MUNICH, Niemcy


Monachium – miasto na prawach powiatu w południowych Niemczech i położone na wyżynie bawarskiej, nad rzeką Izarą. Jest stolicą bawari i drugim pod względem liczby ludności niemieckim miastem, zamieszkiwanym przez około 1,5 mln osób. Miasto jest ważnym ośrodkiem sztuki, technologii, finansów, wydawnictw, kultury, innowacji, edukacji, biznesu i turystyki w Niemczech i Europie i cieszy się bardzo wysokim standardem i jakością życia. W Monachium znajduje się wiele uniwersytetów, muzeów i teatrów. Liczne atrakcje architektoniczne, imprezy sportowe, wystawy i coroczny Oktoberfest przyciągają tłumy turystów. Od kilku lat w tym mieście mieszka znakomity polski piłkarz Robert Lewandowski.

08.07.-11.07.2022


Piątek – 08.07.
dzień przyjazdu do Unterschleißheim/Bawaria, ceremonia otwarcia turnieju ,spotkania informacyjna z trenerami, pierwszy mecz (po nim mecze grupowe zgodnie z harmonogramem turnieju)
Sobota – 09.07.
mecze grupowe, Wycieczki, ALLtogether-football fun zaprezentowany przez adidas (kurs techniki)
Niedziela – 10.07.
mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe, „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na podsumowanie turnieju, finały, ceremonia zamknięcia turnieju
Poniedziałek – 11.07.
wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
U11 – 2011/2012 (7v7)
U13 – 2009/2010 (11v11)
U15 – 2007/2008 (11v11)
U17 – 2005/2006 (11v11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82.

  Co to za turniej?

  7. edycja Munich Summer Cup - jeden z najmłodszych letnich turniejów młodzieżowych z serii KOMM MIT. Mecze rozgrywane są na doskonale przygotowanych trawiastych boiskach. Tegoroczna szósta edycja odbędzie się niedaleko Monachium w czasie wakacji. Udział drużyny rekordowego mistrza Niemiec Bayernu Monachium przyciąga wielu młodych zawodników na ten turniej. Przeżyj z drużyną kilka ekscytujących piłkarskich dni z mieszanką tradycji i ducha nowoczesności. Udoskonal swój pobyt dzięki wizycie na stadionie Bayernu, Allianz-Arena i nawiąż międzynarodową przyjaźń piłkarską z pozostałymi uczestnikami tego wyjątkowego turnieju.

  1 osoba za darmo - jeżeli drużyna zarejestruje się przed 06.01.2022 r.
  Drużynę można zapisać do 06 czerwca 2022 r.

  Organizatorem turnieju jest powstała w 1983 roku fundacja KOMM MIT, która jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w zakresie piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja KOMM MIT organizuje międzynarodowe wydarzenia sportowe, głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Ponadto w przeszłości zainicjowała i wspierała kilka oddolnych projektów piłkarskich, które są kontynuowane do dziś. Organizator skupia się na turniejach piłkarskich zarówno dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) i wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. KOMM MIT promuje piłkę nożną na najniższym szczeblu i włącza się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur - co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, kompanami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT.

  Co na nas czeka?

  Zespoły będą zakwaterowane w obozie namiotowym na boiskach sportowych (namioty drużynowe, rezerwacja od 15 do 20 osób na namiot). Na miejscu zapewnione są odpowiednie urządzenia sanitarne, należy przywieźć własną matę kempingową i śpiwór. Dodatkowe zakwaterowanie znajduje się w pobliskim Unterschleißheim i okolicach (pensjonaty i hotele).

  Zespoły, które zarezerwowały obóz namiotowy, mogą spodziewać się wyżywienia w postaci śniadań i kolacji: posiłki serwowane są bezpośrednio na boiskach sportowych. Jeśli zarezerwowałeś schronisko młodzieżowe, pensjonat lub hotel, zjesz tam śniadanie, a kolacja zostanie podana na boiskach sportowych. Ponadto klub gospodarz zorganizuje namioty gastronomiczne na boiskach sportowych.

  Mecze rozgrywane są na stadionie Hansa-Bayera, a także na nowoczesnych boiskach trawiastych oraz sztucznej murawie w Unterschleissheim i okolicach. Dostępne są przebieralnie i prysznice.

  Podczas turnieju będziecie się mogli zachwycić perfekcyjną niemiecką organizacją.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  W turnieju młodzieżowym Munich Summer Cup co roku bierze udział średnio 35 drużyn z następujących krajów: Austria, Anglia, Estonia, Finlandia, Niemcy, Węgry, Izrael, Włochy, Kosowo, Malta, Irlandia, Norwegia, Oman, Serbia, Tunezja.

  Wspomnieliśmy o wakacjach? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Baseny w pobliżu boisk, na których rozegracie mecze zagwarantują Wam odpowiedni relaks po wyczerpujących meczach. Stadion FC Bayern Monachium, Allianz-Arena, jak również muzeum klubu FC Bayern "Erlebniswelt" znajduje się tylko kilka kroków od Waszego miejsca zakwaterowania i zdecydowanie polecamy je odwiedzić. Poznaj stolicę Monachium samodzielnie lub zarezerwuj wycieczkę z przewodnikiem. Nie zapomnij odwiedzić pobliskiego miejsca pamięci niemieckiego obozu koncentracyjnego Dachau, pomnika najciemniejszego rozdziału historii Niemiec. Pamiętajcie, że niektóre wycieczki należy zarezerwować już na sześć tygodni przed turniejem.

  Rejestracja drużyny

  €150

  od drużyny


  Namiot

  W namiocie mieści się minimum 15 a maksymalnie 20 osób. W przypadku mniejszego obłożenia za każde wolne miejsce pobierana jest opłata w wysokości €75
  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €150

  3 noce | od osoby


  Hostel

  Hostel znajduje się około 15 km od boisk sportowych.

  na żądanie

  3 noce | od osoby


  Hotel

  Hotel znajduje się w promieniu około 8 km od boisk sportowych.

  na żądanie

  3 noce | od osoby


  Transport

  Transfer po stronie organizatora tylko po wcześniejszym zarezerwowaniu. W przypadku przyjazdu "na własną rękę" - prywatnym samochodem, autobusem, pociągiem lub samolotem, należy pamiętać o zorganizowaniu transportu również na miejscu.


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Wrzesień

  brak turniejów

  Październik

  2022sob08paźAll Daysob15Copa Sant Vicenç 2022HISZPANIAMalgrat de MarROCZNIK:2012 chłopcy,2011 chłopcy,2010 chłopcy,2009 chłopcy,2008 chłopcy,2007 chłopcy,2006 chłopcy,2005 chłopcy,2004 chłopcy,2003 chłopcy

  Pokaż więcej turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  brak turniejów

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów