Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Slide
idealny pomysł na
męski wypad
Basen
odpoczynek w basenie
plaża
relaks na plaży
plaża
emocje na boisku

Męski wypad , czyli co fajnego porobić z kumplami i przy tym nie zbankrutować?!

Na pewno nie raz się zastanawiałeś co możesz fajnego porobić w weekend z kolegami i przy tym nie zbankrutować. Jeżeli znudziły Ci się już wypady na ryby, wyjścia na dyskotekę czy nawet wyjazdy na Mazury czy w Bieszczady to mamy coś dla Twojej paki. Co byś powiedział na męski wypad w słoneczne miejsce, w którym możesz się poczuć jak zawodowy piłkarz, a wszystko to w bardzo przystępnych cenach. 

Idealny pomysł na męski wypad

Męskie wyjazdy nigdy nie były takie łatwe!

Zbierz przyjaciół na męski wypad i przeżyj niezapomniane chwile, o których będziesz opowiadał swoim wnukom. Męskie wyjazdy często kojarzone są z wieczorami kawalerskimi lub wyjazdami na ryby. Do tego morze alkoholu i kac morderca na kilka dni. Nie wspominając już o gniewie żony. Nie musi tak być. Mamy dla Ciebie zupełnie inną propozycję na męski wypad.

Chcesz przeżyć niezapomniany weekend z chłopakami? Zbierz ekipę i pojedź na kilka dni do słonecznej Hiszpanii. Czekają na Was hotele 3 lub 4 gwiazdkowe, słoneczne plaże, sangria i idealnie przygotowane boiska piłkarskie. Oferujemy Wam niezapomniany męski wypad połączony ze sportowymi emocjami, który zintegruje Waszą pakę raz na zawsze w naprawdę zabawnej i niezapomnianej atmosferze.

My załatwimy wszystko za Ciebie

Bez urazy Panowie, spójrzmy prawdzie w oczy, ale wielu z nas nie lubi planować podróży. Co prawda większość z nas jest zapalonymi podróżnikami, ale z różnych przyczyn te przeważnie nasze piękniejsze połowy biorą na siebie obowiązek podejmowania decyzji i planowania podróży. U nas również niczego nie musisz planować. My zrobiliśmy to już za Ciebie. Wystarczy, żebyś zarezerwował bilet lotniczy i miał wolny weekend na początku czerwca 2024. Zbierz wszystkich swoich kumpli na męski wypad do Hiszpanii.

Ostatnie dwa lata nie sprzyjały męskim wyjazdom, a te z biegiem lat nie stają się łatwiejsze. Teraz, podróżowanie jest znowu możliwe i nie ma już wymówki, aby odkładać to na później. Zbierz swoją drużynę i wyruszcie razem na podbój świata.

Na jakich boiskach rozgrywany jest turniej?

Grasz z kolegami w lidze biznesu? Liga szóstek to dobrze znane Tobie pojęcie? A może od lat planujesz zarejestrować drużynę, ale zawsze czegoś brakowało? Mamy dla Was idealny bodziec. Wspaniały turniej piłkarski na zwieńczenie sezonu. Zwołaj ekipę, zacznij regularnie grywać w piłkę nożną i zgłoś się do nas na niezapomniany męski wypad. Wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Z czym kojarzy Ci się męski wypad? Wędkowanie i morze alkoholu? Nic bardziej mylnego. My proponujemy słoneczne plaże, owoce morza i turniej piłkarski na wspaniale przygotowanych boiskach piłkarskich.

Reflektujesz na partyjkę w golfa z całą ekipą? Lubisz nurkować? A możesz poszukasz adrenaliny w parku rozrywki? Turnieje piłkarskie dla drużyn z ligi szóstek lub amatorskich drużyn, które oferujemy na naszej stronie to coś więcej niż męski wypad. Połącz męski wyjazd ze zmaganiami sportowymi i poznaj nowe pasje. Bez jaj, ale ten wyjazd może zmienić Twoje życie.

Liga szóstek trampoliną do męskiego wypadu

Grywasz co weekend z kolegami w różnych amatorskich rozgrywkach piłki nożnej? Liga szóstek czy liga biznesu zrobiła się dla Was już za ciasna? Szukacie ciekawych międzynarodowych turniejów piłkarskich dla amatorów? Tworzycie amatorską drużynę piłki nożnej i chcielibyście spróbować swoich sił w zagranicznym turnieju piłkarskim dla drużyn amatorskich? Mamy coś dla Was 😉

Stale rozszerzamy naszą ofertę o wyjazdy dla seniorskich drużyn piłkarskich, a w szczególności o zagraniczne wyjazdy dla amatorskich drużyn piłkarskich. Śledź naszą stronę na bieżąco. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *