Idealny pomysł na męski wypad

Idealny pomysł na męski wypad

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_custom_heading heading_semantic=”h1″ uncode_shortcode_id=”846717″]Idealny pomysł na męski wypad[/vc_custom_heading][vc_single_image media=”100968″ media_width_percent=”100″ uncode_shortcode_id=”183112″][vc_custom_heading heading_semantic=”h3″ uncode_shortcode_id=”472720″]Męskie wyjazdy nigdy nie były takie łatwe[/vc_custom_heading][vc_column_text uncode_shortcode_id=”853767″]Zbierz przyjaciół na męski wypad i przeżyj niezapomniane chwile, o których będziesz opowiadał swoim wnukom. Męskie wyjazdy często kojarzone są z wieczorami kawalerskimi lub wyjazdami na ryby. Do tego morze alkoholu i kac morderca na kilka dni. Nie wspominając już o gniewie żony. Nie musi tak być. Mamy dla Ciebie zupełnie inną propozycję na męski wypad.

Chcesz przeżyć niezapomniany weekend z chłopakami? Zbierz ekipę i pojedź na kilka dni do słonecznej Hiszpanii. Czekają na Was hotele 3 lub 4 gwiazdkowe, słoneczne plaże, sangria i idealnie przygotowane boiska piłkarskie. Oferujemy Wam niezapomniany męski wypad połączony ze sportowymi emocjami, który zintegruje Waszą pakę raz na zawsze w naprawdę zabawnej i niezapomnianej atmosferze.[/vc_column_text][vc_custom_heading heading_semantic=”p” uncode_shortcode_id=”990817″]My załatwimy wszystko za Ciebie[/vc_custom_heading][vc_column_text uncode_shortcode_id=”169996″]Bez urazy Panowie, spójrzmy prawdzie w oczy, ale wielu z nas nie lubi planować podróży. Co prawda większość z nas jest zapalonymi podróżnikami, ale z różnych przyczyn te przeważnie nasze piękniejsze połowy biorą na siebie obowiązek podejmowania decyzji i planowania podróży. U nas również niczego nie musisz planować. My zrobiliśmy to już za Ciebie. Wystarczy, żebyś zarezerwował bilet lotniczy i miał wolny weekend w czerwcu 2022. Zbierz wszystkich swoich kumpli na męski wypad do Hiszpanii.

Ostatnie dwa lata nie sprzyjały męskim wyjazdom, a te z biegiem lat nie stają się łatwiejsze. Teraz, podróżowanie jest znowu możliwe i nie ma już wymówki, aby odkładać to na później. Zbierz swoją drużynę i wyruszcie razem na podbój świata.[/vc_column_text][vc_custom_heading uncode_shortcode_id=”207442″]Męski wypad do Hiszpanii na zwieńczenie sezonu[/vc_custom_heading][vc_column_text uncode_shortcode_id=”104206″]Grasz z kolegami w lidze biznesu? Liga szóstek to dobrze znane Tobie pojęcie? A może od lat planujesz zarejestrować drużynę, ale zawsze czegoś brakowało? Mamy dla Was idealny bodziec. Wspaniały turniej piłkarski na zwieńczenie sezonu. Zwołaj ekipę, zacznij regularnie grywać w piłkę nożną i zgłoś się do nas na niezapomniany męski wypad. Wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie.[/vc_column_text][vc_column_text uncode_shortcode_id=”262932″]Z czym kojarzy Ci się męski wypad? Wędkowanie i morze alkoholu? Nic bardziej mylnego. My proponujemy słoneczne plaże, owoce morza i turniej piłkarski na wspaniale przygotowanych boiskach piłkarskich.

Reflektujesz na partyjkę w golfa z całą ekipą? Lubisz nurkować? A możesz poszukasz adrenaliny w parku rozrywki? Turnieje piłkarskie dla drużyn z ligi szóstek lub amatorskich drużyn, które oferujemy na naszej stronie to coś więcej niż męski wypad. Połącz męski wyjazd ze zmaganiami sportowymi i poznaj nowe pasje. Bez jaj, ale ten wyjazd może zmienić Twoje życie.[/vc_column_text][vc_custom_heading uncode_shortcode_id=”815560″]Męskie wyjazdy nigdy nie były takie proste[/vc_custom_heading][vc_single_image media=”101002″ media_width_percent=”100″ shape=”img-round” radius=”xl” uncode_shortcode_id=”689553″][vc_single_image media=”101001″ media_width_percent=”100″ shape=”img-round” radius=”xl” uncode_shortcode_id=”140245″][vc_custom_heading heading_semantic=”h5″ uncode_shortcode_id=”120015″]Liga szóstek trampoliną do męskiego wypadu[/vc_custom_heading][vc_column_text uncode_shortcode_id=”203194″]Grywasz co weekend z kolegami w różnych amatorskich rozgrywkach piłki nożnej? Liga szóstek czy liga biznesu zrobiła się dla Was już za ciasna? Szukacie ciekawych międzynarodowych turniejów piłkarskich dla amatorów? Tworzycie amatorską drużynę piłki nożnej i chcielibyście spróbować swoich sił w zagranicznym turnieju piłkarskim dla drużyn amatorskich? Mamy coś dla Was 😉

Rozszerzamy naszą ofertę o wyjazdy dla seniorskich drużyn piłkarskich, a w szczególności o zagraniczne wyjazdy dla amatorskich drużyn piłkarskich.

Amatorski Turniej piłki nożnej AEMF CUP 35+, to wymarzony turniej dla dorosłych chcących spędzić czas na wspólnym wyjeździe w ciepłym klimacie. Drużyny zostaną zakwaterowane w hotelach 3* lub 4* z basenem, 5 minut spacerem do morza.
Pełne wyżywienie w formie szwedzkiego stołu (śniadanie, obiad i kolacja).
Podczas tego wspaniałego turnieju piłkarskiego każda drużyna ma zagwarantowane 4 mecze.[/vc_column_text][uncode_index el_id=”index-173830232″ index_type=”carousel” loop=”size:10|order_by:date|post_type:ajde_events|tax_query:2344|taxonomy_count:10″ carousel_lg=”1″ carousel_md=”1″ carousel_sm=”1″ gutter_size=”3″ ajde_events_items=”media|featured|onpost|original,title” carousel_interval=”3000″ carousel_navspeed=”400″ stage_padding=”0″ single_overlay_opacity=”50″ single_padding=”2″ uncode_shortcode_id=”105922″][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz