Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
soccacup istria
Turniej piłkarski
w chorwacji
turnieje piłki nożnej dla dzieci piłkarskie
turnieje chłopięce
turnieje piłki nożnej na trawie
Piłka nożna na trawie

2024pią17majAll Daypon20Soccacup Rovinj 2024Chorwacja

Soccacup Rovinj

Soccacup Rovinj to międzynarodowy młodzieżowy turniej piłkarski, przyjazny dla całych rodzin. Turniej corocznie organizowany jest  nad Adriatykiem w jednym z najbardziej popularnych rejonów Chorwacji i słynącym z pięknych krajobrazów.

Opis turnieju Soccacup Rovinj

Organizator turnieju Soccacup Rovinj przewidział uroczystą ceremonię otwarcia oraz spotkanie techniczne z przedstawicielami wszystkich drużyn, celem potwierdzenia dokładnych zasad turnieju. Wszyscy zawodnicy i trenerzy zostaną wyposażeni w specjalną broszurę turniejową. Długość trwania meczów jest dopasowany do grupy wiekowej piłkarzy. Mecze będą sędziowane przez oficjalnych sędziów, a nad zdrowiem zawodników czuwać będzie specjalna pomoc medyczna. Podczas meczów organizator przewidział również wodę dla zawodników. Po zakończeniu turnieju odbędzie się ceremonia wręczania nagród podczas której wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają medale. Cztery najlepsze drużyny z każdej kategorii wiekowej otrzymają trofea.

boiska piłkarskie

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej Soccacup Rovinj?

Na Soccacup Rovinj mecze będą rozgrywane na światowej klasy boiskach z naturalną i sztuczną murawą. Każda z grup wiekowych będzie miała osobną część do gry.

Jakie drużyny biorą udział w turnieju
Soccacup Rovinj?

W turnieju bierze udział około 40 drużyn. Zespoły te pochodzą głównie z Chorwacji, Włoszech, Austrii, Szwajcarii i Niemiec. Kameralny turniej piłkarski ze wszystkim, co potrzebne, aby cieszyć się piłką nożną oraz słońcem i relaksem na chorwackim wybrzeżu.

zakwaterowanie

Gdzie drużyny zostaną zakwaterowane?

W zależności od potrzeb do wyboru są różne opcje zakwaterowania (w różnych kategoriach cenowych). Wszystkim uczestnikom turnieju Soccacup Rovinj przysługuje pełne wyżywienie  (począwszy od obiadu w piątek i kończąc ze śniadaniem w poniedziałek).

atrakcje turystyczne w pobliżu

Co można robić po meczach na turniej Soccacup Rovinj?

Rovinj jest według wielu najpiękniejszym miastem w Istrii, jeśli nie w całej Chorwacji. Jest uważany za jedno z najbardziej fotogenicznych miejsc nad Adriatykiem.

Stare miasto Rovinja leży na małym półwyspie, z domami ściśle przylegającymi do siebie, a niektóre z nich wznoszą się bezpośrednio z morza. Miasto jest urokliwe i pełne ukrytych klejnotów na każdym kroku. Strome ulice Rovinja są pełne galerii sztuki i tętniących życiem barów i restauracji.

Rovinj jest jednym z tych miast, w których nigdy się nie nudzisz. Jego piękno jest po prostu tak inspirujące, że dobrze się czujecie, chodząc po jego wąskich brukowanych uliczkach. Są miejsca, które trzeba zobaczyć w swoim życiu, a dla nas Rovinj jest jednym z tych miejsc. Podczas gdy stare miasto jest romantyczne i daje natychmiastowe poczucie dolce vita, hotele w Rovinj są miejskie i kosmopolityczne.

W porządku, przyznajemy, że nie znajdziesz tu kilometrowej, piaszczystej plaży, ale gdybyś ich szukał, to przede wszystkim nie przyjechałbyś do Chorwacji. Rovinj ma wspaniałe kamieniste i żwirowe plaże. Idąc na południe od słynnej plaży w Lone Bay, przez plaże Golden Cape, przez Punta Eva, aż do sąsiedniej Bali, można cieszyć się wieloma pięknymi plażami.

