SALOU, Hiszpania


Gospodarzem MFCAT – turnieju dla drużyn amatorskich i seniorów – jest Salou, miasto i gmina w północno-wschodniej Hiszpanii, we wspólnocie autonomicznej Katalonii, prowincji Tarragona i comarce Tarragonès.

Zlokalizowane na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowej części Costa Dorada, 10 km od Tarragony (stolicy prowincji) i 94 km od centrum Barcelony. Występuje tu typowy klimat śródziemnomorski. W Salou mieści się batdzo nowoczesny komples sportowy z dwunastoma ultranowoczesnymi boiskami i świetnym zapleczem sanitarnym. W połączeniu z plażami i słońcem Jest to wręcz idealne miejsce na turniej piłkarski dla amatorów powyżej 18 roku życia oraz powyżej 35.

10-12.06.2022


Piątek – 10.06.
zakwaterowanie drużyn w hotelach, spotkania z trenerami, rozpoczęcie turnieju, mecze grupowe, czas wolny
Soboty – 11.06.
ćwierćfinały, półfinały, czas wolny
Niedziela – 12.06.
finały, wręczenia nagród, wyjazd drużyn

Roczniki


Mężczyźni – 2 kategorie:
1) Senior (7v7):
Dla graczy powyżej 18 roku życia,
ur. przed 01/01/2003
(2 X 25min.)
2) Excelence >35 (7v7):
Dla graczy powyżej 35 lat
(2 X 25min.)

Jesteś zainteresowany turniejem piłkarskim dla drużyny amatorskiej?

Grasz w lidze szóstek lub w lidze biznesu? A może bierzesz udział w niedzielnych amatorskich rozgrywkach piłkarskich typu A-klasa lub B-klasa? Chciałbyś wziąć udział w zagranicznym amatorskim turnieju piłkarskim dla dorosłych lub seniorów? Obecnie rozszerzamy naszą ofertę o turnieje piłkarskie dla drużyn amatorskich. Zostaw nam swój adres mailowy. Odezwiemy się jak tylko pojawią się w naszej ofercie kolejne amatorskiej turnieje piłki nożnej. 

  - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82.

  Turniej

  Turniej piłki nożnej MFCAT F7 INTERNATIONAL MEN CUP 2022 (7V7), to turniej piłkarski dla drużyn amatorskich, w którym udział mogą wziąć piłkarze powyżej 18 lub 35 roku życia. Jest to wręcz wymarzony turniej dla dorosłych chcących spędzić ten czas na wspólnym wyjeździe w ciepłym klimacie. Jeżeli do tej pory graliście w A-klasie, B-klasie, w lidze szóstek czy tez w lidze biznesu ten turniej może być dla Was idealną odmianą od codziennych zmagań. Już nie musicie zazdrościć profesjonalnym drużynom zimowych zgrupowań w Turcji, Hiszpanii czy na Cyprze. Od teraz już nie tylko drużyny z wyższych lig będą się łapać na wyjazdy zagraniczne dla drużyn piłkarskich. Obecnie rozszerzamy naszą ofertę o turnieje piłkarskie dla drużyn amatorskich oraz ogólnie o wyjazdy zagraniczne dla drużyn piłkarskich.

  Podczas tego wspaniałego turnieju piłkarskiego każda drużyna ma zagwarantowane:

  * Zakwaterowanie w hotelach 3* lub 4* z basenem, 5 minut spacerem od morza.
  * Pełne wyżywienie w formie szwedzkiego stołu (śniadanie, obiad i kolacja).
  * 3 mecze.
  * Ubezpieczenie medyczne dla wszystkich uczestników.
  * Usługi fizjoterapeutyczne podczas turnieju.
  * Możliwość śledzenia turnieju on-line (Live TV Broadcast).
  * Woda dla uczestników.
  * Pogotowie ratunkowe (ambulans).

