Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

ALANYA, Turcja

Alanya słunie z tego, że wiele polskich i europejskich klubów wybiera się tu na zimowe zgrupowania. Znajduje się on na południowym wybrzeżu Turcji nad Morzem Śródziemnym. Turystyka zaczęła się rozwijać w tym rejonie szczególnie po 1958 roku, a dzięki przełomowi który rozpoczął się w latach 80. XX wieku, miasto przybrało swoją obecną formę. Dzięki ciepłemu klimatowi jest miejscem wielu wydarzeń sportowych i kulturalnych.
Bliskość gór Taurus od morza powoduje, że mgła i tęcza występują przez większość poranków. Średnia roczna temperatura wody morskiej w Alanyi wynosi 22 °C (średnia w sierpniu 30 stopni).
Jedną z ważniejszych imprez sportowych w mieście są zawody triathlonowe, rozpoczynające się co roku w październiku na plaży Keykubat. Kolejnym międzynarodowym wydarzeniem jest europejski turniej siatkówki plażowej na słynnej na całym świecie plaży Kleopatra (Damlataş). W różnych prywatnych i publicznych częściach miasta znajdują się obiekty na świeżym powietrzu do uprawiania sportów amatorskich, takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, piłka ręczna i siatkówka plażowa. Ponadto w centrum miasta, niedaleko pomostu, znajduje się strefa festiwalowa i organizacyjna ze sportami deskorolkowymi, skateboardowymi i BMX.

Niedziela- 22.03.
przyjazd zespołów, zakwaterowanie w hotelu 5-gwiazdkowym
Poniedziałek – 23.03.
mecze grupowe według harmonogramu
Wtorek – 24.03.
mecze grupowe według harmonogramu
Środa – 25.03.
mecze grupowe według harmonogramu
Czwartek – 26.03.
play-offy, finały, wręczenia nagród, ceremonia zamknięcia turnieju
Piątek – 27.03.
wyjazd zespołów

CHŁOPCY
2012 (5v5)
2011 (5v5)
2010 (7v7)
2009 (7v7)
2008 (9v9)
2007 (11v11)
2006 (11v11)
2005 (11v11)

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

Co to za turniej?

Turkish Holiday to młodzieżowy międzynarodowy turniej piłki nożnej, przyjazny dla całych rodzin. Turniej corocznie organizowany jest w w marcu w okolicach tureckiego miasta Alanya, leżącego nad Morzem Śródziemnym. Mecze odbędą się na naturalnych boiskach trawiastych w Turkler. Z dumą informujemy, iż z roku na rok turniej się rozwija i przyciąga coraz to więcej drużyn piłkarskich.

UWAGA – Trener jedzie za darmo !!!

Poczuj się jak drużyna z Ekstraklasy i pojedź na zimowe zgrupowanie do Turcji, połączone z międzynarodowym turniejem dla drużyn młodziezowych. Zakwaterowanie w 5 gwiazdkowym hotelu z opcją ALL INCLUSIVE. To będzie dla Twojej drużyny niezapomniany obóz piłkarski.

Co na nas czeka?

Pierwszego dnia po przyjeździe do Turcji organizator turnieju przewidział spotkanie techniczne z przedstawicielami wszystkich drużyn, celem przedstawienia dokładnych zasad turnieju. Wszystkim uczestnikom turnieju przysługuje pełne wyżywienie w 5-gwiazdkowym hotelu. Obsługa hotelowa zaspokaja wymagania klientów mając doświadczenie w zakwaterowaniu drużyn sportowych. Hotele oferują idealne warunki i mają takie udogodnienia jak kryte / odkryte baseny, centra spa, siłownie, boiska do piłki nożnej, wyposażone sale konferencyjne itp. Długość trwania meczów jest dopasowana do grupy wiekowej piłkarzy. Mecze będą sędziowane przez oficjalnych sędziów, a nad zdrowiem zawodników czuwać będzie specjalna pomoc medyczna. Podczas meczów organizator przewidział również darmową wodę mineralną dla zawodników. Po zakończeniu turnieju odbędzie się ceremonia wręczania nagród podczas której wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają medale a najlepsi trofea.

Z jakimi drużynami będziemy grali?

W turnieju bierze udział około 64 drużyn. Bardziej znane zespoły uczestniczące w poprzednich latach: Nottingham Forest, Red Bull Salzburg, Steaua Bucharest, Crvena Zvezda, Vardar Skopje, Radnicki Niş, CSKA-Sofia, Lokomotiv Sofia, Levski Sofia, Legia Warszawa, Galatasaray i wiele innych z Rumunii, Turcji, Serbii, Macedonii, Czarnogóry, Rosji, Kazachstanu i Bułgarii.
Będzie nam miło, jeśli dołączysz do kolejnych rozgrywek piłkarskich w Turcji!

 

Wspomnieliśmy o tym, że jest to turniej niezwykle przyjazny dla całych rodzin? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

Alanya to nadmorska miejscowość na południowym wybrzeżu Turcji. Klimat śródziemnomorski, atrakcje przyrodnicze i dziedzictwo historyczne sprawiają, że Alanya jest popularnym celem turystyki i odpowiada za 9% tureckiego sektora turystyki i 30% zagranicznych zakupów nieruchomości w Turcji. Przez cały rok w Alanyi odbywają się imprezy sportowe i festiwale kulturalne.
Na półwyspie stoi Zamek Alanya, cytadela z czasów Seldżuków z 1226 r. Większość najważniejszych zabytków miasta znajduje się w zamku i wokół niego. Stare mury miejskie otaczają znaczną część wschodniego półwyspu i można do nich wchodzić. Wewnątrz murów znajdują się liczne zabytkowe wille, dobrze zachowane przykłady klasycznego okresu architektury osmańskiej.
Kızıl Kule (Czerwona Wieża) to budynek o wysokości 33 m. z cegły, stojący w porcie pod zamkiem i zawierający miejskie muzeum etnograficzne.
Od czasu zbudowania pierwszego nowoczesnego motelu w 1958 roku, hotele ścigały się by zaspokoić napływ turystów.
Ciekawym miejscem jest Jaskinia Damlataş, z wyjątkowym mikroklimatem o średniej temperaturze 22 °C i wilgotności 95%. Jest dostępna po zachodniej stronie półwyspu, szlakiem z plaży Damlataş.
Turystów przyciąga w te okolice ciepła pogoda, piaszczyste plaże, dostęp do zabytków Antalyii, wyśmienita kuchnia oraz relatywnie niskie ceny.

 

Rejestracja drużyny

Opłata startowa

€90

od drużyny

Hotel 5*

Cena z All Inclusive

€185

5 nocy | od osoby

Hotel 5*

Cena z All Inclusive

€210

5 nocy | od osoby | pokój dwuosobowy dla rodziców lub opiekunów

Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.