Idealny pomysł na męski wypad

męski wypad męskie wyjazdy wyjazdy sportowe dla dorosłych piłka nożna amatorska tanie podróżowanie turnieje piłkarskie turnieje piłki nożnej turniej

Męskie wyjazdy nigdy nie były takie łatwe

Zbierz przyjaciół na męski wypad i przeżyj niezapomniane chwile o których będziesz opowiadał swoim wnuków. Męskie wyjazdy często kojarzone są z wieczorami kawalerskimi lub wyjazdami na ryby. Do tego morze alkoholu i kac morderca na kilka dni. Nie wspominając już o gniewie żony. Nie musi tak być. Mamy dla Ciebie zupełnie inną propozycję na męski wypad.

Chcesz przeżyć niezapomniany weekend z chłopakami? Zbierz ekipę i pojedź na kilka dni do słonecznej Hiszpanii. Czekają na Was hotele 3 lub 4 gwiazdkowe, słoneczne plaże, sangria i idealnie przygotowane boiska piłkarskie. Oferujemy Wam niezapomniany męski wypad połączony ze sportowymi emocjami, który zintegruje Waszą pakę raz na zawsze w naprawdę zabawnej i niezapomnianej atmosferze.

My załatwimy wszystko za Ciebie

Bez urazy Panowie, spójrzmy prawdzie w oczy, ale wielu z nas nie lubi planować podróże. Co prawda większość z nas jest zapalonymi podróżnikami, ale z różnych pprzyczyn te przeważnie nasze piękniejsze polowy biorą na siebie obowiązek podejmowania decyzji i planowania podróży. U nas również niczego nie musisz planować. My zrobiliśmy to już za Ciebie. Wystarczy żebyś zarezerwował bilet lotniczy i miał wolny weekend w czerwcu 2022. Zbierz wszystkich swoich kumpli na meski wypad do Hiszpanii.

Ostatnie dwa lata nie sprzyjały męskim wyjazdom, a te z biegiem lat nie stają się łatwiejsze. Teraz, podróżowanie jest znowu możliwe i nie ma już wymówki, aby odkładać to na później.Zbierz swoją drużynę i wyruszcie razem na podbój świata.

Męski wypad do Hiszpanii na zwieńczenie sezonu

Grasz z kolegami w lidze biznesu? Liga szóstek to dobrze znane Tobie pojęcie? A może od lat planujesz zarejestrować drużynę, ale zawsze czegoś brakowało? Mamy dla Was idealny bodziec. Wspaniały turniej piłkarski na zwieńczenie sezonu. Zwołaj ekipę, zacznij regularnie grywać w piłkę nożną i zgłoś się do nas na niezapomniany męski wypad. Wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Męskie wyjazdy nigdy nie były takie proste

męski wypad męskie wyjazdy liga szóstek park rozrywki salou

Z czym kojarzy Ci się męski wypad? Wędkowanie i morze alkoholu? Nic bardziej mylnego. My proponujemy słoneczne plaże, owoce morza i turniej piłkarski na wspaniale przygotowanych boiskach piłkarskich.

Refletujesz na partyjkę w golfa z całą ekipą? Lubisz nurkować? A możesz poszukasz adrenaliny w parku rozrywki? Turnieje piłkarskie dla drużyn z ligi szóstek lub amatorskich drużyn, które oferujemy na naszej stronie to coś więcej niż męski wypad. Połącz męski wyjazd ze zmaganiami sportowymi i poznaj nowe pasję. Bez jaj, ale ten wyjazd może zmienić Twoje życie.

męski wypad męskie wyjazdy liga szóstek pole golfowe salou
Liga szóstek trampoliną do męskiego wypadu

Grywasz co weekend z kolegami w różnych amatorskich rozgrywkach piłki nożnej? Liga szóstek czy liga biznesu zrobiła się dla Was już za ciasna? Szukacie ciekawych międzynarodowych turniejów piłkarskich dla amatorów? Tworzycie amatorską drużynę piłki nożnej i chcielibyście spróbować swoich sił w zagranicznym turnieju piłkarskim dla drużyn amatorskich? Mamy coś dla Was 😉

Rozszerzamy naszą ofertę o wyjazdy dla seniorskich drużyn piłkarskich, a w szczególności o zagraniczne wyjazdy dla amatorskich drużyn piłkarskich.

Amatorski Turniej piłki nożnej AEMF CUP 35+, to wymarzony turniej dla dorosłych chcących spędzić czas na wspólnym wyjeździe w ciepłym klimacie. Drużyny zostaną zakwaterowane w hotelach 3* lub 4* z basenem, 5 minut spacerem do morza.
Pełne wyżywienie w formie szwedzkiego stołu (śniadanie, obiad i kolacja).
Podczas tego wspaniałego turnieju piłkarskiego każda drużyna ma zagwarantowane 4 mecze.