Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

BANSKO, Bułgaria

EVIMA CUP to turniej piłkarski, który odbywa się w bułgarskim mieście Bansko. jednym z największych ośrodków zimowych, który znajduje się na wysokości 925 m n.p.m. u podnóża góry Pirin – w odległości 150 km od Sofii i 96 km od Błagojewgradu. Z biegiem lat Bansko stopniowo stało się jednym z wiodących ośrodków narciarstwa zimowego w kraju i w regionie, który przyciąga wielu bułgarskich i zagranicznych turystów.

Poniedziałek – 24.08.
przyjazd zespołów, zakwaterowanie, spotkanie techniczne
Wtorek – 25.08.
mecze w fazie grupowej
Środa – 26.08.
mecze w fazie grupowej
Czwartek – 27.08.
mecze w fazie grupowej
Piątek – 28.08.
mecze w fazie grupowej
Sobota – 29.08.
mecze w fazie pucharowej, mecze finałowe, ceremonia wręczania nagród, wyjazdy drużyn

CHŁOPCY
2014 (5v5)
2013 (5v5)
2012 (5v5)
2011 (7v7)
2010 (7v7)
2009 (9v9)
2008 (11v11)
2007 (11v11)

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

Co to za turniej?
Turniej piłkarski EVIMA CUP BANSKO to międzynarodowy młodzieżowy turniej piłki nożnej, przyjazny dla całych rodzin. Turniej corocznie organizowany jest w górskim kurorcie Bańsko, leżącym u podnóża gór Prin. Odległość do lotniska w Sofii wynosi ok. 150 km.

Co na nas czeka?
Zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu. Wszystkim uczestnikom turnieju przysługuje pełne wyżywienie. Pierwszego dnia po przyjeździe do Bułgarii organizator turnieju przewidział spotkanie techniczne z przedstawicielami wszystkich drużyn, celem potwierdzenia dokładnych zasad turnieju. Długość trwania meczów jest dopasowany do rocznika. Mecze będą sędziowane przez oficjalnych sędziów, a nad zdrowiem zawodników czuwać będzie specjalna pomoc medyczna. Podczas meczów organizator przewidział również wodę dla zawodników. Po zakończeniu turnieju odbędzie się ceremonia wręczania nagród podczas której wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają medale oraz trofea.

Z jakimi drużynami będziemy grali?
W turnieju we wszystkich kategoriach wiekowych bierze udział maksymalnie 60 do 100 drużyn. Zespoły te pochodzą głównie z Bułgarii, Libanu, Polski i Rosji.

Jakie atrakcje czekają na Was w pobliżu?
Dopiero się rozglądamy po okolicach. Wkrótce zamieścimy tu kilka ciekawych miejsc.

Rejestracja drużyny
Opłata startowa

€60
od drużyny

Hotel 3* lub 4*
Cena z pełnym wyżywieniem
(śniadanie, obiad, kolacja)

€120
5 nocy | od osoby

Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.