Wspaniały park leśny, Punta Corrente znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od starego miasta. Zapewnia relaks, ale jest to również popularny do jazdy na rowerze, joggingu, i jako kąpielisko. Ten park został zbudowany w latach 1890-1910.

Kto lubi trochę adrenaliny, temu polecamy wspinaczkę. Ścianka wspinaczkowa ulokowana jest w dawnym kamieniołomie na skałach kamiennych zaledwie 20 m od morza. Trasy są odpowiednie dla początkujących.

Możecie się również przepłynąć Bataną. Jest to tradycyjna mała łódź rybacka z Rovinja o długości 4,5-8 m z płaskim dnem i żaglem. Dziś bardzo niewielu ludzi łowi ryby w batanie. Zamiast tego ludzie z Rovinja próbują zachować batanę, jako prawdziwy symbol Rovinja. W tym celu kilka lat temu lokalne muzeum House of Batana, zaczęło oferować zwiedzającym program, który obejmuje przejażdżkę tradycyjną bataną i tradycyjną kolację w Rovinj’s spacio (tawerna w lokalnym dialekcie).

Kto ma ochotę na nurkowanie ten trafił tu idealnie. Nurkowanie jest popularnym zajęciem w Rovinj z powodu wielu wraków statków w wodach wokół Rovinj. Najpopularniejszy wrak statku, Baron Gautsch, jest doskonale zachowany i jest najczęściej odwiedzanym wrakiem w całej Chorwacji. Ten parowiec zatonął w 1914 roku. Dziś wrak leży na głębokości 28-40 m, 12,5 NM u wybrzeży Rovinja.

Jak się zarejestrować do turnieju
Soccacup Rovinj?

Żeby wziąć udział w Soccacup Rovinj, wystarczy zarejestrować udział swojej drużyny oraz dokonać odpowiednich płatności.

Nie ma ostatecznego terminu rejestracji, ale zalecamy, aby zacząć planować jak najwcześniej, ponieważ ilość miejsc na turnieju jest ograniczona.

Jak wygląda transport turniejowy podczas Soccacup Rovinj?

Aby ułatwić transport, kwatery znajdują się maksymalnie 15 minut samochodem od obiektu sportowego.

email-1.png

Jesteś zainteresowany turniejem?

Wybierz z listy interesujący Ciebie turniej i wyślij do nas wiadomość. W odpowiedzi otrzymasz kalkulacje cenową na wybrany turniej.

  WYBIERZ TURNIEJ

  kalendarz turnieju piłkarskiego

  Harmonogram turnieju

  • Przyjazd (we własnym zakresie)
  • 16:00 zameldowanie
  • 17:30 obiad
  • 19:30 impreza powitalna i odprawa trenerów
  • 7:00 śniadanie
  • 9:00 pierwsze mecze / czas wolny
  • 13:00 lunch
  • 14:00 mecze / czas wolny
  • 16:00 czas wolny
  • 17:30 Obiad
  • 7:00 śniadanie
  • 9:00 mecze lub odpoczynek
  • 13:00 lunch
  • 14:00 mecze finałowe i wręczenie nagród
  • 17:30 obiad
  • 19:30 czas wolny
  • 7:00 śniadanie oraz wymeldowanie
  • 9:00 zwiedzanie
  • 14:00 wyjazd zespołów
  download-pdf

  Pobierz Broszurę z turniejem

  Sprawdź inne nasze turnieje

  Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

  Chcesz pogadać?

  Inne turnieje w chorwacji

  KRAJ

  ROCZNIK

  MIESIĄC

  CENA (EUR)

  KATEGORIA

  zastosuj filtry

  Marzec

  2024czw28marAll Daypon01kwiIstria Cup 2024Chorwacja

  Kwiecień

  2024pon01kwiAll Daypią05Girls Football Festival 2024Chorwacja

  Maj

  2024pią17majAll Daypon20Soccacup Rovinj 2024Chorwacja

  2024sob18majAll Dayśro22Croatia Football Festival 2024Chorwacja