Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
Midtjylland Cup
Turniej piłkarski w danii
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje chłopięce
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

Missing Event Data

Midtjylland Cup

Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane chwile ze swoją drużyną na tym wyjątkowym turnieju w Danii.

Opis turnieju Midtjylland Cup

Podczas tego wydarzenia czeka Cię wielka ceremonia otwarcia w piątek, uczestnictwo w emocjonującym turnieju piłkarskim, dwie doby z częściowym wyżywieniem i wspólna weekendowa zabawa z zawodnikami w różnym wieku. 

Duńskie miasto Billund dołącza do naszej listy turniejów! Spróbuj swoich sił w jednej z największych serii turniejow w Europie i reprezentuj swój kraj podczas Duńskiego Pucharu Midtjylland. Niezwykły obiekt sportowy, na którego terenie odbędą się gry, zapewni świetne warunki, sportową atmosferę oraz niezapomniane chwile. Oferujemy również dodatkowe atrakcje poza boiskiem.

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Turniej odbędzie się na dziewięciu przyległych boiskach z naturalną i sztuczną murawą. Są one świetnie utrzymane, przygotowane do turnieju i tworzą idealną sportową atmosferę. Zgłoś swoją drużynę i zawalcz o puchar!

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

W tegorocznej edycji Midtjylland Cup weźmie udział ponad 80 drużyn z całego świata. Międzynarodowa atmosfera gwarantowana!

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

Drużyny uczestniczące w turnieju będą mogły wybrać spośród pięciu opcji zakwaterowania, więc każdy znajdzie coś na swoją kieszeń! Dostępne opcje to:

 • Pole namiotowe
 • Szkoła
 • Schronisko młodzieżowe 
 • Hotel
 • Dom Wakacyjny Lalandia

Każda z opcji oferuje częściowe wyżywienie, a jedzenie i napoje można kupić na terenie turnieju. Wszystkie posiłki zawierają opcje dla osób niejedzących wieprzowiny, mięsa czy produktów odzwierzęcych. 

Istnieje też możliwość wykupienia jedynie uczestnictwa w turnieju, bez miejsca zakwaterowania i wyżywienia. (polecane dla osób mieszkających niedaleko Warnemünde/Rostocku)

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Po zejściu z boiska bawimy się dalej!

Sprawdź swoje umiejętności w zabawach i grach BallFreunde. Na boisku liczy się współpraca, ale zobaczymy też jak radzisz sobie z wyzwaniami w pojedynkę. Jak silny jest twój strzał? Czy masz dobrego cela? Zmierz się z wyzwaniami w sekcji gier BallFreunde!

Warto też wybrać się na wycieczkę do LEGOLAND Billund. Uczestnicy zakwaterowani w Lalandii mogą odpocząć w tropikalnym parku wodnym The Aquadome, a najmłodsi (<12) pobawią się w Monky Tonky Land.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Midtjylland Cup, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jak wygląda transport turniejowy?

Transport nie jest wliczony w cenę pakietu turniejowego.  Osoby zakwaterowane w szkole i na polu namiotowym bez problemu dotrą do obiektu sportowego na pieszo, lecz pozostałym zawodnikom zalecamy wzięcie dojazdu pod uwagę. Jeżeli nie posiadasz samochodu, możemy pomóc Ci w zaplanowaniu dojazdów busem lub pociągiem.

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • 16:00 Przyjazd drużyn
  • 17:30 obiad
  • 19:30 czas wolny
  • 7:00 śniadanie
  • 9:00 mecze turniejowe oraz zabawa w strefie BALLFREUNDE
  • 17:30 obiad
  • 19:30 czas wolny
  • 7:00 śniadanie
  • 9:00 mecze turniejowe oraz zabawa w strefie BALLFREUNDE
  • 14:30 ceremonia wręczenia nagród i wyjazd drużyn
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w Danii

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Lipiec

  2024pon22lipAll Daysob27Dana Cup 2024Dania