Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Beachsoccer Festival Warnemünde 2024

2024pią16sieAll Daynie18Beachsoccer Festival Warnemünde 2024Niemcy

Beachsoccer Festival Warnemünde to turniej pozwalający cieszyć się plażą i sportową rywalizacją na piasku. Nie czekaj, zarejestruj swoją drużynę już teraz!

opis turnieju

Turniej Piłki Plażowej Beachsoccer Festival Warnemünde 2024
Beachsoccer czyli piłka plażowa to nowa pozycja w naszej ofercie. Trzy dni turnieju, plaży i zabawy. Przeżyj wyjątkowy weekend w Warnemünde! Dołącz do nas i przeżyj wyjątkową atmosferę jako drużyna podczas turnieju piłki plażowej Beachsoccer Festival w Warnemünde. Turniej Beachsoccera trwa od 16 do 18 sierpnia 2024! Lokalizacja nieprzypadkowa. Odwiedź najszerszą plażę Morza Bałtyckiego w Meklemburgii-Pomorzu Przednim. Plaża ta zachwyca nie tylko rozmiarami , ale również drobnoziarnistym piaskiem, który zapewni idealne warunki do gry. Oprócz wspaniałej atmosfery na stadionie do Beachsoccera, również fantastyczne zachody słońca podczas codziennych imprez na plaży zapewnią niezapomniane chwile Waszemu zespołowi. Do dyspozycji drużyn jest też bogaty program poza boiskiem oraz na specjalnych stacjach zabaw organizatorów turnieju.

Rocznik (liczba zawodników na boisku) – czas trwania meczu
Chłopcy:
U13 | 2012 i młodsi – 2x10min
Dziewczyny:
WU15 | 2010 i młodsze – 2x10min
Planowana liczba meczów: min. 4-5

Promocja:
Zapraszamy dwie drużyny, jedną dla chłopców i jedną dla dziewcząt.
Zaproszenie obejmuje:
– 10 zawodników + 2 trenerów w namiotach na 2 noce
– 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje
– Turniej i program zgodnie z kalendarzem imprezy.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Termin

Sierpień 16 (Piątek) - 18 (Niedziela)

Lokalizacja

Warnemünde