Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Piłkarski turniej wielkanocny “Benidorm Cup” rozgrywany jest w Hiszpanii w miejscowości Benidorm. Miasto zlokalizowane jest na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w środkowej części Costa Blanca, 44 km od centrum Alicante i 55 km od portu lotniczego Alicante.

Jest to jeden z największych i najpopularniejszych kurortów turystycznych w Hiszpanii, co stanowi dodatkowy walor dla uczestników młodzieżowego turnieju piłki nożnej Benidorm Cup. Warto wspomnieć, że w latach 1963–2014 w mieście wybudowano aż 46 wieżowców, przez co miasto często jest nazywane Beni Jorkiem.

Czwartek – 14.04.
przyjazd drużyn, kontrola wieku, zakwaterowanie, ceremonia otwarcia
Piątek – 15.04.
mecze grupowe, oficjalne zdjęcia drużynowe
Sobota – 16.04.
mecze grupowe, runda kwalifikacyjna, mecz trenerów, impreza dla uczestników turnieju
Niedziela 17.04.
mecze finałowe, wręczanie nagród, wyjazd drużyn

CHŁOPCY
U19 Ur. po 01/01/2003 (11v11)
U16 Ur. po 01/01/2006 (11v11)
U14 Ur. po 01/01/2008 (11v11)
U13 Ur. po 01/01/2009 (11v11)
U12 Ur. po 01/01/2010 (8v8)
U11 Ur. po 01/01/2011 (8v8)
U10 Ur. po 01/01/2012 (8v8)
U8 Ur. po 01/01/2014 (8v8)
DZIEWCZYNY
Wiek wolny (11v11)
WU16 Ur. po 01/01/2006 (11v11)*
*Do 2 zawodniczek U18 jest dozwolone
WU12 Ur. po 01/01/2010 (8v8)*
*Do 2 zawodniczek U14 jest dozwolone

 

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

Benidorm Cup – wielkanocny turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży

Co to jest za turniej piłki nożnej?

Młodzieżowy turniej piłki nożnej Benidorm Cup to 15. edycja. Rozgrywany jest corocznie w jednym z najpopularniejszych kurortów w Hiszpanii. Wcześniej ten zagraniczny turniej piłkarski był znany pod nazwą Juniors Cup. Już od przeszło 23 lat jest on rozgrywany na wspaniale przygotowanych boiskach piłkarskich w mieście Benidorm. Rok rocznie średnio ok. 50 drużyn piłkarskich z rożnych krajów i kontynentów bierze udział w młodzieżowym turnieju piłkarskim “Benidorm Cup”. Każda drużyna ma zagwarantowane 4 mecze. W fazie kwalifikacyjnej rywalizacja odbywa się w systemie ligowym. Następnie drużyny walczą w systemie pucharowym o prymat najlepszej młodzieżowej drużyny piłkarskiej w swojej kategorii wiekowej. Porozmawiaj z naszym ekspertem i otrzymaj pomocne wskazówki i informacje

Jakie są opcje zakwaterowania dla uczestników turnieju?

Organizatorzy wielkanocnego turnieju piłkarskiego Benidorm Cup oferują zakwaterowanie w różnych kategoriach cenowych i z pełnym wyżywieniem. Co ważne w kosztach zakwaterowania jest zawarta opłata rejestracyjna (tzw. wpisowe) dla drużyny. Godne uwagi jest, że organizator turnieju zapewnia również opiekę medyczną oraz wodę pitną podczas meczów. Każdy zespół przed rozpoczęciem rywalizacji otrzyma spersonalizowaną teczkę z najważniejszymi informacjami o regulaminie turnieju, zakwaterowaniu i samym turnieju. Podczas turnieju piłki nożnej Benidorm Cup 2022 każdej drużynie będą robione oficjalne zdjęcia drużynowe.

