Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
soccacup prague
Turniej piłkarski w Czechach
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje chłopięce
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2023pią03lis13:45pią13:45Soccacup Prague 2023

soccacup prague

Turniej piłkarski w Pradze Soccacup Prague to międzynarodowy, młodzieżowy turniej piłkarski o charakterze rodzinnym. Oprócz rywalizacji z dwudziestoma międzynarodowymi drużynami na terenie jednego obiektu sportowego oraz świetnego programu wspierającego Soccacup Prague uczestnicy będą mieli czas na zwiedzenie Pragi, odpoczynek nad Wełtawą lub w hotelowym basenie. 

Opis turnieju soccacup prague

Młodzieżowy turniej piłkarski w Pradze to międzynarodowe wydarzenie przyciągające młodych piłkarzy z całej Europy. Wszyscy uczestnicy turnieju są zakwaterowani w luksusowych hotelach, w których znajduje się basen i zaplecze rekreacyjne. Dla uczestników turnieju organizowane są różne wycieczki po Pradze, aby móc poznać jej bogatą historię i kulturę. Uczestnicy mogą również odwiedzić zoo, gdzie poznają różne gatunki zwierząt. Turniej piłkarski w Pradze to wspaniała okazja dla młodych piłkarzy, aby podziwiać piękno Pragi, poznać nowych ludzi i cieszyć się piłką nożną.

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Cały turniej dzieje się na terenie jednego obiektu sportowego. CAFC Praha to idealne miejsce na młodzieżowy turniej — dwa boiska z trawą naturalną i jedno ze sztuczną murawą. Dzięki niemu możemy zagwarantować uczestnikom znaczną ilość meczów z krótkimi przerwami na inne zajęcia.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju?

W Soccacup Prague zagrają drużyny z takich krajów jak Czechy, Niemcy, Austria, Polska czy Słowacja.

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach?

Soccacup Prague to turniej zorganizowany z myślą o zwiedzaniu miasta lub spędzania czasu z drużyną. Idealnym pomysłem na zakończenie wyjazdu jest wizyta w Aquapalace Prague — najbardziej imponującym parku wodnym w Europie Środkowej.

Chcemy też zapewnić optymalne warunki do rozwoju sportowego, więc analizujemy wszystkie mecze od kategorii U15 wzwyż z pomocą naszego programu SoccaShape. Dzięki niemu możemy przedstawić wam fascynujące statystyki o waszych meczach!

Kwatery znajdują się niedaleko miejsca turniejowego, więc czas zaoszczędzony na dojazdach proponujemy wykorzystać na zwiedzanie Pragi, zobaczenie stadionu lub praskiego zoo. Każdy znajdzie coś dla siebie w tak interesującym miejscu!

 

Jak się zarejestrować do turnieju?

Żeby wziąć udział w Soccacup Prague, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Zalecamy jednak, aby jak najszybciej rezerwować miejsce na turnieju, bo ten najlepsze hotele z najniższymi cenami znikają błyskawicznie. 

Jeżeli pula uczestniczących drużyn zostanie przekroczona to rejestracja drużyn na turniej zostanie zamknięta przed wyznaczonym terminem.

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Dzień przyjazdu drużyn
  • Spotkanie organizacyjne dla trenerów
  • Ceremonia otwarcia i pierwsze mecze grupowe
  • Mecze grupowe
  • Mecze finałowe
  • Ceremonia wręczenia nagród
  • Wyjazd drużyn
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w Czechach

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Sierpień

  2024czw22sieAll Daynie25Prague’s BarrelCzechy