Logo firmy trzecia połowa, która organizuje turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży i piłki nożnej kobiecej dla kobiet amatorskich amatorskie futsal i beach soccer czyli piłka plażowa. turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Turnieje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

BREMA, Niemcy

Ten turniej piłki nożnej jest rozgrywany w północno-zachodnich Niemczech. Brema jest jedenastym co do wielkości miastem w Niemczech i należy do Europejskiego Regionu Metropolitalnego Północno-Zachodniego z 2,7 milionami mieszkańców, jednego z jedenastu Europejskich Regionów Metropolitalnych w Niemczech. Samo miasto liczy około 550.000 mieszkańców, a obszar miejski około 900.000 mieszkańców.
Brema leży po obu stronach rzeki Wezery, około 60 kilometrów przed jej ujściem do Morza Północnego. Znajduje się około 110 kilometrów na południowy zachód od Hamburga.

Piątek – 27.05.
od 16:00: Przyjazd
od 17:30: Kolacja
od 19:30: Ceremonia otwarcia, mecze turniejowe
Sobota – 28.05.
od 7:00: Śniadanie
od 9:00: Gry turniejowe i różne atrakcje towarzyszące turniejowi
od 17:30: Kolacja
od 19:30: Czas wolny
Niedziela – 29.05.
od 7:00: Śniadanie
od 9:00: Gry turniejowe
od 14:30: Wręczenie nagród i wyjazd lub czas wolny

Roczniki

CHŁOPCY
U8/U9 2013/2014 (7v7)
U10 2012 (7v7)
U11 2011 (7v7)
U12 2010 (9v9)
U13 2009 (9v9)
U14/U15 2007/2008 (11v11)

Zostaw nam swój adres mailowy. Przygotujemy zupełnie darmową i spersonalizowaną ofertę na wybrany turniej piłkarski.

Co to za turniej?

Mini Mistrzostwa Świata czekają na Ciebie. Przyjedź ze swoją drużyną na ten niezwykły turniej piłki nożnej w Niemczech. Zagraj swój najlepszy turniej piłkarski i zostań Mistrzem Świata. Przed turniejem wybieracie barwy kraju, który będziecie chcieli reprezentować podczas imprezy. Przez cały weekend będą trwały ekscytujące zawody, podczas których rozegracie mecze z innymi narodami.  Na końcu najlepsza drużyna zostaje Mistrzem Świata.

Rodzice lub rodzeństwo mogą przyjechać na turniej razem z Tobą. Z odpowiednim fanklubem turniej jest jeszcze przyjemniejszy  Oczywiście zakwaterujemy Was wszystkich w tym samym miejscu, abyście mogli przeżywać emocje związane z turniejem razem.

Nie ma przewidzianego ostatecznego terminu rejestracji, ale zalecamy aby zacząć planować jak najwcześniej ponieważ wiele drużyn rezerwuje swój pobyt z dużym wyprzedzeniem a ilość miejsc jest ograniczona. Daj znać a chętnie zarezerwujemy dla Ciebie miejsce startowe.

Aby zapewnić maksymalną elastyczność, na 10 tygodni przed turniejem możesz bezpłatnie zmienić liczbę uczestników – w ten sposób bez problemu dostosujesz ją do aktualnej sytuacji.

Promocja: Darmowe miejsce dla trenera w przypadku każdej zarejestrowanej drużyny.

Jak widać ten i inne turnieje są zrobione tak, aby każda drużyna mogła dostosować się do terminarza. Jeśli ten turniej Ci nie odpowiada, resztę kalendarza możesz sprawdzić tutaj.

 

Wspomnieliśmy o tym, że jest to turniej niezwykle przyjazny dla całych rodzin? Warto wymienić niektóre atrakcje turystyczne w pobliżu.

Jako jedenaste co do wielkości miasto w Niemczech, Brema oferuje również wiele możliwości spędzania wolnego czasu poza turniejem. Wizyta na stadionie Weser lub zwiedzanie portu to kolejne atrakcje podczas pobytu.

Chociaż nie jest to jedno z najlepszych niemieckich miast turystycznych, Brema ze swoją wspaniałą przeszłością jest jednym z najlepiej zachowanych centrów historycznych kraju. Architektura hanzeatycka, gotycka i renesansowa miesza się z dużymi ulicami handlowymi, które zalewają centrum. To właśnie to współistnienie nowoczesności i historii sprawia, że Brema jest nie tylko obiektem światowego dziedzictwa kulturowego, ale również magicznym miejscem, w którym spotykają się przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Schnoor jest jedną z charakterystycznych dzielnic Bremy i nie można jej przegapić. Aby tam dotrzeć, obieramy drogę rzeczną i docieramy w nie więcej niż 5 minut. Tutaj alejki są szczególnie wąskie, a domy małe i prawie zawsze jedno- lub dwupiętrowe. Jest to najstarsza dzielnica Bremy, całkowicie wybrukowana starym kamieniem i najbardziej malownicza.

Marrkthalle Acht jest rodzajem food court lub street court z mnóstwem etnicznych restauracji. Wiele krajów jest reprezentowanych w tym miejscu. Można tutaj zjeść enchilady meksykańskie, makaron wietnamski, kuskus arabski, durum tureckie, hiszpańskie tapas lub indyjskie curry. Jest to często żywność ekologiczna i traktowana z najwyższym szacunkiem.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować!!!

 

Rejestracja drużyny

Opłata wpisowa

€150

od drużyny

Pole Namiotowy

Cena ze śniadaniem i kolacją

€69

2 noce | od osoby

Szkoła

Cena ze śniadaniem i kolacją

€87

2 noce | od osoby

Hostel / Pensjonat

Cena ze śniadaniem i kolacją

€111

2 noce | od osoby

Schronisko młodzieżowe

Cena ze śniadaniem i kolacją

Brak już wolnych miejsc

2 noce | od osoby

Hotel – pokoje wieloosobowe

Cena ze śniadaniem i kolacją

€121

2 noce | od osoby

Hotel – pokoje dwuosobowe

Cena ze śniadaniem i kolacją

€137

2 noce | od osoby

Hotel – pokoje jednoosobowe

Cena ze śniadaniem i kolacją

€170

2 noce | od osoby

Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ofertę przedstawimy drogą mailową, po konsultacjach z organizatorem turnieju i w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie drużyny, przy uwzględnieniu dostępnych w danym momencie rabatów lub promocji.