BENIDORM, Hiszpania


Piłkarski turniej wielkanocny „Benidorm Cup” rozgrywany jest w Hiszpanii w miejscowości Benidorm. Miasto zlokalizowane jest na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w środkowej części Costa Blanca, 44 km od centrum Alicante i 55 km od portu lotniczego Alicante.

Jest to jeden z największych i najpopularniejszych kurortów turystycznych w Hiszpanii, co stanowi dodatkowy walor dla uczestników młodzieżowego turnieju piłki nożnej Benidorm Cup. Warto wspomnieć, że w latach 1963–2014 w mieście wybudowano aż 46 wieżowców, przez co miasto często jest nazywane Beni Jorkiem.

09.04-12.04.2020


Czwartek – 09.04.
przyjazd drużyn, kontrola wieku, zakwaterowanie
Piątek – 10.04.
mecze grupowe, oficjalne zdjęcia drużynowe
Sobota – 11.04.
mecze grupowe, runda kwalifikacyjna, mecz trenerów, impreza dla uczestników turnieju
Niedziela 12.04.
mecze finałowe, wręczanie nagród, wyjazd drużyn

Roczniki


CHŁOPCY
2012 (8v8)
2010 (8v8)
2008 (8v8)
2006 (11v11)
2004 (11v11)
DZIEWCZYNY
2004 (11v11)*
*Bez opłaty wpisowej

Międzynarodowy młodzieżowy turniej piłki nożnej w Hiszpanii
Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Benidorm Cup - wielkanocny turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży

  Co to jest za turniej piłki nożnej?

  Młodzieżowy turniej piłki nożnej Benidorm Cup rozgrywany jest corocznie w jednym z najpopularniejszych kurortów w Hiszpanii. Wcześniej ten zagraniczny turniej piłkarski był znany pod nazwą Juniors Cup. Już od przeszło 21 lat jest on rozgrywany na wspaniale przygotowanych boiskach piłkarskich w mieście Benidorm. Rok rocznie średnio ok. 50 drużyn piłkarskich z rożnych krajów i kontynentów bierze udział w młodzieżowym turnieju piłkarskim "Benidorm Cup". Każda drużyna ma zagwarantowane 4 mecze. W fazie kwalifikacyjnej rywalizacja odbywa się w systemie ligowym. Następnie drużyny walczą w systemie pucharowym o prymat najlepszej młodzieżowej drużyny piłkarskiej w swojej kategorii wiekowej. Porozmawiaj z naszym ekspertem i otrzymaj pomocne wskazówki i informacje

  Jakie są opcje zakwaterowania dla uczestników turnieju?

  Organizatorzy wielkanocnego turnieju piłkarskiego Benidorm Cup oferują zakwaterowanie w różnych kategoriach cenowych i z pełnym wyżywieniem. Co ważne w kosztach zakwaterowania jest zawarta opłata rejestracyjna (tzw. wpisowe) dla drużyny. Godne uwagi jest, że organizator turnieju zapewnia również opiekę medyczną oraz wodę pitną podczas meczów. Każdy zespół przed rozpoczęciem rywalizacji otrzyma spersonalizowaną teczkę z najważniejszymi informacjami o regulaminie turnieju, zakwaterowaniu i samym turnieju. Podczas turnieju piłki nożnej Benidorm Cup każdej drużynie będą robione oficjalne zdjęcia drużynowe.

  Uczestnicy - niezależnie od osiągniętego wyniku - otrzymają dyplom pamiątkowy o udziale w tym niezwykłym zagranicznym turnieju piłki nożnej. Wszystkie drużyny mają darmowy wstęp na finały, wydarzenia towarzyszące oraz ceremonie otwarcia i zamknięcia turnieju. Dla mistrzów oraz wicemistrzów w każdej kategorii wiekowej przygotowane zostaną trofea i medale. Zawodnicy będą też indywidualnie wyróżniani, podczas gdy dla najlepszego gracza finału każdej kategorii wiekowej czeka trofeum. Warto wspomnieć o specjalnej aplikacji Benidorm Cup, którą można pobrać w Appstorze i i dzięki której na bieżąco Wy i Wasi znajomi będziecie mogli śledzić rezultaty wszystkich uczestników turnieju piłkarskiego Benidorm Cup. W trakcie trwania imprezy organizowana jest specjalna loteria w której szczęśliwa drużyna może wygrać nagrodę pieniężną.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  W edycji 2020 tego wspaniałego turnieju piłkarskiego dla dzieci i młodzieży wezmą udział drużyny z następujących krajów: Anglia, Argentyna, Australia, Brazylia, Kanada, Chiny, Egipt, Hiszpania, Finlandia, Francja, Meksyk, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Rosja, RPA,  Szwecja, Singapur, USA, Włochy.

  Co jeszcze możecie nam zaoferować oprócz turnieju piłkarskiego i niezapomnianych wspomnień?

  Wszyscy uczestnicy tego turnieju piłkarskiego mogą przedłużyć swój pobyt po preferencyjnych stawkach i tym samym po zakończeniu turnieju spędzić kilka dodatkowych dni w jednym z najpopularniejszych w Hiszpanii kurortów. Do Hiszpanii zapraszamy nie tylko zawodników i sztab trenerski oraz działaczy klubowych, ale również rodziców. Jest to idealne rozwiązanie dla tych rodzin, które chcą połączyć turniej piłki nożnej z wypoczynkiem rodzinnym.

  Dla tych, którzy by chcieli udoskonalić swoje umiejętności piłkarskie oferujemy zajęcia indywidualne w szkole techniki futbolu. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych hiszpańskich trenerów. W szkole techniki prowadzone są zajęcia indywidualne jak i dla całych drużyn. Również sztab trenerski może w tym czasie podnieść swoje kwalifikacje dzięki stażom trenerskim w Benidorm, Walencji oraz Alicante.

  Wspomnieliśmy o wypoczynku? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Nie samą piłką nożną się żyje. Oprócz samego turnieju piłkarskiego na uczestników czeka również szereg ciekawych atrakcji turystycznych. W mieście znajdziecie trzy piaszczyste i liczące łącznie 5 km długości plaże: Playa de Poniente, Playa de Levante i Playa de Mal Pas. Za sporą atrakcję uważa się również trzy parki rozrywki: TerraMítica, Aqualandia i Mundomar. Dwie mile morskie od portu znajduje się wyspa Benidorm, która z uwagi na zróżnicowane dno przy brzegach i interesujące gatunki ryb, często uczęszczana jest przez płetwonurków.

  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa dla drużyn 8 osobowych

  €300

  od drużyny


  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa dla drużyn 11 osobowych

  €350

  od drużyny


  Hotel | 3 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €235

  1 noc | od osoby


  Przedłużenie pobytu | 3 gwiazdki

  Cena za dodatkowy dzień

  €57

  1 noc | od osoby


  Hotel | 4 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €268

  3 noce | od osoby


  Przedłużenie pobytu | 4 gwiazdki

  Cena za dodatkowy dzień

  €68

  1 noc | od osoby


  Transport

  Transport z lotniska do Hotelu
  Transport z Hotelu na lotnisko
  Transport turniejowy. Przejazdy hotel-mecz-hotel

  €40

  5 dni | od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę na udział w młodzieżowym turnieju piłki nożnej przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  brak turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów

  Marzec

  brak turniejów