OMMEN, Holandia


Ommen – jest  miastem hanzeatyckim w dolinie Vecht regionu Salland, który znajduje się w sercu prowincji Overijssel we wschodniej Holandii. Historyczne wzmianki o nazwisku Ommen na początku XII wieku i zostało oficjalnie założone jako miasto w 1248 roku. W 2018 r. gmina liczyła około 18 000 mieszkańców, a jej powierzchnia wynosi 182,01 km2

15.10.-18.10.2019


Czwartek – 15.10.
przyjazd zespołów, spotkania informacyjna z trenerami, ceremonia otwarcia turnieju, mecz otwarcia
Piątek – 16.10.
mecze grupowe, „Resume” – zaproszenie dla jednego z przedstawicieli każdej drużyny na przegląd turnieju. W czasie trwania spotkania degustacja typowych holenderskich potraw i napojów, wycieczki fakultatywne
Sobota – 17.10.
rundy półfinałowe i mecze finałowe, wręczenie nagród, wielka ceremonia zamknięcia “ALLtogether“
Niedziela – 18.10.
wyjazd zespołów w południe

Grupy wiekowe


CHŁOPCY
2012 (7v7)
2010 (7v7)
2008 (7v7)
2006 (11v11)
2004 (11v11)

DZIEWCZYNY
2006 (7v7)
2003 (11v11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  Dutch Super Cup ma przyjemność zaprosić Państwa na 5 edycję. Jest to jeden z najciekawszych turniejów międzynarodowych odbywający się w Holandii o tej porze w roku. Jest zorganizowany dzięki współpracy z władzami miejskimi regionu. Mecze rozgrywane są na boiskach na terenie klubu OZC Ommen. Klubowe szatnie i prysznice mogą być używane przez wszystkich uczestników.

   

  1 osoba za darmo - jeżeli drużyna zarejestruje się przed 06.01.2020 r.

   

  Organizatorem turnieju jest powstała w 1983 roku fundacja KOMM MIT, która jest oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w zakresie piłki młodzieżowej. Od ponad 35 lat fundacja KOMM MIT organizuje międzynarodowe wydarzenia sportowe, głównie w Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Francji i Niemczech. Ponadto w przeszłości zainicjowała i wspierała kilka oddolnych projektów piłkarskich, które są kontynuowane do dziś. Organizator skupia się na turniejach piłkarskich zarówno dla chłopców jak i dziewcząt (od 8 roku życia) i wspiera rozwój amatorskiej piłki nożnej we wszystkich krajach świata, niezależnie od tego, czy należą one do UEFA, czy do krajowej federacji zarejestrowanej w FIFA. KOMM MIT promuje piłkę nożną na najniższym szczeblu i włącza się w inicjatywę pokojowego współistnienia kultur - co roku ponad 1300 drużyn z ponad 30 krajów wraz z trenerami, kompanami, rodzicami, przyjaciółmi i rodzeństwem uczestniczą w młodzieżowych i amatorskich turniejach piłkarskich organizowanych przez KOMM MIT.

  Co na nas czeka?

  Zakwaterowanie znajduje się w parku rozrywki SLAGHAREN w odległości ok. 20 km od Ommen. Można nocować w namiotach „Wigwam deluxe” lub w bungalowach „Hacienda / Domek kowbojski” dla maksymalnie 6 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w sprzęt kuchenny, lodówkę i własne zaplecze sanitarne. Uczestnicy mogą bezpłatnie korzystać z całego parku rozrywki z ponad 40 atrakcjami (z wyłączeniem Aqua Mexicana).

  Lokalizacja turnieju pozwala na odwiedzenie jednej z najbardziej znanych europejskich stolic, Amsterdamu.

  Wspomnieliśmy o wakacjach? No to warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  Witamy w małym i aktywnym mieście Ommen. Pięć odrestaurowanych starych wiatraków, z których dwa wciąż funkcjonują, oraz brzeg rzeki Vechte (w sumie 113 km długości) rysują krajobraz miasta i jednocześnie naszą ideę Holandii. Spacer po mieście Ommen, gdzie liczne małe sklepiki i kawiarnie zapraszają do poruszania się i zabawy, wypożyczania rowerów lub żeglowania wzdłuż rzeki Vechte z kajakiem lub łyżworolkami, o ile nie widzisz swoich chłopców na boiskach OZC Ommen!

  Zespoły są zakwaterowane w parku tematycznym "SLAGHAREN". Wszyscy uczestnicy mogą korzystać z parku tematycznego z ponad 40 darmowymi atrakcjami podczas pobytu.

  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa

  €130

  od drużyny


  Wigwam Delux

  Namiot 5-6 osobowy
  Cena ze śniadaniem

  €140

  3 noce | od osoby


  Wigwam Delux

  Namiot 5-6 osobowy
  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €176

  1 noc | od osoby


  Domek kowbojski

  Domek 5-6 osobowy
  Cena z śniadaniem

  €164

  3 noce | od osoby


  Domek kowbojski

  Domek 5-6 osobowy
  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €200

  3 noce | od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  brak turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów

  Marzec

  brak turniejów