TENERYFA, Hiszpania


Turniej piłki nożnej dla dzieci „Canarias Cup” 2022 to 11. edycja. Rozgrywany jest na Teneryfie, największej i zarazem najgęściej zaludnionej spośród Wysp Kanaryjskich. Na powierzchni 2034 km² można odkryć niesamowicie zróżnicowany krajobraz  – wulkaniczne plaże i lasy sosnowe na północy, imponujący masyw wulkanu w centralnej części oraz tętniące życiem kurorty z długimi plażami na południu – wszystko na jednej wyspie. W sercu Teneryfy wznosi się najwyższy szczyt Hiszpanii – Pico de Teide – sięgający 3718 m n.p.m. Około pięciu milionów turystów rocznie odwiedza Teneryfę, najczęściej odwiedzaną wyspę archipelagu. Jest to jedno z najważniejszych miejsc turystycznych w Hiszpanii i na świecie. Wyspa obsługiwana jest przez dwa lotniska, Tenerife-North Airport i Tenerife-South Airport, Teneryfa jest gospodarczym centrum archipelagu.

29.06.-03.07.2022


Środa – 29.06
zakwaterowanie w hotelach, uroczysta kolacja z udziałem trenerów i kapitanów drużyn
Czwartek – 30.06
ceremonia otwarcia, mecze grupowe
Piątek – 01.07
mecze grupowe
Sobota – 02.07
runda Finałowa Playoffów i Finały. Drużyny, które nie dotarły na playoffów mają tego dnia możliwość skorzystania z oferty na różne wycieczki
Niedziela – 03.07
finały, ceremonia zamknięcia turnieju, wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
U19 ur. w 2003, 2004 i 2005 r. (11v11)
U16 ur. w 2006 i 2007 r. (11v11)
U14 ur. w 2008 i 2009 r. (11v11)
U12 ur. w 2010 i 2011 r. (8v8)
U10 ur. w 2012 i 2013 r. (8v8)

Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82.

  Co to za turniej piłki nożnej?

  Turniej piłki nożnej dla dzieci "Canarias Cup" 2022 może się szczycić już ponad 10 letnią tradycją. We wszystkich kategoriach wiekowych tworzone są grupy 4 i 5 zespołowe. Turniej zaczyna się od fazy grupowej, w której mecze obywają się w systemie ligowym. Zespoły sklasyfikowane na dwóch pierwszych miejscach (w niektórych przypadkach trzech) awansują do grupy finałowej rywalizującej o prymat najlepszej drużyny turnieju. Pozostałe zespoły kontynuują swoją przygodę walcząc o najlepszą lokatę  w Pucharze Integracji. Dzięki temu każda drużyna ma zagwarantowane 4 mecze podczas swojego pobytu. Połączenie emocji sportowych z wczasami? Czemu nie! Canarias Cup organizowany jest w niezwykłych okolicznościach przyrody. Wyspy Kanaryjskie same w sobie zapierającej dech w piersiach. Wszędzie wokoło można się natknąć na niespotykaną nigdzie indziej na świecie florę i faunę. Cały turniej rozgrywany jest na nowoczesnych obiektach sportowych. Wszystko to sprawi, że udział Twojej drużyny w tym turnieju piłkarskim stanie się czymś niezapomnianym. Porozmawiaj z naszym ekspertem i otrzymaj pomocne wskazówki i informacje. Sprawdź również inne nasze młodzieżowe turnieje piłki nożnej

  Co na nas czeka?

  Wasza przygoda na Wyspie zacznie się od kolacji w dniu 29.06. i potrwa aż do obiadu w dniu 03.07. podczas którego będziecie się mogli pożegnać z innymi drużynami. W trakcie turnieju powalczycie o nagrody dla swojej drużyny. Dla fanów statystyk dostępna będzie specjalna apka turniejowa, w której Wy i Wasi bliscy będą mogli na bieżąco śledzić Wasze poczynania w turnieju. Wystarczy ją pobrać w appstorze i śledzić swój zespół.

  Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Park Narodowy Teide to wizytówka Teneryfy i najczęściej odwiedzane miejsce na wyspie. Nie bez powodu. Położony w samym sercu wyspy, to największy park na Wyspach Kanaryjskich (ok. 19 ha). Obejmuje niesamowite formacje geologiczne, liczne kratery i stożki wulkaniczne. Tutaj też znajduje się najwyższy hiszpański szczyt – Pico del Teide (3 718 m n.p.m.). Na szczyt warto wjechać kolejką linową – po dotarciu na górę czekają bajeczne widoki na cały archipelag. Od 2007 roku Park Narodowy Teide widnieje na liście UNESCO. Warto! Lago Martianez to słynny kompleks basenowy z wodą morską, wodospadami i fontannami zaprojektowany przez słynnego hiszpańskiego artystę, Cesara Manriqueza, rozciąga się na obszarze 3 hektarów. Całość kompleksu otoczona jest egzotyczną roślinnością oraz wulkanicznymi kamieniami. . Idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny.

  Hotel | 4 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €230

  4 noce | od osoby


  Przedłużenie pobytu

  Cena za dodatkowy dzień

  €50

  1 noc | od osoby


  Rejestracja drużyny

  8 osobowa

  €300

  od drużyny


  Rejestracja drużyny

  11 osobowa

  €350

  od drużyny


  dzieci >2 lata

  za darmo


  dzieci od 2 do 5 lat

  50% rabatu


  Transport

  Transport z lotniska do Hotelu
  Transport z Hotelu na lotnisko
  Transport turniejowy. Przejazdy hotel-mecz-hotel

  do ustalenia z organizatorem


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Wrzesień

  brak turniejów

  Październik

  2022sob08paźAll Daysob15Copa Sant Vicenç 2022HISZPANIAMalgrat de MarROCZNIK:2012 chłopcy,2011 chłopcy,2010 chłopcy,2009 chłopcy,2008 chłopcy,2007 chłopcy,2006 chłopcy,2005 chłopcy,2004 chłopcy,2003 chłopcy

  Pokaż więcej turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  brak turniejów

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów