PILSEN, Cechy


Pilzno – miasto w zachodnich Czechach, stolica kraju pilzneńskiego i kraju zachodnioczeskiego. Położone jest w kotlinie, gdzie zbiega się wiele potoków, tworząc rzekę Berounkę. Znane jest przede wszystkim z piwa Pilsner Urquell i zakładów Škoda Transportation.
Powierzchnia miasta wynosi 137,66 km², zamieszkuje je 164 180 osób (gęstość zaludnienia wynosi 1198 osób na kilometr kwadratowy). Powiat Pilzno-miasto jest powiatem grodzkim oraz siedzibą powiatów Pilzno Północ i Pilzno Południe. Od 1 stycznia 2003 powiaty nie są już jednostką podziału administracyjnego Czech.
Warto wiedzieć że herbie Pilzna znajduje się wielbłąd. Zwierzę to było podarkiem, jaki przywieźli ze sobą najemnicy czescy walczący w bitwie pod Grunwaldem. Był to jeden z wielbłądów, które Władysław II Jagiełło otrzymał od swych sojuszników: księcia Witolda i Dżalala ad-Dina.

11.06.-14.06.2020


Czwartek – 11.06.
przyjazd zespołów, odprawa z trenerami, wielka ceremonia otwarcia
Piątek – 12.06.
mecze grupowe według harmonogram, wycieczki / zwiedzanie
Sobota – 13.06.
mecze grupowe według harmonogram, wycieczki / zwiedzanie
Niedziela- 14.06.
mecze finałowe, wręczenia nagród, ceremonia zamknięcie turnieju, wyjazd zespołów

Roczniki


CHŁOPCY
2011 (7v7)
2010 (7v7)
2009 (7v7)
2008 (9v9)
2007 (9v9)
2006 (11v11)
2005 (11v11)
2003 (11v11)
2001 (11v11)

Pliki do pobrania


Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  SOCCACUP Pilsen to międzynarodowy młodzieżowy turniej piłkarski, przyjazny dla całych rodzin. Turniej corocznie organizowany jest w historycznym mieście Pilzno.

   

  Miejsce dla jednego trenera w gratisie.
  Za każde 25 osób zarejestrowanych na turnieju otrzymasz jedno miejsce w gratisie (przy 50 osobach 2 miejsca za darmo itd.)

  Co na nas czeka?

  Wszystkim uczestnikom turnieju przysługuje pełne wyżywienie  (począwszy od kolacji w piątek i kończąc z śniadaniem w poniedziałek). W zależności od potrzeb do wyboru są różne opcje zakwaterowania (w różnych kategoriach cenowych). Organizator turnieju przewidział uroczystą ceremonię otwarcia oraz spotkanie techniczne z przedstawicielami wszystkich drużyn, celem potwierdzenia dokładnych zasad turnieju. Wszyscy zawodnicy i trenerzy zostaną wyposażeni w specjalną broszurę turniejową. Długość trwania meczów jest dopasowany do grupy wiekowej piłkarek i piłkarzy. Mecze będą sędziowane przez oficjalnych sędziów, a nad zdrowiem zawodników czuwać będzie specjalna pomoc medyczna. Podczas meczów organizator przewidział również wody dla zawodniczek i zawodników. Po zakończeniu turnieju odbędzie się ceremonia wręczania nagród podczas której wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają medale. Cztery najlepsze drużyny z każdej kategorii wiekowej otrzymają trofea.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  W turnieju bierze udział maksymalnie 32 do 40 drużyn. Zespoły te pochodzą głównie z Chorwacji, Włoch, Austrii, Szwajcarii i Niemiec.

  Co jeszcze możecie nam zaoferować?

  Zniżka grupowa: na każde 25 płatnych uczestników jedno darmowe miejsce (26. osoba jedzie za darmo)
  Zniżki dla zwycięzców: Zwycięzca w każdej grupie wiekowej otrzyma voucher o wartości 250 euro, który może być zrealizowany na dowolny turniej lub obóz szkoleniowy w 2019 r. (dotyczy tylko rezerwacji co najmniej 25 osób).

  Wspomnieliśmy o tym, że jest to turniej niezwykle przyjazny dla całych rodzin? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  SOCCACUP Pilsen to międzynarodowy młodzieżowy turniej piłki nożnej z rodzinnym charakterem w czwartym co do wielkości mieście Republiki Czeskiej.
  Wyraźnym atutem jest doskonała lokalizacja turnieju, zaledwie 70 kilometrów od granicy bawarsko-czeskiej.
  Jak również dobre połączenie z autostradą. Dlatego też cel ten jest szczególnie odpowiedni dla stowarzyszeń z Niemiec Wschodnich,Bawaria, Austria oraz Polska.

  Rejestracja drużyny

  Opłata startowa

  €195

  od drużyny


  Hotel 3*

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €149

  3 noce | od osoby


  Hotel 3*

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €169

  3 noce | od osoby


  Hotel 4*

  Cena ze śniadaniem i kolacją

  €159

  3 noce | od osoby


  Hotel 4*

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €179

  3 noce | od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  brak turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów

  Marzec

  brak turniejów