CASCAIS, Portugalia


Cascais – jest tak blisko ciebie, jak doznania, które chcesz przeżyć. Bliskość morza pozwala każdemu cieszyć się pięknymi plażami wzdłuż całego wybrzeża Cascais, łącząc wspaniałą pogodę o tej porze roku. Zaledwie 20 km od Lizbony i międzynarodowego lotniska, region zapewnia doskonałą sieć transportową wzdłuż wybrzeża, która może prowadzić do historycznego centrum Lizbony, która jest stolicą Portugalii i jednym z najstarszych i najbardziej interesujących miast europejskich.

Podążając za linią brzegową, znajdziesz region o niezwykłym bogactwie, który zaczyna się od rzeki Tejo i rozciąga się od plaży Carcavelos do plaży Guincho, z tłem Parku Przyrodniczego Sintra-Cascais w całej swojej okazałości.

06.04-10.04.2020


Sobota – 04.04.
Akredytacja dla lokalnych zespołów
Niedziela – 05.04.
Dzień przyjazdu, żadnych meczów nie rozegranych.
Program posiłków rozpoczyna się od kolacji w godzinach 18:45h – 21:45h.
Poniedziałek – 06.04.
Rozpoczęcie mecze grupowe
Wtorek – 07.04.
Czas wolny na plażę, zwiedzanie stadionu i wypoczynek.
Mecz gwiazd o 20:00 w salezjanos.
Środa – 08.04.
Mecze finałowe w fazie grupowej.
Rozpoczyna się faza playoff.
Mecz liderów o 20:30h w Salezjanos.
Czas wolny na plażę, zwiedzanie stadionu i wypoczynek.
Czwartek – 09.04.
Etap playoff.
Srebrny finał playoff.
Złote finały playoff Cat Z, A, B, C i D.
Piątek – 10.04.
Finały Playoff Gold Finals – Boys E, F, G i Cat H.
Ostatni posiłek (lunch) podawany jest w miejscu, gdzie rozegrany zostanie finał .
Ceremonia wręczenia nagród.

Roczniki


CHŁOPCY
2012 (7v7)
2011 (7v7)
2010 (7v7)
2009 (7v7)
2008 (7v7)
2007 (11v11)
2006 (11v11)
2005 (11v11)
2004 (11v11)

Jesteś zainteresowany tym turniejem?

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

  Turniej

  IberCup jest jednym z największych i najbardziej międzynarodowych turniejów piłki nożnej dla młodzieży na świecie. Biorąc w nim udział masz szansę zagrać przeciwko najlepszym klubom i akademiom piłkarskim. Turnieje organizowane są obecnie na trzech kontynentach w  pięciu krajach. Każda uczestnicząca drużyna zagra 4 mecze gwarantowane. W fazie kwalifikacyjnej drużyny rywalizują ze sobą w systemie ligowym. Po fazie kwalifikacyjnej następuje podział na grupę złotą i grupę srebrną. W grupie złotej swoje zmagania o tytuł najlepszej drużyny w swojej kategorii wiekowej kontynuować będą drużyny z dwóch pierwszych miejsc swojej grupy. Pozostałe drużyny będą walczyć o prymat najlepszej drużyny w grupie srebrnej.

  Oferta zawiera

  Drużyny mogą liczyć na pełne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja) od kolacji 06.04. do obiadu 10.04. podczas którego będziecie się mogli jeszcze raz zachwycić portugalskimi smakołykami. W trakcie turnieju będziecie mieli okazje powalczyć o nagrody dla swojej drużyny, a najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni indywidualnie. Dla fanów statystyk dostępna będzie specjalna Appka turniejowa, w której Wy i Wasi bliscy będą mogli na bieżąco śledzić Wasze poczynania w turnieju. Wystarczy ją pobrać w Appstorze i śledzić swój zespół. W trakcie trwania zawodów będziesz mógł na bieżąco śledzić wyniki we wszystkich meczach, statystyki zawodników, rankingi drużyn i zawodników oraz dowiedzieć się np. kto został piłkarzem meczu.

  Dodatkowe usługi

  Istnieje też możliwość poniesienia swojego poziomu sportowego poprzez indywidualne treningi techniczne zawodników lub treningi grupowe dla całej drużyny.

  Drużyny

  Przewiduje się, że w turnieju weźmie udział ponad 300 drużyn z Australii, Portugalii, Hiszpanii, Belgii, Brazylii, Kanady, Szwajcarii, Niemiec, Danii, Anglii, Włoch ... jak Werder Bremen, CD Leganés, Club Atlético de Madrid, Deportivo da Coruña, Getafe CF, Real Betis Balompié, Real Madrid CF, Blackburn Rovers FC, Juventus FC, Yokohama Marinos, FC Porto, SL Benfica, Aberdeen FC m.i.

  Atrakcje turystyczne w pobliżu

  Oprócz niezapomnianych sportowych emocji na uczestników turnieju czeka mnóstwo atrakcji. Jest ich tak wiele, że nie sposób o wszystkich napisać. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego programu. Dla każdego coś znajdziemy. Polecamy wizytę na stadionach dwóch najlepszych klubów piłkarskich w Lizbonie, czyli stadionach Benfiki oraz Sportingu Lizbona. Wychowankiem tego ostatniego klubu jest Cristiano Ronaldo. Dla osób uduchowionych polecamy natomiast wizytę w sanktuarium w Fatimie. Pani adrenaliny i sportów wodnych powinni natomiast skorzystać z lekcji surfowania lub zawodów kartingowych na jednym z najlepszych torów w Europie

  Rejestracja drużyny (7v7)

  Opłata wpisowa

  €600


  Rejestracja drużyny (11v11)

  Opłata wpisowa

  €850


  Szkoła

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €270

  5 noce | od osoby

  Dodatkowa noc w Szkoły

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €30

  1 noc | od osoby


  Hostel lub Bungalow

  Cena z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja)

  €360

  5 noce | od osoby

  Dodatkowa noc w Hostelu lub Bungalow

  Cena z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja)

  €70

  1 noc | od osoby


  Hotel

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €460

  5 noce | od osoby


  Dodatkowa noc w Hotelu

  Cena z pełnym wyżywieniem
  (śniadanie, obiad, kolacja)

  €95

  1 noce | od osoby


  Transport

  W cenie jest transport drużyny na terenie Salou.
  Transport za osoby towarzyszące dodatkowo płatny (25 EUR/osoba).
  Transport z lotniska do hotelu jest dodatkowo płaty. Cena zależy od wybranego lotniska.
  Transport do Port Aventura i powrót do hotelu kosztuje 10 EUR/osoba

  w cenie

  5 dni | od osoby


  Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.

  Październik

  brak turniejów

  Listopad

  brak turniejów

  Grudzień

  2021pon27gruAll Dayśro29Leipzig Indoor Trophy 2021NiemcyLipskROCZNIK:2010 chłopcy,2008 chłopcy,2006 chłopcy,2004 chłopcy

  Styczeń

  brak turniejów

  Luty

  brak turniejów

  Marzec

  brak turniejów