RICCIONE, Wochy


Riccione – w prowincji Rimini, Emilia-Romagna, północne Włochy. Liczba mieszkańców wynosi  ponad 34500 osób. Początki sławy turystycznej Riccione sięgają końca XIX wieku, głównie dzięki budowie rezydencji przez bogatych Bolończyków. W latach trzydziestych XX wieku było około 30.000 turystów rocznie, z około 80 istniejącymi hotelami. Benito Mussolini wybudował tu w 1934 roku willę.

26.05.-29.05.2022


Czwartek – 26.05.
dzień przyjazdu, spotkania z trenerami, mecze zgodnie z harmonogramem turnieju
Piątek – 27.05.
ceremonia otwarcia turnieju na stadion Riccione, wycieczki, wieczorem: „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju
Sobota – 28.05.
wycieczki, runda ćwierćfinałowa, półfinały oraz finały, wręczenie nagród, ceremonia zamknięcia turnieju, fajerwerki
Niedziela – 29.05.
wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
U11 – 2011/2012 (7v7)
U13 – 2009/2010 (11v11)
U15 – 2007/2008 (11v11)
U17 – 2005/2006 (11v11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82.

  Co to za turniej?

  To już 26. edycja Italia Super Cup. Turniej organizowany jest przez FYA 3 Villaggi Riccione i Municipio di Riccione we współpracy z KOMM MIT. Fundacja KOMM MIT powstała w 1983 roku, jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w zakresie piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat KOMM MIT organizuje międzynarodowe wydarzenia sportowe, głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Ponadto w przeszłości zainicjowała i wspierała kilka oddolnych projektów piłkarskich, które są kontynuowane do dziś.

   

  1 osoba za darmo - jeżeli drużyna zarejestruje się przed 06.01.2022 r.
  Drużynę można zapisać do 14 kwietnia 2022 r.

   

  Organizator skupia się na turniejach piłkarskich zarówno dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) i wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. KOMM MIT promuje piłkę nożną na najniższym szczeblu i włącza się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur - co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, kompanami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT.

  Co na nas czeka?

  Mecze rozgrywane są zarówno na boiskach z trawy naturalnej jak i na sztucznej murawie. Boiska stadionu miasta Riccione i FYA 3 Villaggi Riccione. Ponadto dostępne są dodatkowe boiska w okolicy Riccione. Do dyspozycji zawodników są szatnie i prysznice.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  Co roku w turnieju bierze udział średnio 29 drużyn piłkarskich z Austrii, Belgii, Chorwacji, Anglii, Francji, Niemiec, Włoch, Szwajcarii.

  Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Piłka nożna, plaża i słońce. Odkryj wybrzeże Adriatyku we Włoszech. Turniej rozgrywany jest w Riccione, które położone jest tuż obok Cattolica i znanego na całym świecie Rimini. Te znane miasta turystyczne oferują odwiedzającym nie tylko bary, kawiarnie, pizzerie i dyskoteki, ale także niezliczone miejsca i możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. To wszystko zostanie zwieńczone pełnymi emocji meczami piłki nożnej i możliwością poznania amatorskich drużyn piłkarskich z całej Europy, zarówno na boiskach, jak i poza nimi.

  Co jeszcze możecie nam zaoferować oprócz turnieju i niezapomnianych wakacji?

  Będąc w Riccione warto wybrać się na wycieczkę do pobliskiej republiki San Marino lub do Wenecji albo Florencji. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w San Marino są sklepy wolnocłowe. Jest to małe państwo położone w obrębie jednego miasta i jest najstarszą Republiką Europy. Ze względu na strefę wolnocłową jest to prawdziwy raj na zakupy. Z drugiej strony San Marino to idealne miejsce na kawę lub lody w ciszy i spokoju. Poza tym polecamy w pobliżu wycieczki do Mirabilandia - drugiego co do wielkości parku tematycznego we Włoszech, który znajduje się pomiędzy Rawenną a Rimini. Oltremare jest naturalistyczno-technologicznym parkiem tematycznym, położonym w pobliżu Riccione, specjalizującym się w ochronie poszczególnych gatunków zwierząt lądowych i morskich. Atrakcje są szczególnie skoncentrowane na tym, co dotyczy zwierząt z oceanów.

  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa

  €150

  od drużyny


  Hotel | 2 gwiazdki

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €160

  3 noce | od osoby


  Hotel | 3 gwiazdki

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €175

  3 noce | od osoby


  Dopłata do pełnego wyżywienia

  dopłata za obiady

  €18

  3 noce | od osoby


  Transport

  transfer na wszystkie mecze zespołu
  transfer na ceremonię otwarcia i wręczenia nagród
  transfer do pozostałych lokalizacji wynikających z programu turnieju.
  transfer z lub na lotnisko jak i do poszczególnych atrakcji turystycznych jest wyceniany indywidualnie i na prośbę drużyny

  €39

  4 dni | od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  2022sob08paźAll Daysob15Copa Sant Vicenç 2022HISZPANIAMalgrat de MarROCZNIK:2012 chłopcy,2011 chłopcy,2010 chłopcy,2009 chłopcy,2008 chłopcy,2007 chłopcy,2006 chłopcy,2005 chłopcy,2004 chłopcy,2003 chłopcy

  Pokaż więcej turniejów