Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
soccacup
lago di garda
PREMIUM
Turniej piłkarski we włoszech
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje chłopięce
turnieje piłki nożnej na trawie
piłka nożna na trawie

Missing Event Data

soccacup lago di garda PREMIUM

Lago di Garda – jezioro w północnych Włoszech, największe i najczystsze jezioro tego kraju. Położone w połowie drogi między Wenecją a Mediolanem, otoczone szczytami Prealpi Gardesane, w pobliżu grup górskich Alpi dell’Adamello e della Presanella, Dolomiti di Brenta, Dolomiti di Fiemme i Prealpi Vicentine. Jezioro leży w granicach 3 prowincji Włoch: Trydent, Werona i Brescia. Do 1918 roku północna część jeziora należała do Austro-Węgier.

Wokół jeziora Garda znajduje się wiele miasteczek turystycznych i kurortów. Panuje tu łagodny klimat z roślinnością śródziemnomorską. Wokół jeziora znajdziemy miejscowości z zabytkową zabudową (historyczne centra miast, dawne zamki i fortece) oraz dobrze zagospodarowanymi plażami żwirowymi z łagodnym zejściem do jeziora. Północna część jeziora – bardziej górzysta i wietrzna – jest odwiedzana przez windsurferów. W południowej części jeziora woda jest cieplejsza, znajdują się tam liczne kempingi, parki rozrywki oraz źródła termalne.

Opis turnieju soccacup lago di garda premium

SOCCACUP Lago di Garda Premium to międzynarodowy młodzieżowy turniej piłkarski, przyjazny dla całych rodzin. Turniej organizowany jest w Sport-hotel Veronello, który jest wymarzonym miejscem na turniej piłkarski. Drużyny od U15 wzwyż będą miały szansę na profesjonalny trening, mini-turniej oraz skorzystanie z modułów Soccashape (personalna analiza wyników podczas meczów, optymalne odżywianie i inne). Będzie to emocjonująca przygoda dla każdego z uczestników. 

Organizator turnieju przewidział uroczystą ceremonię otwarcia oraz spotkanie techniczne z przedstawicielami wszystkich drużyn, celem potwierdzenia dokładnych zasad turnieju. Wszyscy zawodnicy i trenerzy zostaną wyposażeni w specjalną broszurę turniejową. Długość trwania meczów jest dopasowany do grupy wiekowej piłkarzy. Mecze będą sędziowane przez oficjalnych sędziów, a nad zdrowiem zawodników czuwać będzie specjalna pomoc medyczna. Podczas meczów organizator przewidział również wodę dla zawodników. Po zakończeniu turnieju odbędzie się ceremonia wręczania nagród, podczas której wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają medale. Cztery najlepsze drużyny z każdej kategorii wiekowej otrzymają trofea.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

W turnieju bierze udział maksymalnie 32 do 40 drużyn. Zespoły te pochodzą głównie z Chorwacji, Włoch, Austrii, Szwajcarii i Niemiec. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat tego turnieju lub innych turniejów organizowanych we Włoszech.

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Lago di Garda  jest ułożone południkowo, ma długość około 55 km i szerokość od 4 km w północnej do 12 km w południowej części. Północna część jeziora jest węższa, otoczona górami, z których większość należy do alpejskiego łańcucha Gruppo del Baldo z łańcucha Prealpi Gardesane. Część południowa, szersza, znajduje się na przedpolu gór. Średnia głębokość jeziora wynosi 136 m a największa głębia 346 m. Na jeziorze jest wiele małych wysepek oraz 5 dużych. Największa z nich to Isola del Garda położona około 200 metrów od przylądka Capo San Fermo znajdującego się po zachodniej stronie jeziora w południowej jego części. Wyspa jest wydłużona równoleżnikowo o wymiarach 1000 na 60 metrów.

Jak widać nasze turnieje piłkarskie są tworzone z doświadczeniem i zaangażowaniem. Nie zabraknie Ci emocji sportowych i relaksu w czasie wolnym.

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Soccacup Lago di Garda Premium, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed wyznaczonym terminem.

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  Szczegółowy harmonogram turnieju zostanie zamieszczony wkrótce.

  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje we Włoszech

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Czerwiec

  2024nie30cze(cze 30)00:00pią05lip(lip 5)23:59San Marino Cup 2024San Marino

  Październik

  2024nie13paź(paź 13)00:00czw17(paź 17)23:59Limone Cup 2024Włochy