Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje piłkarskie w Niemczech

W naszej ofercie znajdziesz różne turnieje piłkarskie w Niemczech. Jeżeli chcesz podażać śladami Roberta Lewandowskiego wybierz Munich Summer Cup, który co roku jest organizowany na przedmieściach Monachium. W naszej ofercie znajdziesz również inne turnieje pilkarskie w Niemczech. Kliknij w jeden z obrazków poniżej i zapoznaj się ze szczegółową ofertą konkretnego turnieju. Jezeli szukasz turnieju piłkarskego w innnym kraju skorzystaj z wyszukiwarki w kalendarzu turniejów.

Turnieje piłkarskie w Niemczech słyną z perfekcyjnej organizacji oraz międzynarodowej atmosfery. W turniejach w Niemczech biorą udział drużyny z całego świata.

Do wyboru są różne opcje zakwaterowania w różnych kategoriach cenowych, w obozach namiotowych, na kempingach, w ośrodkach wczasowych czy też w hotelach. Nie samym turniejem będziesz żył.  Idealnym pomysłem na rozrywkę pomiędzy zmaganiami będzie wizyta na meczu niemieckiej Bundesligi. Sprawdź aktualny kalendarz meczów Bundesligi i zarezerwuj bilety dla całej drużyny.

Stadiony Bundesligi słyną z niesamowitej atmosfery i bezpieczeństwa. Również program wokół całego meczu jest bardzo bogaty w atrakcje. Na stadionach jest bardzo szeroka oferta gastronomiczna, a sklepy klubowe słyną z bardzo szerokiego asortymentu gadżetów dla każdego fana piłki nożnej. Taka wizyta będzie niezapomnianym wspomnieniem dla każdego fana piłki nożnej. Warto też wspomnieć, że każdy stadion piłkarski w  Niemczech jest bardzo dobrze skomunikowany. Można do nich dotrzeć w dogodny sposób nezpiecznym i wszechobecnym transportem publicznym. Niemcy stoją piłką nożną. U naszych zachodnich sąsiadów zarejestrowanych jest ponad 28 000 klubów.
Kultura piłkarska i tradycje z tym związane są w Niemczech bardzo głęboko zakorzenione. W każdym mniejszym lub większym mieście funkcjonuje kilka klubów piłkarskich. Reprezentacja Niemiec jest czołową drużyną na świecie, która 4 razy była mistrzem świata, 4 razy wicemistrzem Świata, 3 razy zdobyła brązowy medal. Mistrzostwo Europy Niemcy zdobyli 3 razy. Natomiast dwukrotnie byli wicemistrzami starego kontynentu.

Te sukcesy wynikają w dużej mierze z bardzo systematycznej pracy z młodzieżą. Poziom niemieckich drużyn młodzieżowych jest niezwykle wyrównany. Warto zmierzyć swoje siły na tle nie tylko niemieckiej myśli szkoleniowej, ale również drużyn z innych krajów, które tradycyjnie uczestniczą w międzynarodowych turniejach piłkarskich w Niemczech.

Nie zwlekaj i sprawdź poniżej szeroką ofertę na turnieje piłkarskie w Niemczech.

KRAJ

ROCZNIK

MIESIĄC

CENA (EUR)

KATEGORIA

zastosuj filtry

Kwiecień

2024pon29kwiAll Dayśro01majGerman Football Festival 2024Niemcy

Maj

2024pią10majAll Daynie12Bayern Cup 2024 – Augsburg – Mini-EMNiemcy

2024pią10majAll Daynie12Weser Cup – Bremen – Mini MŚ 2024Niemcy

Czerwiec

2024pią14czeAll Daynie16Saale Cup Jena 2024Niemcy

2024pią21czeAll Daynie23Beachsoccer Cup Cuxhaven 2024Niemcy

2024pią21czeAll Daynie23Beachsoccer Cup Warnemünde 2024Niemcy

Lipiec

2024pią05lipAll Daynie07Ostsee Cup 2024Niemcy

2024pon22lipAll Daypią26Laola Cup 2024Niemcy