Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Jest to jedna z głównych obaw turystów i podróżników. Już od dawna, dzięki nowym technologiom, podróżni nie są uzależnieni od biur turystycznych. Wszyscy jesteśmy w stanie zorganizować i zapłacić za nasze wycieczki i wakacje online. Zarówno w telefonie komórkowym, tablecie czy laptopie mamy do dyspozycji wiele aplikacji ułatwiających wybór celu podróży.

Tanie podróżowanie to coś, co daje nam podwójną satysfakcję. Po pierwsze dlatego, że jeździmy tam, gdzie chcemy, a po drugie, nie wydajemy więcej niż potrzebujemy. W przeszłości byliśmy podporządkowani ofertom czarterowym biur podróży. Nie mieliśmy możliwości samodzielnego poszukiwania i zdaliśmy się na rekomendacje biura podróży.

Czasy się zmieniają, a wraz z nimi trendy. Pojawienie się “tanich” linii lotniczych wstrząsnęło tradycyjnymi dużymi liniami lotniczymi, zyskując na popularności i oferując ceny, z którymi nie sposób konkurować. Jeśli weźmiemy pod uwagę istniejące opcje, to nawet podróż autokarem lub samochodem może być znacznie droższa niż lot samolotem. Szybkość, komfort i lepsza cena, czego więcej można chcieć?

Raz w roku pojedź w miejsce, w którym nigdy nie byłeś.
Dalajlama

A co jeśli trafisz na specjalną ofertę? A gdyby tak spełnić marzenia swoich maluchów i jednocześnie spędzić wakacje? Tanie podróżowanie, wzięcie udziału w międzynarodowym turnieju piłkarskim, rozkoszowanie się inną kulturą, gastronomią i miastem? Tak, to jest możliwe! I o wiele łatwiejsze niż myślisz!

Wyobraź sobie 3- lub 4-gwiazdkowy hotel na plaży; Twoje dzieci są z trenerem i resztą piłkarzy, a Ty delektujesz się regionalnym jedzeniem; masz różne miejsca do odwiedzenia w mieście; organizator turnieju zajmuje się transportem od przyjazdu do wyjazdu; nie musisz się o nic martwić!

Naprawdę, jest to bardzo łatwe, wygodne i bezpieczne. Organizatorzy młodzieżowych turniejów piłkarskich dochodzą do perfekcji, jeśli chodzi o zapewnienie tego wszystkiego i wiele więcej.

Turnieje piłkarskie w Niemczech należą do najbardziej pożądanych. Dlaczego? Ponieważ pozwalają na podróż autokarem, mają ceny od 90 euro/osobę za udział w turnieju i zakwaterowanie z pełnym lub niepełnym wyżywieniem. Trenerzy i osoby towarzyszące są traktowani w ten sam sposób. Cena jest jednolita i nie ma żadnych niespodzianek w ostatniej chwili. Trzecia Połowa jest jednym z najbardziej znanych organizatorów w Polsce. Oferują turnieje dla chłopców i dziewcząt w wieku od 8 do 19 lat. Turnieje, oprócz Niemiec, rozgrywane są w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Norwegii, Austrii, Finlandii, Czechach, Estonii czy Bułgarii. Dla bardziej wytrwałych są turnieje w Turcji, Anglii czy Nowym Jorku.

Poznałem mnóstwo ludzi w Europie, odnalazłem siebie.
James Baldwin

Być może teraz rozumiesz ideę taniego podróżowania, cieszenia się wolnym czasem i uszczęśliwiania swoich dzieci. Tanie podróżowanie może dać Ci ogromną satysfakcję, ale widok podekscytowanych twarzy Twoich dzieci w tym samym czasie jest czymś nieporównywalnym i niepowtarzalnym. Jeśli Twój syn lub córka jest częścią drużyny, nie masz nic przeciwko temu, aby zasugerować trenerowi, że taki wyjazd poza Polskę jest świetną opcją dla wszystkich. Nawet trenerzy przeżywają wspaniałe doświadczenie, pełne wrażeń i nauki. Wszyscy uczestnicy są częścią doświadczenia, które zostanie zapamiętane na całe życie. Zespoły z innych kontynentów, religii, tradycji, kultur i języków.

Turnieje piłkarskie dla młodzieży z różnych opcji, trzeba tylko dokonać właściwego wyboru. Od kwietnia do grudnia odbywają się turnieje. W przypadku, gdy zbiegnie się to z sezonem zimowym, organizatorzy zapewniają różne turnieje futsalowe. Choć może się na to nie zanosi, futsal w Polsce ma długą tradycję. Wynika to nie tylko z warunków pogodowych, ale również z faktu, że łatwo jest zebrać 8 lub 10 graczy. W porównaniu do drużyn piłkarskich 11v11, które zazwyczaj potrzebują 16 lub 18 zawodników jako minimum.

Podróżowanie to jedyna rzecz, którą kupujesz i sprawia, że stajesz się bogatszy.
Anonim

Każdego dnia piłka nożna plażowa lub “Soccerbeach” wkracza z coraz większym rozmachem do piłkarskich agend. Tak jak w zimie wielu wybiera zabawę w hali sportowej, tak latem inni wolą piaszczyste plaże i ciepło morza. Wystarczy skontaktować się z organizatorem turniejów piłkarskich, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę. Każda drużyna ma inne wymagania i preferencje, dlatego Trzecia Połowa jest tak popularny. Jego szeroki wachlarz możliwości zachwyci każdego. Co więcej, obecność piłki nożnej kobiet na scenie krajowej rośnie i wymaga również turniejów międzynarodowych. Minęły już czasy, kiedy mężczyźni grali w piłkę nożną, a kobiety patrzyły na nich z podziwem i kibicowały im. Kobiety zrobiły krok naprzód i potrzebują takich samych warunków jak mężczyźni, aby uprawiać swój ulubiony sport.

Jak tanio podróżować i jak wziąć udział w międzynarodowym turnieju piłkarskim dla młodzieży w pakiecie to już rzeczywistość. Skontaktuj się z organizatorem turnieju i wybierz obie opcje w tym samym czasie. Na pewno znajdziesz coś dostosowanego do swoich potrzeb.

Ludzie nie biorą udziału w podróżach, to podróże biorą udział w naszym życiu.
John Steinbeck

Amatorski turniej piłki nożnej dla dorosłych? Czy można połączyć się z tanimi podróżami? Odpowiedź jest jasna i prosta: TAK! Zawsze istniały turnieje dla seniorów, którzy pasjonują się piłką nożną, ale nie grają zawodowo. Trzecia Połowa oferuje turniej piłki nożnej 7v7 (w drugim tygodniu czerwca) z dwoma opcjami wiekowymi:
1) Seniorzy – dla starszych graczy Dla graczy powyżej 18 lat
2) Excelence>35 – W przypadku zawodników powyżej 35 roku życia, muszą oni mieć ukończone 35 lat w momencie rozgrywania zawodów.

W obu przypadkach cena za udział w turnieju + zakwaterowanie w hotelu blisko plaży + pełne wyżywienie wynosi 149 euro/osoba. Nie da się ukryć, że jest to świetny pomysł na weekendową ucieczkę od rutyny. Kolejny przykład, gdzie można połączyć tanie podróżowanie, wyjazdy sportowe dla dorosłych, wolny czas i wspaniałe doświadczenie.