  Poczujcie się jak profesjonalna drużyna piłkarska. Zbierzcie ekipę i przyjedziecie do Salou (niecały 100km. od Barcelony) na ten niezwykły turniej piłkarski dla amatorów. Co ważne. Nie musicie być oficjalnie zarezerwowaną drużyną, nie musicie być zgłoszeni do żadnych rozgrywek. Możecie być po prostu drużyną z ligi szóstek, ligi biznesu czy tez ekipą, która co niedzielę spotyka się na boisko by amatorsko pograć w piłkę nożną. Ten turniej piłkarski jest dla wszystkich. Skontaktuj się z nami!

  Oferta zawiera

  Drużyny biorące udział w tym niezwykłym turnieju piłki nożnej dla drużyn amatorskich, dorosłych i seniorów mają zapewnione prze cały swój pobyt w Hiszpanii zapewnione pełne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja).

  Na turniej zapraszamy również osoby towarzyszące. Zabierzcie swoje żony, dziewczyny, kochani, kolegów, ziomali czy kogo chcecie. Dla osób towarzyszących mamy zakwaterowanie w specjalnej cenie. Szczegóły sprawdźcie w cenniku.

  Dla uczestników turnieju oraz osób towarzyszących do dyspozycji będą Hotele 3* lub 4* z basenem, położone 5 minut do morza.

  Mistrz turnieju: darmowy udział w turnieju w 2023 roku oraz 100 euro na zawodnika w sprzęcie sportowym Adidas.

  Wicemistrz turnieju: 50% zniżki na udział w turnieju 2023 i 50€ na zawodnika w sprzęcie sportowym Adidasa.

  Drużyny

  W turnieju biorą udział 32 zespoły amatorskie z Hiszpanii oraz reszty Świata.
  Do dnia 12.11.2021 r. swoją obecność potwierdziło już 15 drużyn.
  Zadzwoń do nas lub wyślij maila i potwierdź swoją obecność w turnieju.

  Dodatkowe usługi

  Istnieje możliwość przedłużenia pobytu za cenę od 45 euro za osobę/dzień.

  Atrakcje turystyczne w pobliżu

  Salou to duży kurort na Costa Daurada w południowej części Katalonii (Golden Coast). Miejsce idealne do odpoczynku, imprezy, słońca i piasku. Wzdłuż całego wybrzeża znajdują się szerokie plaże oraz ukryte małe zatoczki. Wszelkie udogodnienia, atrakcje oraz cała okoliczna infrastruktura idealnie oddaje klimat słonecznej Hiszpanii. Tuż obok Salou znajduje się największy park rozrywki w Hiszpanii, Port Aventura i Ferrari Land (dla miłośników adrenaliny). Przylegają do niego liczne pola golfowe oraz światowej klasy park wodny. Dla poszukiwaczy spokojniejszych rozrywek idealna będzie Tarragona, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, która znajduje się tylko 10 minut jazdy pociągiem od Salou. A w zależności od kalendarza ligowego, możesz wybrać się na mecz FC Barcelony na Camp Nou.

  Rejestracja drużyny

  kwota zostanie odliczona od końcowej płatności za turniej

  €200

  od drużyny


  Hotel | 3 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €149

  2 noce | od osoby


  Przedłużenie pobytu | 3 gwiazdki

  Cena za dodatkowy dzień

  €45

  1 noc | od osoby


  Osoba towarzysząca

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €116

  2 noce | od osoby


  Osoba towarzysząca <12 lat

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €100

  2 noce | od osoby


  Dzieci <2 lata

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  za darmo

  2 noce | od osoby


  Ubezpieczenie medyczny(obowiązkowo)

  każdy zawodnik

  w cenie

  na cały turniej


  Transport

  z hotelu na boisko
  od boiska do hotelu

  €20

  od osoby
  na cały turniej


  Transport

  Transport z lotniska do hotelu jest dodatkowo płatny. Cena zależy od wybranego lotniska.


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Wrzesień

  brak turniejów

  Październik

  2022sob08paźAll Daysob15Copa Sant Vicenç 2022HISZPANIAMalgrat de MarROCZNIK:2012 chłopcy,2011 chłopcy,2010 chłopcy,2009 chłopcy,2008 chłopcy,2007 chłopcy,2006 chłopcy,2005 chłopcy,2004 chłopcy,2003 chłopcy

  Pokaż więcej turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  brak turniejów

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów