BRØNDBY , Dania


Brøndby – miasteczko położone w pobliżu wybrzeża, na południowo-zachodnich przedmieściach Kopenhagi i jest częścią obszaru miejskiego.
W sercu dzielnicy znajduje się Brøndbyvester Landsby, która przypomina prawdziwą wioskę z wąskimi uliczkami i domami krytymi strzechą.
Dzielnica składa się z mieszanki domów jednorodzinnych, domów szeregowych i niskich budynków.
W dzielnicy znajduje się ratusz miejski, Brøndby Stadium (stadion sportowy), Idrættens Hus (kompleks hotelowo-konferencyjny i biurowy z obiektami sportowymi) i Brøndbyhallen (hala sportowa). W pobliżu ratusza znajduje się punkt orientacyjny Brøndbyvester Mølle (zabytkowy młyn z 1888 roku).

Kopenhaga – stolica i największe miasto Danii położone na wschodnim wybrzeżu wyspy Zelandia i częściowo Amager. Od 1 lipca 2000 połączona jest mostem nad Sundem ze szwedzkim Malmö.

27.07-01.08.2022


Środa – 27.07.
przyjazd drużyn, które wykupiły dodatkowy dzień
Czwartek – 28.07.
przyjazd pozostałych drużyn, ceremonia otwarcia
Piątek – 29.07.
rozpoczęcie turnieju, wycieczka do parku rozrywki Bakken
Sobota – 30.07.
mecze grupowe, spotkanie przedstawicieli drużyn na stadionie Brondby, dyskoteka plenerowa dla zawodników
Niedziela – 31.07.
faza playoff i mecze finałowe, ceremonia wręczania nagród, wyjazd drużyn
Poniedziałek – 01.08.
wyjazd drużyn, które wykupiły dodatkową noc

Roczniki


CHŁOPCY
U7 2015 (5v5)
U8 2014 (5v5)
U9 2013 (5v5)
U10 2012 (7v7)
U11 2011 (7v7)
U12 2010 (7v7)
U13 2009 (9v9)
U14 2007 (9v9)
U15 2007 (11v11)
U16 2006 (11v11)
U19 2005/2004/2003 (11v11)
DZIEWCZYNY
WU11 2011/2012 (7v7)
WU13 2009/2010 (9v9)
WU15 2007 (11v11)
WU16 2006 (11v11)
WU17 2005 (11v11)

Oferta do pobrania


WKRÓTCE

Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82.

  Co to za turniej?

  Rywalizuj w unikatowym młodzieżowym turnieju piłkarskim, który odbywa się w międzynarodowym klimacie.  Jako uczestnik  Brøndby Cup Denmark Twoja drużyna przeżyje wspólnie z ponad 300 drużynami z całego świata niezapomniane emocje piłkarskie. W Brøndby Cup Denmark co roku uczestniczy ok. 300 drużyn w rożnych kategoriach wiekowych z ponad 25 krajów. Przeżyj wspólnie ze swoją drużyną niepowtarzalny młodzieżowy turniej piłkarski. Poza samym turniejem na Twoją drużynę będzie czekał szeroki program zajęć pozasportowych. Brøndby Cup Denmark kieruje swoją ofertę do klubów profesjonalnych, klubów amatorskich i nowych zespołów. Począwszy od edycji w 2017 roku Brøndby Cup Denmark jest organizowany wspólnie z czołowym klubem duńskiej ekstraklasy Brøndby IF na ich stadionie.

  Co na nas czeka?

  Wszystkie boiska znajdują się w tym samym miejscu, co jest dużym plusem dla wszystkich zespołów. Boiska te należą do profesjonalnego klubu Bröndby If i znajdują się na tym samym terenie co stadion. Opieka zdrowotna dostępna na miejscu na terenie turnieju. Po przyjeździe każda drużyna musi się zameldować w biurze turnieju. Tutaj otrzymacie potrzebne informacje, kupony i piłki meczowe, które będą Wam potrzebne podczas turnieju. Biuro turnieju jest otwarte dla wszystkich kierowników drużyn i rodziców, którzy mają pytania dotyczące turnieju. Organizatorzy są tam dostępni od wczesnego ranka do późnego wieczora. Na terenie turnieju odbędzie się sprzedaż przedmiotów związanych z piłką nożną. W przypadku innych artykułów polecamy Wam centrum miasta Glostrup, gdzie znajduje się wiele atrakcyjnych sklepów.

  Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój udział!!!

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  Co roku w turnieju bierze udział ok. 300 drużyn młodzieżowych w rożnych kategoriach wiekowych z ponad 25 krajów.

  Jeśli jednak wolisz inne rodzaje turniejów w Danii, zapoznaj się z naszą ofertą.

  Co jeszcze możecie nam zaoferować oprócz turnieju i ciekawych atrakcji turystycznych?

  Obecność kilkuset skautów dużych i małych klubów piłkarskich z całej Europy.

  To jest turniej, którego nie można przegapić. Więcej informacji na ten temat można zobaczyć na naszych portalach społecznościowych: Facebook oraz Instagram.

  Możesz być mile zaskoczony jeżeli do tej pory nie myślałeś o Kopenhadze również jako celowi turystycznemu.

  Większość najpopularniejszych atrakcji i zabytków Kopenhagi znajduje się w odległości krótkiego spaceru. Z historią sięgającą 1043 roku, miasto jest pełne zabytków, historycznych budynków oraz interesujących muzeów.

  Park rozrywki „Tivoli Gardens” w Kopenhadze jest obowiązkowy dla wszystkich odwiedzających miasto, młodych i starszych. Ogród Tivoli został założony w 1843 roku i stał się skarbem narodowym oraz międzynarodową atrakcją. Wielokrotnie był odwiedzany przez pisarza bajkowego Hansa Christiana Andersena. Również Walt Disney znalazł tu inspirację dla swojego własnego Disney World. Częścią tajemnicy Tivoli Gardens jest to, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sceneria jest piękna, z egzotyczną architekturą, zabytkowymi budynkami i bujną architekturą ogrodów. W nocy tysiące kolorowych świateł tworzy bajkową atmosferę, która jest całkowicie unikatowa.

  Na północ od Kopenhagi znajduje się Dyrehavsbakken - w skrócie Bakken - najstarszy na świecie park rozrywki. Stary park rozrywki położony jest w bujnych lasach Jægersborg Dyrehave, gdzie można znaleźć się w otoczeniu 400-letnich drzew i prawie 2.000 jeleni. Jest to idealne miejsce na przejażdżkę bryczką konną lub piknik przed wizytą w Bakken. Z licznymi karuzelami, kolejkami górskimi i wieloma innymi ekscytującymi i ekstremalnymi przygodami, Bakken oferuje więcej przejażdżek niż jakikolwiek inny skandynawski park rozrywki.

  Warto też odwiedzić kopenhaskie ZOO w którym w ciągu jednego dnia można spotkać ponad 4.000 fascynujących zwierząt i w ten sposób podróżować między kontynentami.

  Duńskie Akwarium Narodowe  „Den Blå Planet” jest największym akwarium w Europie Północnej i oferuje wyjątkowe wrażenia dla dzieci i dorosłych. Chodząc przeszkolnymi tunelami po dnie akwarium odwiedzający mają poczucie bycia pod wodą.

  Największy obszar handlowy w Kopenhadze koncentruje się wokół Strøget w samym sercu miasta. Strøget jest jedną z najdłuższych deptaków w Europie z bogactwem sklepów, od niedrogich sieci po jedne z najdroższych marek na świecie.

  Jak widać, mamy turniej piłkarski szyty na miarę. Ten i inne zawsze mają coś specjalnego, jakąś wycieczkę lub dodatkowe zajęcia, które pozwalają cieszyć się czymś więcej niż tylko piłką nożną.

  Jak wygląda transport na miejscu?

  Organizator turnieju oferuje wszystkim drużynom ulokowanym w obrębie 80 km od Helsingborg szybki i wygodny transfer autobusem, który wahadłowo przemieszcza się pomiędzy wszystkimi miejscami zakwaterowania.

  Autobus wahadłowy będzie jeździł codziennie pomiędzy miejscami zakwaterowania i obiektami turniejowymi. W trakcie turnieju każda drużyna może korzystać z tego środka transportu bez dodatkowych opłat. Po zakończeniu meczów w danym dniu autobus odwiezie Twoją drużynę do miejsca zakwaterowania. Autobus jest dostępny codziennie pomiędzy godz. 6:30 a 9:30 oraz 17:00 a 22:00. Dzięki temu każda drużyna będzie miała szanse dotrzeć na śniadanie jeszcze sporo czasu przed pierwszym meczem. Gdyby któraś z drużyn potrzebowała autobusu pomiędzy wyznaczonymi godzinami lub chciała pojechać do Kopenhagi to wystarczy wykonać telefon do biura turniejowego i zarezerwować dodatkowy transport.

  W Kopenhadze transport publiczny jest bardzo rozbudowany. Jeżeli chcesz przyjechać na turniej pociągiem to polecamy przyjazd na Dworzec Główny w Kopenhadze (Københavns Hovedbanegård), z którego możecie się przesiąść na pociąg do Bröndbystrand Station lub Bröndbyöster Station aby dotrzeć wygodnie na turniej. Obie stacje są ulokowane ok. 3 km od stadionu Bröndby. Podróż ta zajmie 17 minut a pociągi odjeżdżają co 10 min.

  Autobus do parku rozrywki Bakken zaplanowany jest na piątek. Autobus odjeżdża do Bakken o 17:30, 18:45 lub 20:00 i wraca po 3 godzinach. Autobus odwozi każdą drużynę do miejsca zakwaterowania. Wycieczka do Bakken wymaga dodatkowej rezerwacji już na miejscu.

  Rejestracja drużyny

  €270

  od drużyny


  Szkoła w Brøndby

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €162

  3 noce | od osoby


  Transport

  Darmowy

  szczegóły sprawdź w zakładce transport


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  2022sob08paźAll Daysob15Copa Sant Vicenç 2022HISZPANIAMalgrat de MarROCZNIK:2012 chłopcy,2011 chłopcy,2010 chłopcy,2009 chłopcy,2008 chłopcy,2007 chłopcy,2006 chłopcy,2005 chłopcy,2004 chłopcy,2003 chłopcy

  Pokaż więcej turniejów