Uczestnicy – niezależnie od osiągniętego wyniku – otrzymają dyplom pamiątkowy o udziale w tym niezwykłym zagranicznym turnieju piłki nożnej. Wszystkie drużyny mają darmowy wstęp na finały, wydarzenia towarzyszące oraz ceremonie otwarcia i zamknięcia turnieju. Dla mistrzów oraz wicemistrzów w każdej kategorii wiekowej przygotowane zostaną trofea i medale. Zawodnicy będą też indywidualnie wyróżniani, podczas gdy dla najlepszego gracza finału każdej kategorii wiekowej czeka trofeum. Warto wspomnieć o specjalnej aplikacji Benidorm Cup, którą można pobrać w Appstorze i i dzięki której na bieżąco Wy i Wasi znajomi będziecie mogli śledzić rezultaty wszystkich uczestników turnieju piłkarskiego Benidorm Cup. W trakcie trwania imprezy organizowana jest specjalna loteria w której szczęśliwa drużyna może wygrać nagrodę pieniężną.

Z jakimi drużynami będziemy grali?

W edycji 2022 tego wspaniałego turnieju piłkarskiego dla dzieci i młodzieży wezmą udział drużyny ponad 100 drużyn z następujących krajów: Anglia, Argentyna, Australia, Brazylia, Kanada, Chiny, Egipt, Hiszpania, Finlandia, Francja, Meksyk, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Rosja, RPA,  Szwecja, Singapur, USA, Włochy.

Jeśli szukasz innego turnieju w Hiszpanii, zapoznaj się z naszą ofertą.

Co jeszcze możecie nam zaoferować oprócz turnieju piłkarskiego i niezapomnianych wspomnień?

Wszyscy uczestnicy tego turnieju piłkarskiego mogą przedłużyć swój pobyt po preferencyjnych stawkach i tym samym po zakończeniu turnieju spędzić kilka dodatkowych dni w jednym z najpopularniejszych w Hiszpanii kurortów. Do Hiszpanii zapraszamy nie tylko zawodników i sztab trenerski oraz działaczy klubowych, ale również rodziców. Jest to idealne rozwiązanie dla tych rodzin, które chcą połączyć turniej piłki nożnej z wypoczynkiem rodzinnym.

Dla tych, którzy by chcieli udoskonalić swoje umiejętności piłkarskie oferujemy zajęcia indywidualne w szkole techniki futbolu. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych hiszpańskich trenerów. W szkole techniki prowadzone są zajęcia indywidualne jak i dla całych drużyn. Również sztab trenerski może w tym czasie podnieść swoje kwalifikacje dzięki stażom trenerskim w Benidorm, Walencji oraz Alicante.

 

         Wspomnieliśmy o wypoczynku? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

Nie samą piłką nożną się żyje. Oprócz samego turnieju piłkarskiego na uczestników czeka również szereg ciekawych atrakcji turystycznych. W mieście znajdziecie trzy piaszczyste i liczące łącznie 5 km długości plaże: Playa de Poniente, Playa de Levante i Playa de Mal Pas. Za sporą atrakcję uważa się również trzy parki rozrywki: TerraMítica, Aqualandia i Mundomar. Dwie mile morskie od portu znajduje się wyspa Benidorm, która z uwagi na zróżnicowane dno przy brzegach i interesujące gatunki ryb, często uczęszczana jest przez płetwonurków.

Więcej informacji na temat tego turnieju i innych można uzyskać na naszych portalach społecznościowych (Instagram i Facebook) lub po prostu zadzwonić lub wysłać do nas e-mail.

 

Rejestracja drużyny

€150

od drużyny

Apartament

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

od €208

3 noce | od osoby

Przedłużenie pobytu | apartament

Cena za dodatkowy dzień

od €43

1 noc | od osoby

Hotel | 3 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

od €232

3 noce | od osoby

Przedłużenie pobytu | 3 gwiazdki

Cena za dodatkowy dzień

od €49

1 noc | od osoby

Hotel | 4 gwiazdki

Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

od €268

3 noce | od osoby

Przedłużenie pobytu | 4 gwiazdki

Cena za dodatkowy dzień

od €61

1 noc | od osoby

Transport

Transport z lotniska do Hotelu
Transport z Hotelu na lotnisko
Transport turniejowy. Przejazdy hotel-mecz-hotel

€50

5 dni | od osoby

Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę na udział w młodzieżowym turnieju piłki nożnej przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.