Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
idealny pomysł na
męski wypad
Basen
odpoczynek w basenie
plaża
relaks na plaży
plaża
emocje na boisku

Idealny pomysł na męski wyjazd

Męski wyjazd nigdy nie był taki łatwy!

Zbierz przyjaciół na męski wyjazd i przeżyj niezapomniane chwile, o których będziesz opowiadał swoim wnukom. Męskie wyjazdy często kojarzone są z wieczorami kawalerskimi lub wyjazdami na ryby. Do tego morze alkoholu i kac morderca na kilka dni. Nie wspominając już o gniewie żony. Nie musi tak być. Mamy dla Ciebie zupełnie inną propozycję na męski wyjazd.

Chcesz przeżyć niezapomniany weekend z chłopakami? Zbierz ekipę i pojedź na kilka dni do słonecznej Hiszpanii. Czekają na Was hotele 3 lub 4 gwiazdkowe, słoneczne plaże, sangria i idealnie przygotowane boiska piłkarskie. Oferujemy Wam niezapomniany męski wyjazd połączony ze sportowymi emocjami, który zintegruje Waszą pakę raz na zawsze w naprawdę zabawnej i niezapomnianej atmosferze.

My załatwimy wszystko za Ciebie

Bez urazy Panowie, spójrzmy prawdzie w oczy, ale wielu z nas nie lubi planować podróży. Co prawda większość z nas jest zapalonymi podróżnikami, ale z różnych przyczyn te przeważnie nasze piękniejsze połowy biorą na siebie obowiązek podejmowania decyzji i planowania podróży. U nas również niczego nie musisz planować. My zrobiliśmy to już za Ciebie. Wystarczy, żebyś zarezerwował bilet lotniczy i miał wolny na początku czerwca. Zbierz wszystkich swoich kumpli na męski wyjazd do Hiszpanii.

Ostatnie dwa lata nie sprzyjały męskim wyjazdom, a te z biegiem lat nie stają się łatwiejsze. Teraz, podróżowanie jest znowu możliwe i nie ma już wymówki, aby odkładać to na później. Zbierz swoją drużynę i wyruszcie razem na podbój świata.

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Grasz z kolegami w lidze biznesu? Liga szóstek to dobrze znane Tobie pojęcie? A może od lat planujesz zarejestrować drużynę, ale zawsze czegoś brakowało? Mamy dla Was idealny bodziec. Wspaniały turniej piłkarski na zwieńczenie sezonu. Zwołaj ekipę, zacznij regularnie grywać w piłkę nożną i zgłoś się do nas na niezapomniany męski wypad. Wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Z czym kojarzy Ci się męski wypad? Wędkowanie i morze alkoholu? Nic bardziej mylnego. My proponujemy słoneczne plaże, owoce morza i turniej piłkarski na wspaniale przygotowanych boiskach piłkarskich.

Reflektujesz na partyjkę w golfa z całą ekipą? Lubisz nurkować? A możesz poszukasz adrenaliny w parku rozrywki? Turnieje piłkarskie dla drużyn z ligi szóstek lub amatorskich drużyn, które oferujemy na naszej stronie to coś więcej niż męski wypad. Połącz męski wyjazd ze zmaganiami sportowymi i poznaj nowe pasje. Bez jaj, ale ten wyjazd może zmienić Twoje życie.

Liga szóstek trampoliną do męskiego wypadu

Grywasz co weekend z kolegami w różnych amatorskich rozgrywkach piłki nożnej? Liga szóstek czy liga biznesu zrobiła się dla Was już za ciasna? Szukacie ciekawych międzynarodowych turniejów piłkarskich dla amatorów? Tworzycie amatorską drużynę piłki nożnej i chcielibyście spróbować swoich sił w zagranicznym turnieju piłkarskim dla drużyn amatorskich? Mamy coś dla Was 😉

Stale rozszerzamy naszą ofertę o wyjazdy dla seniorskich drużyn piłkarskich, a w szczególności o zagraniczne wyjazdy dla amatorskich drużyn piłkarskich. Śledź naszą stronę na bieżąco. 

Sprawdź inne nasze turnieje

Nie znalazłeś tu nic ciekawego? Sprawdź inne nasze turnieje. Dla jakiej drużyny szukasz turnieju? Niektóre turnieje są mieszane, więc mogą wystąpić w różnych kategoriach. Turnieje amatorskie są przeznaczone dla drużyn 18+ lub 35+

Chcesz pogadać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *