MEDULIN, Chorwacja


Medulin – Małe miasteczko, dawniej wioska rybacka, położone jest na południu Istrii, około 10 km od Puli. Pula, licząca 82.000 mieszkańców, jest największym miastem Istrii, a jednocześnie gospodarczym i kulturalnym centrum Istrii. Pula jest zawsze warta odwiedzenia ze względu na imponujący amfiteatr i wyjątkową atmosferę. Szczególnie miasto Medulin przyciąga młodych ludzi zróżnicowaną muzyką i promenadą portową z licznymi chorwackimi restauracjami i barami. Wykorzystaj tę piękną okolicę i ciesz się turniejem i Chorwacją na maksa.

04-08.04.2020


Sobota – 04.04.
dzień przyjazdu, przywitanie uczestników, bez meczów
Niedziela – 05.04. 
spotkanie wszystkich drużyn na Starym Mieście w Puli, parada do starożytnego amfiteatru, wielka ceremonia otwarcia turnieju, mecze według harmonogram
Poniedziałek – 06.04.
mecze grupowe, strefa zabawy z piłką przygotowana przez ALLtogether oraz ADIDAS, „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju. W czasie trwania spotkania degustacja typowych regionalnych potraw i napojów, wieczorny pochód z pochodniami dla dzieci i młodzieży
Wtorek – 07.04.
ćwierćfinały, mecze półfinałowe, wycieczki fakultatywne, finały oraz ceremonia zamknięcia turnieju z wręczaniem pucharów
Środa – 08.04.
wyjazd zespołów lub dodatkowy pobytu 3-dniowy

Roczniki


CHŁOPCY
2009 (7v7)
2007 (11v11)
2005 (11v11)
2003 (11v11)

Pliki do pobrania


ROCZNIKI
Chłopcy:
od 2009 (7v7)
od 2007, od 2005, od 2003 (11v11)

CZAS TRWANIA MECZÓW
2009 - 2 x 15 min.
2007, 2005, 2003 – 2 X 20 min.

Ilość meczów gwarantowanych:  4

Ilość drużyn w turnieju:  ok. 40

Data rejestracji drużyn do:  21.02.2020

PROMOCJA:
- Zarejestruj drużynę do 06.01. a jedno miejsce dostaniesz za darmo
- Zarejestruj 25 osób na turniej a jedno miejsce otrzymasz w gratisie

Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  Croatia Trophy to nowy turniej zorganizowany przez NK Uljanik Pula we współpracy z KOMM MIT. Mecze rozgrywane są w niesamowitym regionie, gdzie cieszyć się można dobrą pogodą i gościnnością mieszkańców. Dodatkowy atut to, że turniej jest rozgrywany w kompleksie sportowym z czterema boiskami z trawy naturalnej, położonymi na wybrzeżu Adriatyku i bardzo blisko miejsc noclegowych z pięknym widokiem na morze.

   

  1 osoba za darmo - jeżeli drużyna zarejestruje się przed 06.01.2020 r.
  Dodatkowo każda 25 osoba gratis - niezależnie od terminu rejestracji drużyny.

  Co na nas czeka?

  Wasza przygoda w Chorwacji zacznie się od kolacji w dniu 04.04. i potrwa aż do śniadania w dniu 08.04. Za niewielką dopłatą możecie też wykupić dodatkowe 3 dni pobytu. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce "cennik".

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  Swój udział w turnieju, potwierdziły już drużyny z następujących krajów: Austria, Chorwacja, Niemcy

  Wspomnieliśmy o wakacjach? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Zwiedzanie amfiteatru i zabytkowego centrum Puli. Jednym z symboli Puli jest szósty co do wielkości rzymski amfiteatr na świecie. Jest to najsłynniejsza i najważniejsza atrakcja w mieście. W tym miejscu rozpoczynają i kończą się wszystkie wycieczki krajoznawcze. W tym samym miejscu niegdyś odbywały się walki gladiatorów.

  A może wycieczka łodzią z piknikiem? Zrelaksuj się i ciesz wspaniałą przyrodą. Posłuchaj szumu morza i naciesz się słońcem. Morze Adriatyckie zaprasza by skosztować jego bogactwa. Dla fanów adrenaliny proponujemy wyścigi kartingowe na najdłuższym torze gokartowym w Chorwacji, o długości ponad 1.000 metrów. Po wyścigu można poprawić swoje umiejętności strzeleckie podczas gry w paintballa. Wizyta w Labinie w jednym z najpiękniejszych średniowiecznych starych miast to kolejna fajna atrakcja na naszej liście. Miasto to zostało założone w V wieku. Cofnij się w przeszłość przechodząc przez jej małe uliczki lub wejdź na dzwonnice, z której możesz podziwiać niezwykły widok na półwysep.

  Rejestracja drużyny

  Opłata wpisowa

  €130

  od drużyny


  Ośrodek wczasowy | 3 gwiazdki

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €199

  4 noce | od osoby

  zapytaj o cenę

  7 nocy | od osoby


  Hotel | 4 gwiazdki

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €245

  4 noce | od osoby

  zapytaj o cenę

  7 nocy | od osoby


  Transport

  Cena obejmuje transfer na wszystkie mecze zespołu, transfer na ceremonię otwarcia i wręczenia nagród, transfer do pozostałych lokalizacji wynikających z programu turnieju.

  €19

  od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  brak turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów

  Marzec

  brak turniejów