BENIDORM, Hiszpania


Benidorm – miasto i gmina we wschodniej Hiszpanii, we wspólnocie autonomicznej Walencja(prowincji Alicante)

Zlokalizowany na wybrzeżem Morza Śródziemnego, w środkowej części Costa Blanca, 44 km od centrum Alicante i 55 km od portu lotniczego Alicante.

Jeden z największych i najpopularniejszych kurortów turystycznych w Hiszpanii. W latach 1963–2014 w mieście wybudowano aż 46 wieżowców.  Często nazywane BeniJork

30.06.-06.07.2019


Niedziela – 30.06.
przyjazd drużyn, kontrola wieku, zakwaterowanie
Poniedziałek – 01.07.
mecze grupowe, oficjalne zdjęcia drużynowe, wielka ceremonia otwarcia turnieju
Wtorek – 02.07.
mecze grupowe cały dzień, wycieczki
Środa – 03.07.
mecze grupowe cały dzień, mecz trenerów(21:30)
Czwartek – 04.07.
rozpoczęcie fazy Playoffów, kolacja z przedstawicielami drużyn i Burmistrz miasta
Piątek – 05.07.
dalsza część fazy PlayOff, mecze finałowe niektórych grup wiekowych, Impreza Futbolu(21:00)
Sobota – 06.07.
Finały pozostałych grup wiekowych, wręczanie nagród, wyjazd drużyn

Roczniki


CHŁOPCY
2012 (8v8)
2010 (8v8)
2009 (8v8)
2008 (8v8)
2007 (11v11)
2006 (11v11)
2005 (11v11)
2004 (11v11)
2003 (11v11)
2001 (11v11)
DZIEWCZYNY
2008 (8v8)
2006 (11v11)
2004 (11v11)
2001 (11v11)

Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Co to za turniej?

  Liczba drużyn oraz różnorodność ich pochodzenia sprawia, że COSTA BLANCA CUP jest turniejem młodzieżowym, w którym jego uczestnicy mają możliwość przeżyć nie tylko niezwykłe sportowe emocje, ale również poznać różnorodność kultur, narodowości, ras i religii. To właśnie sport, w tym przypadku piłka nożna, staje się przekaźnikiem podstawowych wartości dla rozwoju osobistego młodych uczestników. Wszystko to, wraz z promocją sportu jako środka do promowania zdrowego stylu życia wśród młodzieży, określa istotę COSTA BLANCA CUP. Ciesz się wakacjami i uprawiaj swój ulubiony sport i zaproponuj swoim zawodnikom nagrodę za ich wysiłek w ciągu roku

  Co na nas czeka?

  Organizatorzy turnieju oferują zakwaterowanie w różnych kategoriach cenowych, z pełnym wyżywieniem. Co ważne w kosztach za zakwaterowanie jest już zawarta opłata rejestracyjna (tzw. wpisowe) dla drużyny. Organizator zapewnia również opiekę medyczną oraz wodę pitną podczas meczów. Każdy zespół przed rozpoczęciem turnieju otrzyma spersonalizowaną teczkę z najważniejszymi informacjami o turnieju, regulaminie turnieju i zakwaterowaniu. Podczas turnieju będą też robione oficjalne zdjęcia drużynowe. Uczestnicy turnieju - niezależnie od osiągniętego wyniku - otrzymają dyplom pamiątkowy. Wszystkie drużyny mają darmowy wstęp na finały, wydarzenia towarzyszące oraz ceremonie otwarcia i zamknięcia turnieju. Dla najlepszych drużyn przygotowane są trofea i medale dla mistrzów oraz wicemistrzów w każdej kategorii wiekowej. Zawodnicy będą też indywidualnie wyróżniani, a dla najlepszego gracza w finale każdej kategorii wiekowej czeka trofeum. Warto też wspomnieć o specjalnej aplikacji Benidorm Cup, którą można pobrać w Appstorze i i dzięki której na bieżąco będzie można śledzić rezultaty. W trakcie turnieju organizowana jest specjalna loteria w której szczęśliwa drużyna może wygrać nagrodę pieniężną.

  Z jakimi drużynami będziemy grali?

  W edycji 2019 wezmą udział drużyny z następujących krajów: Anglia, Argentyna, Australia, Brazylia, Kanada, Chiny, Egipt, Hiszpania, Finlandia, Francja, Meksyk, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Rosja, RPA,  Szwecja, Singapur, USA, Włochy

  Co jeszcze możecie nam zaoferować oprócz turnieju i niezapomnianych wakacji?

  Chcąc przedłużyć swój pobyt możecie to zrobić po preferencyjnych stawkach. W ten sposób w atrakcyjnej cenie połączycie turniej z integracją klubową lub z wczasami rodzinnymi.

  Będziecie mogli też udoskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych hiszpańskich trenerów. Dla chętnych proponujemy treningi techniczne, zarówno dla całych drużyn jak i indywidualne zajęcia. Na trenerów czekają w tym czasie staże trenerskie w Benidorm, Walencji oraz Alicante. W trakcie turnieju zostanie zorganizowana dla drużyn loteria w której drużyny będą mogły wygrać atrakcyjną nagrodę pieniężną. Obok turnieju piłkarskiego równolegle jest organizowany turniej eSport (FIFA 2019)

  Wspomnieliśmy o wakacjach? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

  W mieście znajdują się trzy piaszczyste i liczące łącznie 5 km długości plaże: Playa de Poniente, Playa de Levante i Playa de Mal Pas. Za sporą atrakcję uważa się również trzy parki rozrywki: TerraMítica, Aqualandia i Mundomar.

  2 mile morskie od portu znajduje się wyspa Benidorm, która z uwagi na zróżnicowane dno przy brzegach i interesujące gatunki ryb, uczęszczana jest przez płetwonurków.

  Szkoła

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €276

  6 nocy | od osoby


  Rezydencja

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €370

  6 nocy | od osoby


  Hotel | 3 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €379

  6 nocy | od osoby


  Bungalow

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €456

  6 nocy | od osoby


  Hotel | 4 gwiazdki

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €456

  6 nocy | od osoby


  Rejestracja drużyny

  w cenie zakwaterowania


  Transport

  Odbiór z miejsca przyjazdu (lotnisko, dworzec kolejowy, port) i transfer do miejsca zakwaterowania. Transfer na oficjalne mecze, do parków rozrywki (wejście dodatkowo płatne) lub atrakcji turystycznych. Odbiór z miejsca zakwaterowania i transfer do miejsca wyjazdu (lotnisko, dworzec kolejowy, port)

  €60

  7 dni | od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy