Po zejściu z boiska bawimy się dalej!

Sprawdź swoje umiejętności w zabawach i grach BallFreunde. Na boisku liczy się współpraca, ale zobaczymy też jak radzisz sobie z wyzwaniami w pojedynkę. Jak silny jest twój strzał? Czy masz dobrego cela? Zmierz się z wyzwaniami w sekcji gier BallFreunde!

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Hanse Ijssel Cup, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Nie ma ostatecznego terminu rejestracji, ale zalecamy, aby zacząć planować jak najwcześniej, ponieważ ilość miejsc na turnieju jest ograniczona.

Jak wygląda transport turniejowy?

W cenę turnieju nie są wliczone przejazdy. Zalecane jest bycie mobilnym podczas turnieju, bo nie gwarantujemy dojazdu między obiektem sportowym a miejscem zakwaterowania. Jeżeli nie posiadasz samochodu, chętnie polecimy opcje dojazdu autobusem lub pociągiem.

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • 16:00 przyjazd drużyn
  • 17:30 obiad
  • 19:30 ceremonia otwarcia i pierwsze mecze
  • 7:00 śniadanie
  • 9:00 mecze turniejowe i zabawa w strefie BALLFREUNDE
  • 17:30 obiad
  • 19:30 czas wolny
  • 7:00 śniadanie
  • 9:00 mecze turniejowe oraz zabawa w strefie BALLFREUNDE
  • 14:30 wręczenie nagród i wyjazd zespołów
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w holandii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Marzec

  2024sob30marAll Daynie31Dutch Easter Cup 2024Holandia

  Maj

  2024czw09majAll Daynie12Netherlands Cup 2024Holandia

  2024pią17majAll Daypon20Slagharen Trophy 2024Holandia

  2024pią24majAll Daypon27Dutch Soccer Youth Cup 2024Holandia

  2024czw30majAll Daynie02czeOranje Cup 2024Holandia

  Czerwiec

  2024sob29czeAll Daynie30Brabant Summer Cup 2024Holandia